בוקר טוב לכולם

frige

New member
בוקר טוב לכולם

אז היום שוב הראל עדיין עם חום וכאבי אוזניים, שוב נבקר את הרופא הבוקר. אני עדיין עם שיעול וכל המשתמע מכך, אבל קצת יותר טוב. הערב הגיע תורו של אלי ובן דודו להיות בשמירה פה במושב אז אהיה אולי קצת יותר פנויה אחרי שהילדים יילכו לישון לקשקש איתכם בצ'ט. שיהיה יום נפלא מלא בריאות, חיוכים ואהבה. שרית

dafgol

New member
שריתו'ש ../images/Emo24.gif

בדיוק רציתי לפתוח לך הודעה ולשאול לשלומכם. מה זה זה ? תרגישו טוב מהר
אוטוטו שנה חדשה בריאה יותר
אצלינו חרגיל... לקחתי את ברי לגן וזה יום שני ברציפות הוא אסר עלי להיכנס איתו לגן , אלא להשאר מחוץ לשער הכניסה
כי " אני כבר ילד בוגר והולך לבד לגן , אל תבואי איתי אמא " עשה לי טובה שנתן לי
על הדרך. נכנס חיבק את השומרת בכניסה ונעלם לו אי שם בתוך הגן........נשמה שלי כזה ילד בוגר נהיה פתאום
יאללה שיהיה יום נעים , אוהבת
אJי

Julan

New member
בוקר טוב.....לכוווווללללללםםםםם

יש שמירות...?...מארבים....?....פעולות תגמול...?...תרשמו אותי......אני בא.....

frige

New member
יש, יש שמירות

פה במושב, כל פעם עושים פה תורנויות שמירה, כל חודש יוצא למישהו לשמור. אלי שומר עם בן דוד שלו שגם לו קוראים אותו הדבר: אלי פריג'. חחחח. מטעים את האויב.

frige

New member
הרופא נתן להראל

אנטיביוטיקה ל-10 ימים. כזה מתוק. כואב לי הלב לראות אותו ככה. 40 מעלות חום. אוף. פעם הוא שפוך לגמרי ואחרי אקמולי כמו חדש ושוב.... יהיה טוב. אני עצמי עדיין לא איי,איי,יי. אבל יהיה טוב. תודה. מה איתך? איך הילדים? איך גולן בלי החמצן?

Julan

New member
גולן בלי חמצן זה כמו...

מטפס הרים בגובה 5000 רגל......האויר דליל....אין זרימה של ניקוטין למוח......סיחרור אמיתי....מי צריך ג'וינט ?

dafgol

New member
מסכנון מתורון הראלון שלך ../images/Emo23.gif

שירגיש טוב מהר
אני...ככה ככה....
ה
ים בסדר , ברי משתולל ורזי מנקר.... גולן....טוב נו....את רואה בעצמך כמה שהוא "טיפל'ה" בעודף חמצן
ענקי

למעלה