בוקר טוב לאומנים יקרים שלי. הגיע הזמן להתעורר מהחלום המלא, מלא, חארטות שהאכלתם את עצמכם בחודשים האחרונים.

אלפיני

Well-known member
כשאלפיני שהאמריקנים ידחפו לכם צינור , אז אלפיני יודע. חבל שאינני יכול לנחש את ההתנהלות הצפויה של מניות ומדדים בשוק ההון כפי שאני יכול את ההשלכות למעשים המטופשים של ממשלת האיוולת שבחרתם לעצמכם.

תרגום בגוף הסרט לכתבה המצורפת. אם תמשיכו בשטויות גנרל הכורסא שלכם בסגנון "מי צריך את האמריקאים הללו בכלל" מהר מאוד תגלו עד כמה שכן. גם כי הם ספק הנשק , גם כי הם תומכים בנו כלכלית, וגם כי אם יפסיקו להטיל וטו באו"ם מהר מאוד נמצא את עצמנו במצב של חרם. כלומר חוסר באפשרות לסחור עם העולם דבר שיוביל לכך שהכלכלה תקרוס ונאבד את היתרונות הטכנולוגיים שצברנו כנגד המדינות הסובבות אותנו.

באמת תודה על רציונל האיוולת המניע אתכם. כי הרי ברור שמה שהיינו צריכים זה רפורמות משפטיות המובילות לעריצות ועוד השפעה של אייטולות דת בגרסה היהודית על מנת להוביל אותנו להידמות לשכנים שלנו מבחינת היכולות.

שחר 676

Well-known member
כשאלפיני שהאמריקנים ידחפו לכם צינור , אז אלפיני יודע. חבל שאינני יכול לנחש את ההתנהלות הצפויה של מניות ומדדים בשוק ההון כפי שאני יכול את ההשלכות למעשים המטופשים של ממשלת האיוולת שבחרתם לעצמכם.

תרגום בגוף הסרט לכתבה המצורפת. אם תמשיכו בשטויות גנרל הכורסא שלכם בסגנון "מי צריך את האמריקאים הללו בכלל" מהר מאוד תגלו עד כמה שכן. גם כי הם ספק הנשק , גם כי הם תומכים בנו כלכלית, וגם כי אם יפסיקו להטיל וטו באו"ם מהר מאוד נמצא את עצמנו במצב של חרם. כלומר חוסר באפשרות לסחור עם העולם דבר שיוביל לכך שהכלכלה תקרוס ונאבד את היתרונות הטכנולוגיים שצברנו כנגד המדינות הסובבות אותנו.

באמת תודה על רציונל האיוולת המניע אתכם. כי הרי ברור שמה שהיינו צריכים זה רפורמות משפטיות המובילות לעריצות ועוד השפעה של אייטולות דת בגרסה היהודית על מנת להוביל אותנו להידמות לשכנים שלנו מבחינת היכולות.

"שמחה רבה על לא מאומה" - אני לא מבין על מה אתה מדבר בכלל ?

מדובר בחילוקי דעות סטנדרטיים לחלוטין עם ממשל אמריקאי שמאלני - נתניהו הטריף את ממשלו של אובמה שמונה שנים ברציפות ושום אסון לא קרה.

תמיד אתם מגזימים - מוציאים דברים מפורפורציות....תרגע עיוני , אנחנו לא לחוצים אז מדוע אתה לחוץ ?

תיכף נגמור את הרפורמה המשפטית ואחר כך נמשיך הלאה....צעד צעד.

אלפיני

Well-known member
"שמחה רבה על לא מאומה" - אני לא מבין על מה אתה מדבר בכלל ?

מדובר בחילוקי דעות סטנדרטיים לחלוטין עם ממשל אמריקאי שמאלני - נתניהו הטריף את ממשלו של אובמה שמונה שנים ברציפות ושום אסון לא קרה.

תמיד אתם מגזימים - מוציאים דברים מפורפורציות....תרגע עיוני , אנחנו לא לחוצים אז מדוע אתה לחוץ ?

