בוקר טוב, מוקדם, ארוךךךךךךךךךך ומייגע,

frige

New member
בוקר טוב, מוקדם, ארוךךךךךךךךךך ומייגע,

אז אמש חגגנו יום הולדת באיחור של חודשיים לאלעד ואיתי. היה ממש שמח וכיף, בהמשך אעלה תמונות. קיבלתי כמה יעוצים ותובנות מגיסי (בעלה של אחותי) שממש עזר לנו קצת לתכנן את העתיד שיהיה קצת יותר קל, שנוכל לקנות רכב במצב טוב יותר ממה שחשבנו עליו. שנתון גבוה יותר ובלי הרבה כאבי ראש, כל הכבוד לו, ממש ישב איתנו ועשה הכל בשביל שנסתדר. אבל מה? ואת זה אתם בטח שואלים מה אני עושה ערה בשעות כאלה בעוד כל הגברים שלי ישניםםםםםםםםםםםםםם. נכון, צדקתם, היא שוב הצליחה להדיר שינה מעיניי עם ההערות המטומטמות שלה והחוצפה שלה להיכנס לנו בצורה כזו לחיים. זה התחיל ביום שישי בערב כשהיינו אצלהם לארוחת ערב, אלי החליט בשביל להקל עליי אחרי שהכנתי עוגות ליום הולדת והתרוצצתי כל היום בקניות, מכירת הרכב ועוד... שנלך בערב להורים שלו לארוחת ערב וכך תחסך ממני העבודה גם על ארוחת ערב. ת'אמת, עדיף היה לדחוף עוף לתנור ולא להיות שם. הראל, בזמן האחרון נהיה ממש קשה איתו, מבחינת מוסר וכאלה. הוא ממש לא מקשיב למה שאומרים לו, עושה רק מה שבא לו. אומרים לו די הוא לא מפסיק, עושה שטויות בכוונה. אחרי מיליון פעם שאמרתי לו די באמצע הארוחה, כבר התעצבנתי, שום דבר לא עזר, לא תלך לחדר הסמוך, לא צעקות, לא הרמת קול, כלום, פשוט כלום. הוא ישב לידי בארוחה ולא הפסיק להתנהג לא יפה בעיניי. אז כבר מרב עצבים (לאו דווקא על מה שהוא עשה אלא יותר על חוסר הכבוד וההערכה על כל מה שעושים בשבילו), נתתי לו צביטה קלה בלחי, כמו שהדודות עושות. הוא פשוט ראה שזה בעצבים והקצין את זה והתחיל לבכות. טוב, נו, אחרי בקשת סליחה, נשיקה, ליטוף (שלו), עבר והמשכנו הלאה. בעוד אנחנו יושבים לאכול, הראל, אלעד ואיתי סיימו לאכול והלכו לשחק להם על הריצפה עם מכוניות שהיו בבית. פתאום, לא יודעת אפילו מה היה, אמא של אלי אומרת בשיא חוצפתה להראל: "הראל תפסיק, אני אקרא לאמא והיא תרביץ לך"
, סליחה????????? באיזו רשות היא אומרת לו דבר כזה? איזו חוצפה. עניתי לה (בעוד הבעל החמוד שלי יושב ולא פותח את הפה שלו הפחדן הזה): "למה את אומרת לו דבר כזה, יהיה לך נעים אם אני אומר לו סבתא תרביץ לך?" והיא עונה: "רגע, לא הרבצת לו קודם, עשית לו ככה בלחי (ומראה עם הידיים)". עניתי לה: "לא, לא הרבצתי לו וגם אם הייתי האמא הכי רעה בעולם שמרביצה מכות רצח לילדים שלה (חלילה, כן?), אין לך שום זכות לאמר דבר כזה