בוקר טוב עולם מה שלום כולם?

S r 35

New member
בוקר טוב עולם מה שלום כולם?

אני כבר בעבודה אחרי לילה שכמעט לא ישנתי בו - סבלתי חצי לילה ממיגרנה איומה שחבל"ז
אבל עכשיו, אחרי שני כדורי אקמול ומזגן שעבד במלוא העוצמה, אני בסדר. מוכנה ליום חדש.
חבל שאנחנו רק ביום שני
שיהיה לכולכם יום נ פ ל א

dafgol

New member
א זלמה לא צילצלת ?

אני לילה שני ללא שינה, לילה שעבר רזי עשה לי "לילה לבן", הלילה היה תורו של בר ששוב משתעל נורא ועם כאבי גרון. אז אחרי לילה ויום מרתונים עמוסים ומעייפים קיוויתי הלילה הזה לישון.....גולן הגיע הביתה אתמול רק אחרי 23:00 בלילה, ועד שכבר הלכתי לישון בליווי מיגרנה איומה, ברי הגיע אלי משתעל משתנק ומבוהל......לא ישנו בכלל, לפנות בוקר הוא נרגע ונרדם לידי במיטה עד לפני 20 דקות בערך...אני חושבת שהצלחתי להירדם לאיזה חצי שעה רצוף..... מתכוננת לנוח היום ככל שניתן כי אני גמורה.... יום נפלא לכולם ובריאות

S r 35

New member
נחשוב עלייך בלילות הבאים ../images/Emo6.gif

אם כי אני מאחלת לשתינו שהלילות הבאים יוקדשו לשינה מלאה ולא יהיו לילות לבנים. מקווה שאת והבנים מרגישים יותר טוב ושאת מצליחה לנוח ולהחזיר לעצמך את שעות המנוחה האבודות. די כבר עם המחלות האלו
תרגישו טוב

frige

New member
שרה, תרגישי טוב../images/Emo24.gif

מאחלת לשתיכן לילות שקטים וארוכיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

אני.....

אצטרף לרשימה! דניאלוש' החליטה שהיא קמה ב 2
בלילה וזהו!!! רק ב סביבית 5
היא החליטה לישון! וב 7 בבוקר, יצאתי להשתלמות. וכעת אני בבית. נהדר לא?! אז המשך יום נהדר שיהיה לכם

S r 35

New member
טוב - בפעם הבאה, שנקווה שלא תהיה

נעשה א"ש לילה בפורום
במצבי אתמול בלילה לא הצלחתי לראות כלום ולשמוע כלום. מיגרנה זה דבר א-י-ו-ם ! מאחלת בריאות לכולם

S r 35

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo140.gif

זה לא קורה לי הרבה (מיגרנות) אבל כשזה קורה זה

למעלה