בוקר טוב עולם ושבוע טוב

dafgol

New member
בוקר טוב עולם ושבוע טוב ../images/Emo24.gif

איך עברה השבת? שיהיה לכולנו שבוע נפלא,סטנדרטי ורגוע

בוקר או ושבוע נפלא לה לה! ../images/Emo42.gif

שירבו הרבה ימי שמש כמו שהיו בסוף שבוע. עבר עלינו סוף שבוע מקסים. היינו במרכז אצל הורים שלי. יצאנו למועדון לרקוד עד אצמע הלילה. ובשבת ביקרנו את חברה שלי שעברה דירה ברמות חן בתל אביב. מקום יפה. ששכנה שלה בקומה זאת ריטה. והיא אמרה שהיא אישה מקסימה מאוד. דפנה ראיתי שמאוד נהנתם במקום שילד הבית. איזה כייף שיש לנו משהו כזה קל"ב סוף סוף. אבל זה רק ברגל ניתן להסתובב שם אני מבינה? לא לבוא עם עגלה?

dafgol

New member
לא מתאים עם עגלה, אולי עם מנשא

השבילים מסומנים אבל לא סלולים,יש מדרגות,מדרונות ועליות שלא נוח עם עגלות לדעתי. זה מסלול רגלי מובהק...לא לעגלות ולא לנכים.

S r 35

New member
אמן ../images/Emo57.gif

ובעיקר למשפחה של דפנה ולשאר האנשים בשדרות. הורג אותי לחשוב שבזמן שאנחנו מטיילים, מכייפים וחיים את השגרה המבורכת, האנשים שם נתונים במלחמה. הלב כואב על הילד בן השמונה: ילד קטן שימשיך את חייו ללא שתי רגליים. ובגלל מה? ... ובשביל מה? .... כל-כך עצוב. כל-כך לא הוגן. כל-כך כואב. אני זוכרת איך כעסתי על תושבי אזור המרכז בזמן המלחמה, על כך שהם ממשיכים את החיים שלהם בזמן שאנחנו בתופת. והנה עכשיו... מה? בדיוק אותו הדבר, אלא שאני בצד הבטוח והם סובלים. הלווואי שיהיה טוב. שהזמן יביא איתו רגיעה

dafgol

New member
אין לי כח להתחיל ולדבר על זה כבר...

בחמישי בלילה כשגולן יצא מאמא שלו,נפל שם קסאם. לפני 4 ימים גיסתי ישבו בבית בלי חשמל,קסאם נפל לידם ונותק זרם החשמל. השיגרה היומיומית שלהם כבר 7 שנים בלתי נסבלת ובלתי נתפסת. יעיד על כך אודי, שדודה שלו נפגעה גם , אודי מה שלומה? גולן עשה שם סיבוב ביום חמישי...חזר המום מזועזע וכואב מאוד....

באמת מסכן הילד וגם אימו,,הוא יעבור תקופה,,

לא קלה,,ושיקומית,, ליבי עם האימא,,,,,,,,,,,,,,,,, מקווה שזה יפתר במהרה,,, גם אחי לפני 4 חודשים ספג קסאם במטבח שלו,,,בנס הם ניצלו,מכירה את זה מקרוב, בריאות לכולם,!!!

שבוע נפלא לכולם,,,../images/Emo24.gif

מה שלומכם??? אצלנו בסדר,,,עברה שבת טובה ושקטה, אימא שלי הייתה והיה נחמד,,עוזרת עד כמה שיכולה. הילדים נהנו והיה נחמד מאד. מקווה שגם אצלכם,,,,, שבוע נעים וחמים

שבוע טוב לכולם

עבר עלי שבת טובה ונעימה אני מקווה שהשבוע יתחיל גם אם ניצחון על ביתר ירושלים היום בערב ושוב אני נאלץ לשבת בבית ולראות את המשחק (לאן נעלמים האוהדים החיפאים של העיר הזאת ) חוץ מזה שיהיה לכל חברי הפורום שבוע טוב ומהנאה

למעלה