תיכף נגמור את הרפורמה המשפטית ואחר כך נמשיך הלאה....צעד צעד.
הפעם האחת שאובמה נמנע מהצבעה באו"ם גרמה לנתניהו להיכנס לויברציות. אז אין לך מה לבוא אלי , תסביר לי למה אתה חושב שזה קורה לו. אני כבר יודע. כשזה יפגע בך בכיס תהיה לחוץ כמו טמפון.

גם קח בחשבון שאובמה היה צריך להתחשב בקול היהודי. אבל גם אותו אתם מאבדים בגלל המהלכים שלכם בכותל. בנוסף, קודם עוד אפשר היה לבוא אל מול אובמה והסנאט במענה נגדי שהפלסטינים משתוללים בעוד אנחנו שומרים על ריסון. עם בן גביר וסמוטריץ' לא עוד. וניטרול מערכת המשפט גם היא לא מוסיפה. עכשיו כשתחטפו את המכה , ותחטפו, אל תעז אפילו להגיד מילה על השמאל.

אני צופה שיקרה אחד מהשניים: או שביבי יאלץ לפרק את ממשלת המטורפים, או שבן גביר וסמוטריץ' יפרקו לו אותה כי אינני רואה מצב שיוותרו על הפוזה ויעצרו את מפעל ההתנחלויות כפי שהאמריקאים דורשים.

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
הפעם האחת שאובמה נמנע מהצבעה באו"ם גרמה לנתניהו להיכנס לויברציות. אז אין לך מה לבוא אלי , תסביר לי למה אתה חושב שזה קורה לו. אני כבר יודע. כשזה יפגע בך בכיס תהיה לחוץ כמו טמפון.

גם קח בחשבון שאובמה היה צריך להתחשב בקול היהודי. אבל גם אותו אתם מאבדים בגלל המהלכים שלכם בכותל. בנוסף, קודם עוד אפשר היה לבוא אל מול אובמה והסנאט במענה נגדי שהפלסטינים משתוללים בעוד אנחנו שומרים על ריסון. עם בן גביר וסמוטריץ' לא עוד. וניטרול מערכת המשפט גם היא לא מוסיפה. עכשיו כשתחטפו את המכה , ותחטפו, אל תעז אפילו להגיד מילה על השמאל.

אני צופה שיקרה אחד מהשניים: או שביבי יאלץ לפרק את ממשלת המטורפים, או שבן גביר וסמוטריץ' יפרקו לו אותה כי אינני רואה מצב שיוותרו על הפוזה ויעצרו את מפעל ההתנחלויות כפי שהאמריקאים דורשים.
אובמה נמנע פעם אחת ויחידה מלהטיל זכות וטו נגד גינוי ישראל באו"ם ( רגע לפני תום כהונתו) וזו הייתה נקמתו הקטנטונת על שמונה שנות עינוי שנתניהו העביר אותו. אני רחוק מלהתרגש..,מישהו זוכר את הגינוי הזה היום ?

יהדות ארה"ב הרפורמית מתבוללת והולכת ...כל מיני חצאי יהודים , רבע יהודים , כאלה המגדירים עצמם יהודים למרות שהם ממש לא....ערב רב של 'גויים לעתיד" משבט השמאלנים שבעוד מספר דורות לא נדע ששושלתם השתייכה אי פעם ליהדות. |פנים|

ריסון ואיזון מערכת המשפט הישראלית היא הדבר הראשון בחשיבותו והוא יתרחש על אפם וחמתם של הפריבלגים משבו השמאלנים והם לא יהנו יותר מזכויות היתר להן הורגלו.

נתניהו "מהנדס" את האמריקאים כבר הרבה שנים - תסמוך עליו שהוא יצלח את ביידן הקשיש בקלות הרבה יותר גדולה מאשר את אובמה.

אני מעריך שהממשלה הזאת תנפח את נשמתה אך ורק בתום כהונתה החוקית - ממשלה אחידה יכולה לחולל ניסים ונפלאות מול צחנת השמאל ואין לי שמץ של ספק שאחרי ממשלת בנט/סער וליברמן.....הימין למד את הלקח שלו ואתם תסבלו אותנו בעצב מופגן עד תום הקדנציה :cool:

נסיך.333

Well-known member

מעניין, זה נראה כטילו אתה מרוצה ממה שיהיה לדעתך..
מזל שאתה פטריוט וציוני..

