=בוקר טוב לכולם -תראו מה מצאתי
=

טאKילה

New member
=בוקר טוב לכולם -תראו מה מצאתי ../images/Emo6.gif=

סייבר- כל מי שגולש בצ´אט בטח נתקל במילה הזאת אם לא השתמש בה אז הנה מסמך שהגיע אלי <במקרה> ובודאי כמה "ישכילו" וידעו איך להתחיל לפחות תוקע" היי שופעת, איך את ניראית?" שופעת "אני נשית מאוד,חלבית, שופעת במקומות הנכונים, כרגע אני לבושה בחצאית מיני משי אדום שמתפקעת על שדיי המלאים, איך אתה נראה?" תוקע: "אני 1,85 גובה 59 ק"ג אני עם משקפיים, מכנסי טרנינג כחולים והטי - שירט שלי מוכתמים בעמבה מהשווארמה שאכלתי מקודם, זה מריח מוזר אבל הכלי שלי זה מקדחת בטון". שופעת:"אני רוצה אותו, בא לך לתקוע אותי?". תוקע:" אוקיי". שופעת:" אנחנו בחדר השינה שלי, מוסיקה רכה מתנגנת ברקע הנרות מפיצים אור נעים, אני מביטה לתוך עיניך מחייכת, ידי יורדות לגבריותך ומתחילות ללטף בחמדה את הבליטה העצומה והריחנית שלך". תוקע:" אני בולע רוק העינים שלי שורפות מרוב זיעה". שופעת:" ואני מושכת את חולצתך נושקת לחזך". תוקע:" עכשיו אני מתיר את כפתורי חולצת המשי שלך,הידים שלי רועדות". שופעת:" אני נאנחת מעונג,זורקת את גופי לאחור, המשי הקר מחליק מגופי החם, אני משפשפת בעוז את בליטת הגבורה שלך, מהר יותר מושכת ומרפה". תוקע:" הידים משקשקות לי, מרוב עיוות אני קורע חור בחוחלצת המשי שלך,,, אני מצטער". שופעת:" זה בסדר היא לא היתה ממש יקרה, אני לובשת חזיית תחרה שחורה, שדיי הרכים משוועים למגע ידך ולרטיבות לשונך". תוקע:" איזה בעסה אני לא מצליח לשחרר את אבזם החזיה, הוא תקוע יש לך מספריים?". שופעת:" אני לוקחת את ידך ומנשקת אותה בחושניות, אני נשענת לאחור ומשחררת את האבזם, החזיה נושרת לצד גופי, האויר מלטף את שדיי, הפטמות מזדקרות לקראתך, אני רטובה כאוקיינוס סוער". ת:" איך עשית את זה? אני מרים את החזיה יבודק את האבזם". ש:" מתפרקדת על המיטה,אווו בייבי, אני רוצה להרגיש את הלשון שלך משוטטת על גופי". ת:" אני עוזב את החזיה ומלטף את שדייך". ש:" אני מריצה אצבעות בין שערותיך ובתנוכי אוזנך". תוקע:" אני מתעטש בפתאומיות,החזה שלך מכוסה בנתזי רוק ושלי". - -בטח גם עמבה ושוארמה אבל לא נעים לו להגיד חחחחחחחחחח- - שופעת:" מה?. תוקע:" אני מצטער באמת, אני משתמש בחולצת משי שקרעתי טמנגב את שדייך הנפלאים". ש:" נו טוב ,אני מושכת את מכנסיך מעליך ומשפשפת בגסות את איל הפלדה המאיים שלך" ת:" אני צורח כמו ילדה קטנה אייייייייי הידים שלך קרות". ש:" אני מסירה את חצאית המיני, הפשל ממני את תחתוני החוטיני שלי". ת:" אני מושך את התחתונים שלך בשינים, הלשון שלי חודרת לתוכך, מקימה מאחז לא חוקי בתוכך. פנימה החוצה אני נוגס בך". ש:" זה טוב". תוקע:" רגע... אממממממממממ כחחחחחחחחחח חכי רגע". שופעת:" מה קרה?". ת:" נתקעה לי שערה בגרון, אני נחנק". ש:" אתה בסדר?". תוקע:" כחחחחחחחחח שניה אני עובר התקף שיעול קשה, אני כולי אדום". ש:" אני יכולה לעזור?". ת:" אני רץ בפראות למטבח, אני נחנק, נתקל בשולחן כשאני מחפש כום. איפה את שמה את הכוסות שלך?". ש:"בארון מעל הכיור". ת:" אני לוגם כוס מים, זהו, נצלתי". ש:" חזור אלי מאהב". ת:" אני שוטף את הכוס ומיבש, מחזיר אותה לארון וחוזר לחדר השינה.