בוקר טוב לכם פורום מקסים

LANIT1

New member
בוקר טוב לכם פורום מקסים../images/Emo43.gif

הי בוקר טוב לכולכם, פורום מקסים שלי , פשוט ה-
שלי כל יום אני מבקרת אותו , בודקת אם התחדש משהו, במידה וצריך שואלת, במידה וצריך מברכת.. אני ממש מצטערת שבשבוע וחצי האחרונים לא ממש מסתדר לי לכתוב ולהתכתב למרות שאני ממש אוהבת להתכתב.. אני כמעט ולא מגיעה למחשב.. בעבודה העלו לי את המשרה עד מתי שאני רוצה וזה אומר עד 15 ורבע כדי להביא את אורון מהגן.. בכל מקרה עד שאני מגיעה מסדרת מכינה וכדומה כבר מתחיל להיות שעה 1700 אז בכל מקרה, חודש נובמבר חודש יום הולדת.. אני מתארגנת בהתאם קונה, מכינה וכדומה.. טוב סתם רציתי לפתוח את הבוקר באיזה ברכה לבוקר מקסים ומוצלח לפורום המוצלח... ושיהיה לכם אחלה יום קסום נשיקות אניטה - ויום הולדת מקסים לקטנטונה שלי ליאן....

dafgol

New member
הי מתוקית ../images/Emo24.gif

כל הכבוד על העלאת המשרה , זוכרת שדיברנו יום לפני שהתחלת....שנראה איך זה יתנהל ויתקדם, הנה הוכחת את עצמך והם רוצים אותך כי את האלופה
מבינה את הסדר יום המטורף הזה , מוכר לי מאצלי, בית עבודה עם כל המשתמע מכך
היום צלצלו אלי איך שסיימתי לעבוד , לבוא לקחת את ברי מהגן כי הוא עם חום והתקף סטרידו, אז כבר הוצאתי את רזי יותר מוקדם כדי לא לתרתר את ברי ב 15:30 שוב החוצה, ושניהם בבית איתי מצ'געים אותי....צריכה עוד לקפל כביסות לעשות עוד מכונה.... נראה איך נסתדר מחר , אין מצב שלא אלך לעבוד , וכך גם גולן......לא פשוט ככה... טוב חלאס לקטר
ענקי לליאן המתוקה
מקווה יצא לנו לקשקש בקרוב....
אני

ערב טוב לפורום../images/Emo24.gif

אז בקרוב ממש תהיי מאוד אבל מאוד עשירה! ככה זה חיים של בן אדם עובד ובעל משפחה. נהנת לפחות בעבודה? איך עבר יום הולדת בגן? דפנוש מה שלום בר? כמה חום יש לו? ועוגיות מחכות לך. אם לא מסתדר לך לבוא תגידי ואני אביא לך. חבל שדברים כאלה יעמדו בלי חיסול.

LANIT1

New member
היום הולדת בגן עבר 10 ליאן ממש נהנת

הרגישה בעננים , ממש היה לה כיף לשבת בכיסא הנסיכות, ובכלל , להיות שונה, רקדה , ושרה.. ממש כייף לראות את זה , היום הולדת הראשונה בגן. לא הכירה את זה מקודם. ואני לא אהיה עשירה אבל שעתיים כל יום לתקופה שאני אמורה לעבוד זה משמעותי.. גם השכר עולה מעט... וגם הוסיפו לי עבודה... אז אני גם לומדת/עובדת בתפ"י פלוס רכש... ונותנת עזרה למחסן. קצת קשה יותר אבל שווה...

dafgol

New member
הי אלושקה ../images/Emo51.gif

ברי כבר בלי חום , רק עם התקף סטרידו , נראה איך יקום לפי זה אחליט אם ילך לגן או לא. בכולופן אולי אחרי העבודה אעבור דרכך לקחת את העוגיות , או שאם אני מוציאנ את שירז אקח את העוגיות אז....אני אצלצל לך כבר מהעבודה...... חוליות חיסול ...מה....
ות אני

LANIT1

New member
אלה איזה עוגיות? ואת לא מספרת...

רשמי מתכון, מה עושים השבת? תתקשרי אורון חולה מעט מחר אולי ננסה לתפוס אחת את השניה בכל אופן שתהיה אחלה שבת.. ושיהיה לך נחת מהתינוקציק. נשיקות לשירז ודש לאושרי.

למעלה