אלפיני

Well-known member
מעניין, זה נראה כטילו אתה מרוצה ממה שיהיה לדעתך..
מזל שאתה פטריוט וציוני..
אני אכן פטריוט ציוני, אבל כזה הרוצה לבסס את הקיים. לא לאומן אוויל עם חלומות גדלות משיחיים שכבר החריבו פה שני בתים וגם לא עז עיוורת המחלקת צ'קים פתוחים למנהיג מושחת. ואתה?

נסיך.333

Well-known member
אני אכן פטריוט ציוני, אבל כזה הרוצה לבסס את הקיים. לא לאומן אוויל עם חלומות גדלות משיחיים שכבר החריבו פה שני בתים וגם לא עז עיוורת המחלקת צ'קים פתוחים למנהיג מושחת. ואתה?
הרבה יותר ציוני ופטריוט ממך, לא רוטצה שישלוט פה גוף שלא נבחר בצורה דמוקרטית
לא רוצה חונטה שולטת של חבר מביא חבר, נשיא בית משפט שדואג לאשתו לכאורה לג'וב בכיר

Harrington

Well-known member
מנהל

אין שום דבר חדש במיוחד בעמדה האמריקאית. זאת עמדת הממשלה אמריקאי מאז 1967 ועד היום, אולי עם חריגים קלים פה ושם (למשל בתקופת טראמפ או ג'ורג' בוש הבן) וגם אז בערבון מוגבל.

אז מה ההתלהבות על כך שזה קיים כעת? עם כל הכבוד לכותב שניבא ומאשר כעת, סתם התלהבות חסרת יסוד. אין כאן קשר מיוחד לממשלה הנוכחית ואין קשר מיוחד לממשל האמריקאי הנוכחי. ס"ה בדיוק מה שהיה בעשרות השנים האחרונות. ישראל כידוע, פעלה בהתאם לראות עיניה והאינטרסים שלה כפי שממשלותיה ראו אותם, על אף עמדת הממשל האמריקאי. במילים אחרות, על אף ההתנגדות האמריקאית יש כיום למעלה ממליון אזרחים ישראלים ממזרח לקו הירוק. די בעובדות המציאות כדי ללמד את התמונה כפי שהיא במציאות.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל

תשמע, אני לא רוצה להרבות במילים כי במילא אין עם מי לדבר.
אבל אתם חתיכת צבועים נוכלים, מתי תבינו סוף סוף שהפסדתם בבחירות? האאאא????
עכשיו יש ממשלה אחרת בשלטון ומאחר והיא נבחרה ולא יש עתיד או מרצ אז זכותם לעשות את השינוי שנראה להם כדבר הנכון במערכת המשפט.
ועכשיו כשאתם אופוזיציה אין לכם הרבה אפשרויות אלא רק להתנגד בכנסת.
יהיו בחירות נוספות בעוד 4 שנים והיה וזכיתם בבחירות, תעשו ככל העולה על דעתכם.
ככה זה עובד במדינות דמוקרטיות.
כשתבינו את זה, אז אולי יהיה אפשר לדבר.
כרגע, אתם סתומים כמו קיר בטון.

ai27

Well-known member
ארה"ב יכולה לבקש ולטעון שהיא "מרגיעה",
אבל בפועל - מי שמקדם את התכנונים על תביעות בהאג זה לא ארה"ב, אלא הפלסטינים,
ומי שמקדם את האלימות בשטח והנסיון להתחיל אנתפאדה שלישית, זה אותם הפלסטינים,
והם עשו את זה גם תחת ממשל הלפידונים שנכנע לכל גחמה פלסטינית.

אם הנהגת הפלסטינים מעוניינת בהקפאת התוכנית והאלימות,
הם יודעים איפה משרדי הממשלה בירושלים.
הכתובת לא השתנתה.

מנסיון העבר, הנהגת ישראל יודעת שכניעה לדרישות כאלו לא בולמת אלימות בשטח ומאבק דיפלומטי,
כך שהפלסטינים יאלצו לבצעם כ"מחווה של רצון טוב".

למעלה