לילד" כאילו מה? לא הצליחה עד היום לגרום לסיכסוך עם הבן שלה אז היא עוברת לילדים שלי? מה היא נורמלית? לאמר לילד שלי שאני ארביץ לו אם הוא לא יתנהג יפה??? מה היא בעלי??? מה ??? כמובן שמאותו הרגע, ירד לי התיאבון וכל מה שחיכיתי לו שתעבור השעה הנוראית הזו ונלך כבר הביתה. והשיא הוא, שכל פעם שאנחנו מגיעים אליה או בכלל רואים אותה, גם בפגישה וגם בסיומה אני צריכה לנשק אותו לשלום, דיייייייייייייייייייייייייייייייי, סיוט מתמשך. טוב, הם שמעו (מאלי כמובן) שמכרנו את הרכב ואנחנו מחפשים רכב. אתמול היא חיכתה שאלי ייקח אותם הביתה ואז כל הדרך שיגעה אותו: "אלי, מחר (ז"א היום, יום ראשון), תסיים את כל העיניינים עם רכב חדש כדי שלא יהיה בתשעה באב (מ א' באב עד ט' באב), זה אסור בשבוע הזה לקנות דברים חדשים, לא בריא, יקרה משהו" אלי חטף עליה עצבים, חזר מעוצבן הביתה ואמר שצעק עליה. נגיד שזה מה שאת מאמינה, נגיד שזה מה שאת חושבת, את לא מדברת עם שכנה/חברה (לא שיש לה חברות), את מדברת עם הבן שלך, הבן שלך, "כל עולמך", איך את אומרת לו שיקרה משהו אם הוא יקנה רכב, מה? נחכה עכשיו עשרה ימים??? וגם אם כן, או לא, זו החלטה שלנו בלבד, תאחלי בהצלחה מכל הלב. תני לנו 150000 ש"ח, נלך ביום ראשון לסוכנות רכב ונקנה רכב חדש, דנדש, ישר מהסוכנות וככה נסיים את זה ביום אחד. לא נותנת, אל תתערבייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי. (כמובן שאת כל זה אני אומרת פה ולא לה, כן???). אותו הדבר היא אמרה במקרים שונים, כמו בהריון עם הראל, היתה אזכרה לסבא שלי והיא אמרה לי כך: "שרית, אסור להיכנס לבית קברות, אישה בהריון לא נכנסת לבית קברות, יקרה לך משהו, לך ולתינוק" :-O. קודם כל פעם ראשונה ששמעתי את זה וגם אם זה מה שהיא מאמינה, איך מאחלים דבר כזה לנכד שלך? אחרי כל מה שגם עברנו בשביל להיות בהיריון, איך, איך אומרים דברים כאלה. אותו הדבר כשהראל היה כמעט שנתיים והייתי אחרי הפרייה, היינו אצלהם בשבת, אלי שיחק עם הראל על הריצפה והיא אומרת לו ככה: "אלי, תקום מהריצפה, ביום שישי בערב לא יושבים על הריצפה, יקרה לך משהו שחור, לך ולמשפחה שלך"
פשוט אישה נוראית, רבתי איתה ככה שמיותר לציין שההפרייה ממש לא נקלטה. אין לי כח אליה כבר. נמאס לי ממנה. אמא שלו, אמא שלו אבל דייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי. כמה אפשר להיות בסדר? כמה אפשר להמשיך להתראות? אין לי כוחות. מקווה שבאמת נצליח עם רכב חדש עכשיו
. ממני והלאה.
שרית

