בוקר טוב - משהו שקבלתי לגבי פלישת הסודנים

הסמוי100

New member
בוקר טוב - משהו שקבלתי לגבי פלישת הסודנים

לילה אחד פלשתי לבית של מישהו. בבוקר הוא קם ונבהל לראות אותי וביקש שאצא מיד מהבית אחרת הוא יקרא למשטרה. ביקשתי ממנו להישאר עוד יום יומיים כי יש בלאגן בחוץ. "אז למה נכנסת דווקא לבית שלי?" הוא שאל "יש עוד בתים בתחילת הרחוב". "זה פשוט מאוד" הסברתי "יש לך שטיח שכתוב עליו 'ברוכים הבאים'". הוא עיקם את האף, לקח נשימה עמוקה אבל הסכים שאשאר קצת. אחרי שבוע הוא ביקש שאעזוב, כי יש לו משפחה והבית קצת צפוף אז אני בתגובה ביקשתי שיקצה לי חדר ועבודה. אין ספק שהפתעתי אותו. הוא מלמל משהו על כך שאין לו עבודה לתת לי, אבל זה כבר היה מאוחר מדי- נכנסתי לחדר שהחלטתי ששייך לי וסגרתי אחריי את הדלת בחיוך. הוא התחיל לדפוק מיד על הדלת, וקרא לי לצאת – אבל מי הוא שיגיד לי מה לעשות בחדר שלי החצוף הזה. הרי גם זה לא היה תמיד הבית שלו. אמרתי לו שאני מוכן לצאת מהחדר בתנאי שהוא מבטיח להקצות לי ולמשפחתי מקום אחר בבית ואני לא מקבל תשובה אחרת מלבד כן. הוא רתח. הוא מאוד רצה להעיף אותי, וכבר התחיל לפרוץ את הדלת - אבל בינתיים הגיעו השכנים ואמרו לו להשאיר אותי. יכולתי לשמוע את הויכוח מבעד מבעד לדלת. "אם כל כך אכפת לכם ממנו, שיישאר אצלכם!" הוא אמר להם. גזען. אני רוצה אצלו, יש פה אחלה מזגן והמיטות כאן נוחות. וגם הם לא ממש רוצים אותי אצלם. מפה לשם, הצלחתי להכניס דרך החלון כמה קרובי משפחה ואנחנו חיים כאן כבר תקופה לא קצרה. הוא לא הפסיק לנסות לסלק אותי ואפילו סתם את החלון כדי שלא ייכנסו עוד. אין לו רחמים לפשיסט הזה. אז אחרי התייעצויות וקצת עזרה מהשכנים החלטנו להפגין לו בסלון, אני וכל המשפחה שלי וגם כמה חברים שאספתי. חצוף. לא מוכן להכניס אורחים. "הבית שלי קטן מדי" עלאק. עשינו הפגנה ענקית והשכנים באו וצילמו הכל והעלו ליו-טיוב ועשו עלינו כתבה מפרגנת לאללה. אז אם גם אתם תומכים במאבק שלי, הצטרפו לדף שלי. בינתיים אנחנו ישנים בסלון.

ובנושא אחר,אפרופו גזענות. אני מעלה פה משהו

שכתבתי אתמול.
בד"כ אני לא כותבת ולא יוצאת חוצץ במדיה הזו שנקראת פייסבוק. אבל לצערי ראיתי הערב תשדיר בערוץ 2 של משרד המשפטים שהיה מקומם ביותר. התשדיר הוא נגד אפליה וגזענות.בתשדיר רואים אמא ערבייה עולה עם בתה לאוטובוס ואשה שמה את תיקייה על המושב הפנוי לידה בכוונה על מנת שזו לא תוכל לשבת. הערביה ובתה עומדות חסרות אונים ... תגידו לי האם אכן כך הם פני הדברים? האמנם? האם אין התשדיר הזה נגוע בשמאלניות יתרה ובעיוות המציאות. אז כן אינני אומרת כי אפלייה לא קיימת,היא אכן קיימת ולאו דווקא כלפי ערבים.כי אם גם כלפי אתיופים , רוסים, תימנים אפילו, בשל גוון עורם הכהה ,נשים, וכו וכו. אך האם ראוי כי תשדיר כזה יתנוסס ויציג לכאורה את הקוטביות הקיימת בינינו לבין הערבים ובאופן עקיף ואף ברמיזה את עובדת היותנו גם עם כובש,והכל לכאורה תחת איצטלה של גזענות. אותה אישה "כבשה" את הכסא ולא נתנה בכך לערבייה ולבתה לשבת. הערבייה הכנועה ובתה המסכנות מול היהודי הציוני הכובש. מבחינתי תשדיר מזעזע ומקומם,רווי בסילוף המציאות. הייתי חייבת, פשוט לא נתן לי שקט לנוכח העובדה שאני מכירה לא מעט ערבים,עבדתי עם ערבים ויש לי חברים מהמגזר. אני רואה אותם בכל מקום, ממלאים קניונים, מקומות בילוי, מטיילים בארץ(ולצערי החוליגנים מביניהם גם מטנפים אותה-על פח לא שמעו)ולהציגם בתשדיר שכזה ובאופן שבו זה הוצג פשוט מכעיס,שקרי,לא צודק ומציג את הישראלי היהודי באור כה שלילי. ביזיון

הנמלט10

New member
ענק

הכי יפה זה שהם עונים
תחזרו לתימן לרוסיה וכו'.

מאוד מענין מי תורם להם ? ( שאלה רטורית)
מענין שאותם גופים שכל כך דואגים להם, לא דואגים למסכנים שגרים לידם , בחצר האחורית..
יום מקסים לכולם

הסמוי100

New member
הכי מצחיק לשמוע היום בגלי צהל את רסקין מראיין

עיתונאית זרה שאומרת לו שזה בכלל אל אישיו באירופה כי באירופה מפחדים לגנות את ישראל
כי גם הם סובלים מאותה הבעהי בדיוק
אבל רסקין המשיך להתעקש ולבדוק למה באירופה לא מגנים אותנו יותר

מדינה שמאבדת עצמה לדעת ..

מרוב "יפיופה" עוד נמצא את עצמנו בים ....
כל יום מכניסים עוד אלמנט לסיר הלחץ ..

ניקה 15

New member
מה שהכי מפחיד שאין לך מושג כמה אתה צודק

במסגרת עבודתי אני יודעת את המספרים האמיתיים....תאמין לי שזה מספר עצום..עצום!!! בשנתים האחרונות נולדו בת"א בלבד אלפי ילדי פליטים, מסתננים, מחפשי עבודה.. ההגדרה לא חשובה.ומי כמוך יודע שאין שום סיכוי שהם מתשהו יעזבו את הארץ...ועם כל הצער שבדבר מאיפה לנו אמצעים ומשאבים לטפל בהם...אז למצוא את עצמינו בים אולי לא רחוק כ"כ

למעלה