בוקר טוב לכולם

Alleycat74

New member
בוקר טוב לכולם

אני במשרד (כבר מלפני 20 דקות) והיום אני לא מתכוונת להישאר אפילו דקה נוספת!!!
בכל מקרה שיהיה לכולם יום נפלא וקסום.

ronnl

New member
בקר טוב

ועוד נמצא אותך יותר מאוחר עושה שעות נוספות

Alleycat74

New member
../images/Emo46.gif לא!!!

די מספיק!!! יש היום מכון כושר בשעה 7 מה שאומר שאני צריכה לבוא הביתה בשעה הרגילה (מגיעה ב- 4:30), לבשל ולהספיק לאכול משהו מספיק זמן לפני השיעור במכון

ronnl

New member
ירון לא מבשל בבית?

שלי מבשל גם מבשל אני הודעתי שעד שיהיוה לי תנור וגז נורמליים (כרגע יש לנו רק כיריים גז כי יש בעיה מוזרה של מידות אצלנו במטבח) המטבח שלו אז הוא בינתיים מבשל(לא שאני לא עוזר לו )ואני שוטף את הכלים

Alleycat74

New member
המטבח הוא הממלכה שלי

גם כלים אני שוטפת. יש ביננו הסכם - הוא מנקה את הבית ועושה כביסות ואני מבשלת ועושה כלים. בגלל הגובה שלו קשה לו לעמוד ליד הכיור זמן רב מדי (אפילו לי כואב הגב אחרי כמה זמן) ולגבי בישול - אם אני רוצה להמשיך לחיות עדיף שאני אבשל בעצמי
מה שכן - הוא מכין אחלה ביצי עין. אתמול כשבאתי היית נורא רעבה ועייפה והוא הכין לי ביצים עם גבינה ושינקן (כן כן אני יודעת - טריפה!!!)

ronnl

New member
../images/Emo6.gif

גם אני אוהב ביצים אבל עדיף לי אותם לארוחת בקר ולא ערב ולאכול ארוחת ערב טובה כמו שאני רגיל

Alleycat74

New member
גם אני אבל כשביקשתי סלט

התשובה הייתה "אבל אני לא יודע להכין סלט".....

ronnl

New member
../images/Emo6.gif

נראה לי שמישהו צריך פה כמה ספרי בישול טובים לסלט
אומנם סלט זה משהו מסובך וקשה להכנה אבל אם כמה טיפים זה ילך לו!

ayala26

New member
בוקר טוב. אצלנו מהבוקר שלג

בינתיים יורד לפרקים ואני עוד צריכה לצאת לקניות
וכאמור - אין לי מטריה..

Alleycat74

New member
אוייש. פה יהיה שבוע שרבי

ואביך... כמו תמיד לפני פסחץ ואז יום לפני יירד גשם זלעפות ויוריד לכולם את האבק על החלונות שהם בדיוק סיימו לנקות לפסח!

sheepii

New member
צהריים טובים לכולנו ../images/Emo140.gif

רכבתי לראשונה היום באופניים לבית ספר הלוך חזור - ממש חוויה!!אני מרגישה אירופאית... אצלינו גשום וקר עדיין לא יורד שלג...

למעלה