בוקר טוב לכולם
ויום הולדת שמח לי

S r 35

New member
בוקר טוב לכולם ../images/Emo42.gif ויום הולדת שמח לי ../images/Emo3.gif

|אנחנו במגדל-העמק מאתמול. מבלים עם המשפחה. אחרי שאפסנו את הילדים אצל ההורים למשך הלילה ויצאנו בערב
אנחנו יוצאים עכשיו לכנרת. ניר לא ותר לנו ואפילו הודיע לגננת ולילדים אתמול במפגש שהוא נוסע לכנרת, כך שאין לנו הרבה ברירות. מוזר לגדול בשנה - במיוחד בגילי המופלג..... סופ"ש נפלא לכולם

לולי72

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo212.gif../images/Emo214.gif../images/Emo77.gif../images/Emo79.gif../images/Emo213.gif../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif

|מזל טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב לשרה המקסימה. שרה יצא לי להכיר אותך גם באופן אישי, אמנם רק לפעמיים, אבל זה הספיק לי כדי לדעת שאת בן אדם מקסים, חכמה, יש לך נסיון חיים עשיר ועצות מעשיות וטובות תמיד, את אישה אינטליגנטית,אם מסורה, טובה, אוהבת ודואגת ולדעתי זכיתי וזכינו כולנו כאן בפורום שאת נמצאת איתנו, כי יש הרבה מה ללמוד ממך. אז המון המון מזל טוב, שתהיי בריאה ומאושרת עם בעלך וילדייך ומשפחתך המורחבת, שכל משאלותיך יתגשמו ושיהיה לך רק טוב.

../images/Emo49.gif טוב לשרה ... יום הולדת ../images/Emo13.gif ../images/Emo151.gif|בלון

יש יום אחד 1 יום חשוב
יום מיוחד
יום שמח
יום כתום
זה יומולדתך
היום
אז רציתי לאחל רק לך יום של אושר
יום מוצלח
יום בכיף
פשוט נפלא
שתתמלא לך כל משאלה...
דניאלה

frige

New member
../images/Emo49.gif שרה,

מצטרפת לכל מילה ומילה של עדן. כל שתבקשי לו יהי. תמשיכי להיות מקסימה כמו שאת.
שרית

dafgol

New member
שרה אחותי היקרה ../images/Emo65.gif

הופ הופ טרללה השתבחת בעוד שנה
שרה חברה יקרה שלי, מאחלת לך מכל ה
המון המון המון
ועד 120
המון בריאות אהבה שמחה אושר ונחת עם ומהילדים והבעל הנפלאים שלך
מאחלת לך שתגשימי את כל חלומותייך, את כל שאיפותייך ורצונותייך
שתמשיכי להיות מי ומה שאת - אמא,רעייה,בת ואחות נפלאה, חברה מופלאה , רגישה מיוחדת שחושבת על כולם ועל הכל
"אמרו לי"
שבילדותך היית מקסימה ומיוחדת, אני יודעת שהיית כזאת אז וגם עכשיו
שרה יקרה ומחכה להזדמנות הראשונה לצאת ולחגוג ביחד
גם את שנה שעברה וגם את השנה
שולחת לך שק מלא
ים ו
ות מכל ה
ממני מגולן מברי ורזי וכמובן מאמא שלי
אוהבת דפי

S r 35

New member
תודה לכולכם על הברכות המרגשות

אני לא חושבת שאני חכמה, מדהימה, מיוחדת או טובה יותר מכל אחד אחר כאן. כייף לי להיות כאן, במקום החם והנעים הזה, ולחלוק אתכם חוויות ומחשבות כמו שעושים בין חברים. וכמו בין חברים - אני כאן תמיד בשביל לתמוך כי כך אני מבינה את משמעות המושג "חבר" וכי זכיתי לתמיכה רבה גם מכם, כאן בפורום המופלא והנפלא הזה, בימים מעוננים ופחות שמחים. אני גם לא חושבת שאני אמא מסורה יותר מאמהות אחרות (מדהימות! כל אחת ואחת!) שפגשתי כאן בפורום. מודה ששני ילדי הם שני הדברים החשובים ביותר בחיי. אני אוהבת אותם יותר מכל דבר אחר. אני מוכנה להגן עליהם כמו לביאה ומי שמכיר אותי יודע שגם הקרבתי עבורם לא מעט ... מתוך אהבה רבה ומתוך אמונה מלאה בהחלטות שקיבלתי. אני יודעת שבנות אחרות כאן קיבלו החלטות דומות לשלי. אני משכונעת שכל אחת ואחת מכן היא אמא מדהימה. אני מאוד מקווה לפגוש אתכם שוב - אולי נעשה מפגש פורום עכשיו, בחגים? דפנה, איתך בהחלט אשמח לחגוג יומולדת משותף (היית חסרה לי ביום שישי ב"רוסו"). תגידי מתי ואיפה ואני מתייצבת. תודה רבה ומיוחדת לאמא שלך. הברכה שלה ריגשה אותי מאוד. כבר אמרתי בעבר ואני אומרת שוב - אמך היא אישה מיוחדת ומורה מיוחדת, שזכיתי ללמוד אצלה ושהשפיעה עלי לא מעט. כייף לי לפתוח את השבוע ואת השנה החדשה אתכם פורום יקר

../images/Emo49.gif../images/Emo213.gifמזל טוב שרוש!../images/Emo65.gif

שרה את באמת מקסימה!! ובתגובה הזאת שלך רק עוד הפעם הוכחת זאת! את אישה טובה ומרגישים את זה בכל אחת ואחת מהתגובות שלך פה וגם מהמפגש היחידי שהיה לי איתך. מקווה שנצליח לארגן מפגש סוף סוף בקרוב מאוד באיזה בית קפה. פה פניה למנהלת שלנו!! אז שרה יקרה המון המון מזל טוב בריאות, אהבה גדולה מהבנים שלך, שתצליחי בכל דבר שתעשי וכל החלומות שלך ימשיכו להתגשם.

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif ../images/Emo65.gif ../images/Emo65.gif מזל טוב!!!!!

המון בריאות, שמחת חיים ואושר! וכל זה עד 120 שנה! מזל טוב!!

מזל טוב יום הולדת שמח../images/Emo151.gif

המון מזל טוב יום הולדת שמח נפלה בחלקי הזכות להכיר אתך בין השורות ואני שמחה מאוד שרה , יום הולדת הוא רק יום אחד בשנה אבל החגיגה ממשיכה לכל אורך העונה תהני ותחגגי כל יום ביומו למרות שלפעים קצת מתעייפים מהעניין אבל , זהו אחלה של זמן שימחי היום אל תחשבי על יום אתמול שימחי שימחה שלמה ותהיה לך אחלה של שנה שכל משאלותייך יתמלא במהרה ואיך אומרים : אשת חיל מי ימצא מזל טוב וברכות ואיחולים שהדף לא מספיק כדי להכיל
אוהבת נורית

LANIT1

New member
מזל טוב מזל טוב שריתוש הרבה אושר ובריאות../images/Emo140.gif

למעלה