בוקר טוב לנהג אגד בקו 501

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
רתם, הודעת הפתיחה היא בהחלט הודעה ראויה,

ראה תגובותי במעלה השרשור.
כתובה ברהיטות ויש בה הרבה יותר תוכן מסתם תלונה שאינה אמורה לעניין את הציבור. עם כל הרצון לראות "בהתמקצעותו" של הפורום ככל שניתן, עדיין יש, ותמיד צריך (לטעמי), שיהיה בו מקום גם לכלל הציבור הרחב.

mister K

New member
בסדר, אני מקבל את זה.

כתובה ברהיטות ויש בה הרבה יותר תוכן מסתם תלונה שאינה אמורה לעניין את הציבור. עם כל הרצון לראות "בהתמקצעותו" של הפורום ככל שניתן, עדיין יש, ותמיד צריך (לטעמי), שיהיה בו מקום גם לכלל הציבור הרחב.
בסדר, אני מקבל את זה.

במדינה דמוקרטית כל אזרח יכול להתלונן

לתשומת לבך...
הפורום הזה הוא לא מחלקת פניות הציבור של אגד.
אם נהג מסוים עיצבן אותך בגלל משהו שעשה, פה זה לחלוטין לא המקום להתלונן. לכן לא ברור לי מה בדיוק אתה רוצה שנעשה עם ההודעה הארוכה שכתבת (תגובות נזעמות בנוסח טוקבקים ב-Ynet לא תראה פה. אנחנו פורום רציני ומקצועי).
הדבר היחיד שאתה יכול לעשות הוא להתקשר לאגד ולהתלונן בצירוף מספר הרישוי של האוטובוס. באגד נוטים להקפיד מאוד בנושאי בטיחות וסביר שייתיחסו לפנייתך ברצינות.
ואגב, צילום האוטובוס שווה לקליפת השום מבחינת החוק. רק אם שוטר ראה בעצמו את העבירה בזמן אמת, ניתן לתת דו"ח.
במדינה דמוקרטית כל אזרח יכול להתלונן
כל אזרח יכול להתלונן ולמסור עדות בבית המשפט נגד הנהג, כאשר התמונה שצילם יכולה לסייע לו לאמת את עדותו (בלי לגעת בתמונה, כיוון שאם מדובר במצלמה דיגיטלית הרי בנתונים של התמונה יש את תאריך ושעת הצילום).

מצב
הנושא נעול.
למעלה