בוקר טוב ושנה טובה - שאלה בנושא מכירות

בוקר טוב ושנה טובה - שאלה בנושא מכירות

הי
אני שותפה בסטודיו לעיצוב גרפי ברמה גבוהה, אבל אני ושתפי לא טובים בשיווק. האם יש פה, או אתם מכירים מישהו שעושה שיווק/מכירות? רצוי מישהו עם קשרים שיביא לקוחות, או שיעשה שיחות טלפון ויביא פגישות (עבור אחוזים או הסכם אחר)? יועץ שיווקי לא מתאים, וגם פרסום בתפוז, אני מחפשת מישהו מקצועי שיעשה את העבודה...

תודה!

Alexsushi

New member
מה לעשות...

מה שאת בעצם מחפשת זה מיקור חוץ בתחום השיווק ו/או המכירות.
ראשית יש להבין את ההבדל החשבו בין שיווק למכירות
שיווק - כל הפעילות על מנת שקהל הלקוחות הפוטנציאלים שלכם יכיר אתכם ויבין שאתם יכולים להיות פתרון טוב עבורו.
מכירות - סגירת עסקאות.

בעוד שבתחום השיווק יש לא מעט פתרונות במיקור חוץ (חברות טלמיטינג,קידום אתרים,פרסום באינטרנט ועוד), בנושא המכירות אני ממליצה לקחת מישהו כשכיר, מנסיוני הרב לא נתקלתי ב"איש מכירות חיצוני".
חשוב לדעת כי באנשי מכירות יש השקיע, לנהל, להסביר לנתח ולהבין פעילות שלא צלחה, לבנת על פרילנסרים שפשוט יביאו עסקאות ויקבלו אחוזים לא יעשה את העבודה.
לעומת זאת יש לא מעט חברות אשר יכולות לבצע עבורכם את עבודתת השיווק, אך חשוב שתדעו כי מצד אחד זוהי פעילות הכרחית להצלחת העסק ומצד שני זו פעילות שיש להתמיד בה לאורך זמן וברציפות.

לגבי הייעוץ, עסקים קטנים לרב חוששים , אולם אם אין בידכם את הידע וההבנה של עולמות השיווק והמכירות ואתם לא רוצים לרוץ כל כך מהר לעבודה עם ספקים או להעסיק אנשי מכירות הייתי ממליצה להפגש עם יועץ בתחום.

שיהיה המון בהצלחה

אהמ.. תודה

אני לא יכולה לקחת איש מכירות כשכיר במשרה מלאה, גם לא חלקית. גם אין צורך שהוא יעבוד רק עבורינו, או אצלינו במקום העבודה אז למה לא מישהו עצמאי?? אין כאלו??

תנסו אולי שת"פים

לא מכיר אנשי מכירות "עצמאיים"
איש מכירות חייב להתמחות בתחום מסויים, הוא צריך להכיר את הלקוחות ואת המוצר או השרות שהוא מוכר.
בנוסף לזה רב הלקוחות יבואו אל איש המכירות אם יהיו להם בעיות בשירות...אז האם אתם רוצים שהוא באמת יהיה עצמאי???

יכול להיות שהפתרון הכי טוב בשבילכם הוא פשוט לעבור אימון מכירות, יש מאמנים שזה מה שהם עושים, פשוט מכשירים אתכם להיות אנשי מכירות, אם את רוצה אני יכול להכיר לך מישהי טובה בנושא.
אני מניח שאת תהיי אשת המכירות הכי טובה לעסק שלך, מה גם שזה יהיה הפתרון הכי זול :)

תודה אבל לא מתאים, כמו שכתבתי

לא טובה במכירות, לא אוהבת מכירות. רוצה לעשות מה שאני טובה בו ושמישהו אחר ימכור. כן שמעתי על דברים כאלו אבל תודה

galizaviyot

New member
היי

נראה לי שאוכל לעזור לך בנושא. מוכרת לי הבעיה מהרבה עסקים קטנים שאני מלווה וחונכת. יכול להיות שהבנה מדוייקת יותר של הצרכים בנושא שיווק ומכירות תיתן לך פתרון ותשובות ברורות יותר?
כוון שאת פחות מתחברת לנושא של יועץ את מוזמנת לשוחח איתי ביום א' ואנסה לעזור בשיחה טלפון ולכוון אותך למקומות האלו. בעברי גם הייתי מנהלת משאבי אנוש כך שגם פה אולי אוכל לתת לך אינפורמציה והכוונה בהגדרת משרה לעובד שאת מחפשת.

בברכה גלי,
0542006185

מקסימום אתר - אתר מקצועי ב 1500 שח

אתר וורדפרס מבוסס תבנית, עיצוב יחודי ב1500 שח

יש עוד דרכים

היי,

מישהו רשם פה את נושא השת"פ בכותרת שלו אבל לא ממש התייחס לזה.
נושא השת"פ בתחום שלנו הוא חזק מאוד ומביא לפחות לנו הרבה עבודה.
יש הרבה תחומים משלימים שאת יכולה לחפש בהם שותפים: חברות לבניית אתרים, חברות פרסום, בתי דפוס, ועוד.
אני לא התביישתי ופשוט הרמתי טלפונים לשותפים פוטנציאלים ולחצתי לקיים פגישה. משם זה כבר תלוי ביכולות שלכם כאנשי מקצוע ובחיבור עם הספק.

עוד אפשרות שלך לחפש עבודה ולידים היא בקבוצות BNI שנועדו לתמוך בעסקים קטנים ובינוניים בתחילת דרכם וגם בהמשך.
תעשי גוגל על זה ותקראי עוד, זה הוכיח את עצמו בשבילנו.

לנו יש לפעמים פרויקטים שאנו נעזרים מעצבים גרפים, אם תרצי לבחון את האפשרות לשת"פ את מוזמנת לפנות אלי באישי.

שיהיה המון בהצלחה.

תודה תודה

שלחתי לך מסר. יש לנו שת"פים אבל לא מספיק.. נשמח לעוד. ומכירה BNI..

יחסל367

New member
את מבקשת איש מכירות אבל יכולה לעשות הרבה יותר

מכך. ממליץ לפנות לסניף מט"י באזור מגורייך.
יש פרטים באתר שלי ורשימת סניפי מט"י בישראל.
מט"י = מרכז טיפו יזמות בו תקבלי ייעוץ עסקי במימון המדינה.

למעלה