רגע, חשוך פה ,נאבדתי, איפה את?" ש:" הדלת האחרונהה ממאל בסוף המסדרון". ת: " מצאתי" ש: "יאלה בוא כבר, אתה בכלל כאן? אני נוטפת, אני רוצה אותך נואשות". ת": " גם אני". ש: "אני מורידה את מכנסיך ומנשקת אותך בתשוקה, גופותינו העירומים מתחככים זה בזה, אני עולה על פניך". ת: " הי! הי! חכי רגע התחת שלך דוחף לי את המשקפיים לתוך המצח, אני עלול להחתך". ש: " אז תוריד כבר את המשקפיים". ת: " בסר, אבל בלעדיהם אני ממש עיוור, אני מניח אותם על שידת הלילה". ש: " אני נעמדת על ארבע, בוא אלי , כנס בפתחי". ת: " שניה... אני חייב להשתין. אני מגשש את דרכי בעיוורון לכיוון השירותים". ש: "תמהר או שתעוף". ת: " אני מוצא את השרותים חשוך שם, אני ממשש את דרכי לאסלה, מרים את הקרש, אחח נעים..". ש: "דפוק אותי כבר". ת: " אני מחפש את הידית כדי להוריד את המים, אני לא מוצא, אוו...אוו... סליחה". ש: "מה עכשיו". ת: " אני קולט שהשתנתי לתוך סל הכביסה שלך,אני מצטער שוב.". ש: " מה???????" ת: " הנה חזרתי עכשיו אני אשים...את יודעת...את הדבר...הזה...את יודעת...בתוך הדבר של הנשים שיש לך". ש: " כן כן כן כן....תעשה את זה סוף סוף...אני מניעה את ישבני בקצב הסלסה יאלה תן לי אותו ו...כנס אלי כבר." ת: " אני אוחז בחוזקה בישבנך החלק, כל כך נעים לי... אופס... יש לנו בעיה". ש: " מה הפעם?" ת: "אני בזיון מוחלט אני רפוי ודביק , כמו ספגטי אלפרדו.." ש: " אני נעמדת מסתובבת מולך, מבט המום על פני, צא לי מהפרטי." ת: " אני מושך כתפיים בחוסר ישע , אני צריך את המשקפיים שלי לראות מה קרה,רגע רגע, חכי... אני פוזל במאמץ כדי למצוא את המשקפיים על שידת הלילה, אני ממשש ומפיל על השטיח מיכל ספריי שיער, תמונה ממוסגרת ונר". שופעת: " אתה מוכן לעזוב אותי לנפשי"? תוקע: " מצאתי את המשקפיים , אני שם אותם, אלוהים.....אחד הנרות נפל על הוילון והוא עולה באש, אני מצביע על הוילון הבוער בהלם ובזוועה". שופעת: "לך לעזאזל , אני מתנתקת , יה אפס". תוקע:" אמא ל´הה השטיח עולה באש.... או לאאאאאאאאאאאאא". שופעת התנתקה. ת: " (הביא אביעד,,,-מנשואים)

Mוניk

New member
טאקושית כפרע את קרועית מסו מסו

אמרו זה פורום שיחות לתוך הליה ואת מביאה פה פרה מיוחמת בבוקר חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כמה צחקתי יא גנובה שלי מואההההההההההההההה הינה קחי לך צ´קולדיות מוניק

למעלה