בוקר טוב לכולם

neshamma

New member
בוקר טוב לכולם ../images/Emo140.gif

שבת שלום חברים אני חדש בפורום הזה ואני רוצה להתחיל ולאמר קודם כל תודה רבה לג'וני קבל ממני
אתה בטח לא זוכר אותי אתה לא מכיר אותי אנחנו וירטואליים וזה היה רק לפרק זמן קצר הייתה תקופה בה חששתי שנדבקתי בנגיף במחשבה שניה המילה ''חששתי'' לא מתארת בדיוק מה עבר עלי בא נאמר שאני לא ישנתי לא אכלתי בכיתי ולא יכולתי להמשיך את החיים שלי אותם חיים שחייתי ממש לפני יצרתי קשר עם אחד הפורומים ופניתי לרופא שם הוא השאיר לי את מספר הטלפון שלו ואפילו אתה ענית לי אין ספק שאחרי שיחה עם הרופא ואיתך החזירו לי קצת צבע לפנים אמנם לא את כולו אבל בהחלט נכנסתי לפרופורציה הייתי אחרי סיום קשר עם הבן זוג שלי עברה עלי תקופה קשה ורציתי לעשות משהו שכל הזמן התרחקתי ממנו משהו שלא חיפשתי כי הוא קר כל כך בלהט הדברים והרצון לברוח מהכל עשיתי שטות - לא הייתי בשליטה על הנעשה אין ספק ששטות של חמש דקות גרמה לי להתמודד עם תקופה על כך קשה שוב ג'וני, תודה רבה על הכל הכמה משפטים שלך שכתבת לי קראתי אותם במשך כל השלושה חודשים אתה בטח לא ידעת את זה אבל זה מה שקרה
שבת שלום לך ולשאר החברים ''נשמה''

Jony Jerusalem

New member
ראשית, גרמת לי להתרגש

אני עושה את אשר רחשי הלב שלי אומרים לי. מה שמוביל אותי הוא רק הלב ולתת את כל כולי. שמחתי שכמה מילים שלי ושל ד"ר רשפון שיפרו את מצבך ושמחתי יותר לשמוע שהכל בסדר. זה הכי חשוב. אשמח אם תכנס ותכתוב עוד ועוד ונשמע אותך פה והכי חשוב, גרמת לי לחיוך גדול שבת שלום ג'וני

neshamma

New member
../images/Emo140.gif

בכיף, אני אשמח שבת שלום לכולכם ''נשמה''

למעלה