בוקר טוב ושבוע נפלא

dafgol

New member
בוקר טוב ושבוע נפלא ../images/Emo42.gif

מי מי אוהב פה את הקיץ החמסין והחום המגעיל ? יוחזר החורף או לפחות הסתיו לאלתר
איך עבר הסופ"ש? איפה הייתם ומה עשיתם? אנחנו עבדנו בבית על החלפת מיטות ספות וארונות חורף-קיץ....עדיין לא סיימתי עם הארונות. הספקתי כמובן לסבול מהאלרגיה והיד שלי נפוחה בטירוף (אני סובלת מדלקת בגיד ביד שמאל ) בלי לשים לב נגמרה השבת כל כך מהר....אוף חבל....כמו שחטפני אומר
שרה,שתהיה לך "נחיתה רכה" בעבודה... יאללה זזתי...אהיה פה בחזרה אחה"צ. שבוע טוב ויום נפלא לכולנו

frige

New member
ככה בשקט בשקט עבר לו אתמול יום הנישואים שלי?

אז לא. אלי ואני היינו אתמול בערב במסעדה בחפציבה. היה לנו ממש כיף וטעים. ינון היה איתנו, אחיינית של אלי שמרה על הראל, אלעד ואיתי ואנחנו ממש נהנינו. אז ככה חלפו להם 8 שנות נישואים, מאחלת לעצמנו עוד המון שנים נפלאות ויפות ועשירות באושר גדול. שבוע נפלא לכולם. שרית

../images/Emo48.gif מזל טוב ../images/Emo48.gif מכל ה../images/Emo23.gif ../images/Emo24.gif../images/Emo79.gif

שריתוש' היקרה ובן זוגה, מאחלת לכם אושר
, בריאות
, נחת מהילדים
, וכל מה שתבקשו לו יהיה .....אמן אמן אמן.......
באהבה
רבה דניייי נ.ב גם כאן וגם בחוץ

לולי72

New member
מצטרפת כמובן לאיחולי ../images/Emo49.gif

איך, איך, איך שכחנו, אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא, אז מאחלת לכם שנים רבות, מהנות ואוהבות של זוגיות מדהימה, מאושרת וטובה ומצטרפת לאיחולים של זו מעליי שכל מה שתבקשו לו יהי, גם אם זה אומר בת קטנה, כן, כן, אני יודעת שאת לא זוכרת מה זאת בת, אבל תמיד כדאי לנסות לא?
שולחת לכם גם
וגם

dafgol

New member
../images/Emo49.gif ענקי לזוג הצעיר ../images/Emo23.gif

מאחלים לכם עוד המוני ימים שכאלה
אבל תודי שריתו'ש....אני בטוחה שמעולם לא זכית לברכה מזמרת כמו שזכית היום משלושת הטנוריות
עדן דניי ואנוכי
ובטח לא מזלטוף כמו שרז איחל לך היום
ואפילו קיבלת ממני
היום
מאחלת לך ולאלי כל מה שתאחלו לעצמכם
אוהבים דפנה גולן והברורזים
< מחר אצלצל אליך מהעבודה כשה
יהיה אצלי ביד >

frige

New member
../images/Emo51.gifלכולכם על הברכות הליבביות../images/Emo25.gif../images/Emo24.gif

עדיף מאוחר מאשר אף פעם אז ..

המון מזל טוב לרגל יום נישואים שלך המון אושר ועושר בריאות ושתזכו גם שנה הבאה לחגוג , ותשמחו ותהנאו כמה שאפשר

דפנה יקירתי,,ראי הודעה קודמת שלי בנוגע לסופ"ש

היינו בלונה גראנד,,היה ממש כייף,,,,, חזרנו עייפים ואני עם הלשון בחוץ,,,,,,,,,,,, השבת נוסעים(אם הכול יהיה בסדר) למושב בדרום לצוחר,,אחי גר שם, שבוע נפלא,,,

למעלה