לולי72

New member
שרית מותק, תתעלמי ממנה

את בהריון ויש לך אוצר שבע"ה יהיה בריא ויוולד בריא ומאושר
ואני חושבת שהפעם זה באמת הגיע לשיא השיאים, לדעתי את צריכה לנתק איתה קשר, גם אם אלי יכעס עלייך, בשביל הבריאות והשקט הנפשי שלך.

S r 35

New member
מסכימה עם עדן - תתעלמי ממנה

היא לא שווה את זה שלא תשני בגללה בלילות. היא לא שווה את העצבים שלך. תתרכזי במה שיש לך - יש לך הרבה. וכמה שתראי אותה פחות - יותר טוב. תמנעי ממנה כמה שאפשר - אפילו אם זה אומר שאלי ייפגש איתה בלעדייך. תגידי לו שהיא מזיקה לבריאות שלך ואת בהיריון (מה שלא נראה לי רחוק מהאמת ...) עם טיעון כזה אף אחד לא יוכל להתווכח. שיהיה לך יום נפלא

dafgol

New member
האשה הזו כל כך ../images/Emo163.gifית

שרית תני לזה לעבור לידך ולא דרכך. שמרי את הכוחות לדברים החשובים באמת. (לגביי הראל, הם בגיל כזה, אני רואה את זה על ברי....תתעלמי ככל שאת יכולה ואז הוא יבין שאין מי שיקנה את הקונצים ....אני מפרשת את זה כצורך בתשומת לב ובדיקת גבולות......) שולחת לך
ענקי

frige

New member
../images/Emo51.gifיקירותיי, אוהבת אתכן

ולמשהו הרבה יותר מקסים. הילדים שלי, תמונות מיום ההולדת אתמול. עוגת גבינה עם פירורים ב-3 שכבות בגימור קצפת. טעימההההההההההההההה ביותר

shinon28

New member
שוקולד אחד הדברים האהובים עליי בעולם

וכמובן RC קולה

dafgol

New member
../images/Emo212.gifות גבינה לא עושות לי את זה....

אבל לעומת זאת הבנים שלך........חמסה חמסה שום בצל מים מלח בזיליקום נענע ורוזמרין
אין עליהם
( תגידי מה עם פינת בישול מחודשת לסופי שבוע ? יש מצב ? )

שרית יקרה!

בכל שורה ושורה שלך מרגישה את הכאב שאת עוברת. מקווה שאת מרגישה קצת יותר טוב אחרי ששפכת את ליבך כאן וכבר קיבלת עידוד מהבנות. אז אגיד לך גם אני שוב תנסי לחתוך את כל היחסים שלך איתה. הכל שיעבור דרך אלי. את לא זקוקה בה. היא לא עוזרת לך בכלום, אז אין לך שום סיבה להמשיך להיות בסדר איתה בזמן שהיא גומרת לך את כל הכוחות שלך. ועוד למחרת המקרה הזמנת אותה אליך והיית צריכה לארח אותה. תנסי להימנע מקשר איתה ורק ככה יהיה לך קצת שקט נפשי. אין שום דבר טוב לך בקשר הזה.נכון אמא של בעלך, אבל את בחרת אותו לא אותה. הוא שיהיה בקשר איתה כמה שרק ירצה ויקח ילדים לשם. את לא חייבת לך את זה.זה קורה במשפחות הכי טובות , מה לעשות.מכירה הרבה כאלה שמישהו לא בקשר עם מישהו -לא נורא ממשיכים האלה. לגבי היום הולדת והתוצרים שלך. עוגה יצא מיוחדת במינה כל הכבוד וגם מנות שוקולד אישיות משו! עשית רק שולחן מתוק? או שאת חוסכת מאיתנו את שאר הדברים הטעימים? יאללה אכלתי כבר צהריים את יכולה להוסיף עוד מהתמונות
המון
ות ותשמרי על הבריאות שלך ושל עוברך

לשריתוש....../images/Emo24.gif

שלום יקירתי! ראשית, ה
שלך ממש
, לאכול אותם!!! שנית,
יפיפיה ואני בטוחה שהיא טעימה עוד יותר, כל הכבוד
!!!! שלישית, לי יש ניסיווווווון לא קטן עם נשים כאלה (כן, כן הכוונה שלי היא חמתי). לכן, יקירתי תתרחקי ממנה כמה שיותר,כדאי לך, ת'אמיני
לי !!! אני אומרת כך: " רחוק מהעיייייייייייין (שלה)
, רחוק מהלב
(שלייייי) " חחחחחח ! אך, כך אני חיה בנחת ושקט בלי רעש ! הרבה בריאות , נחת
ותשמרי על עצמך

S r 35

New member
שרית ../images/Emo24.gif הילדים מדהימים ../images/Emo99.gif

בכל פעם שגב' קדמוני (בגלל הפרימטיביות) תעצבן אותך תסתכלי על הנסי
ים שלך - במציאות או בתמונה ואני בטוחה שתרגישי הרבה יותר טוב. ואל תיפגשי איתה! את בהיריון, את מלאה בהורמונים, את לא מרגישה טוב וכו' וכו' וכו' .... אלף סיבות להשאיר אותה הרחק מטווח העין שלך לכמה חודשים טובים לפחות.

MoRoSH11

New member
תתעלמי ממנה ומהמונות המוזרות שלה

אל תקשיבי ואל תשמעי והילדים שלך, אחח הם מדהימים

למעלה