בוקר טוב עם המון אהבה ב

frige

New member
בוקר טוב עם המון אהבה ב../images/Emo23.gif

איזה כיף היה לי אתמול בערב, בכלל כל היום הסתובבתי בהרגשה מוזרה שאיך הילדים שלי כבר בני 3? היה כיף איתם. אחותי השאירה את 2 הילדים שלה אצל ההורים שלי ונסעה עם בעלה לסופשבוע בים המלח. אמא שלי היתה אצלנו ביום שישי בערב לארוחת ערב עם הילדים ואתמול בצהריים. אחרי הארוחה היא לקחה את הראל אליה הביתה עם הילדים של אחותי. אח שלי החזיר את הראל בערב. הראל הגיע לתת לי נשיקה ואז התחילה השיחה: הראל: אמא, אני יודע את שם המשפחה של סבא וסבתא. אני: איך? הראל: דביר, נכון? עניתי: כן, איך אתה יודע? הראל: ונכון שגם את קראו לך פעם שרית דביר? אני: כן, אבל איך אתה יודע? הראל: את פעם סיפרת לי ששם המשפחה של ההורים שלך הוא דביר. אני: ואיך אתה יודע שגם שלי היה? הראל: אני חושב, אז אני יודע. אני: חכם, מתוק שלי. הראל: אמא, ואיך שם המשפחה של ויוי (אחותי)? עניתי לו. הראל: ונכון שגם שלה היה דביר פעם? עניתי שכן. הראל: ואיך השם משפחה של לי (גיסתי)? עניתי לו שעכשיו הוא דביר. ואז הסברתי לו שכשבעל ואישה מתחתנים ברב המקרים האישה לוקחת את שם המשפחה של הבעל. אז הוא התחיל: אז גם לאשה שלי יקראו פריג'? עניתי שכן. הראל: "אני רוצה שיקראו לה גם שרית פריג', כמוך". עניתי: איך שיקראו לה שיקראו, העיקר שתאהב אותה ותהיה מאושר. הראל: "ואם היא תהיה מכוערת?" אני: אתה תאהב אותה איך שהיא לא תהיה. הראל: כן, אבל אם היא תהיה מכוערת? אני: ואם אני אהיה מכוערת, תאהב אותי? הראל: "את הכי יפה בעולם" וחיבק ונישק אותי חזק חזק. כולם ביחד: אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה.
תתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת, כבר אמרתי? מיליוני פעמים ושוב ושוב. חיים נפלאים. לפני כמה ימים, אמרתי, איזה כיף שיש לי 5 אהובים כאלה מקסימים. אז הראל אמר: "ואיזה כיף שלנו יש רק אהובה אחת מקסימה". לאכול את הילד הזה. בנימה זו, יום נפלא ושבוע נעים לכולם. שרית

dafgol

New member
מתוקקקקקקק ../images/Emo99.gif

בר כל הזמן אומר.... "רזי וברי - אנחנו הנסיכים, אבא הוא המלך, ואת אמא מלכה יחידה ואהובה בין כל הבנים" האמת....צודק

שבוע מצויין שרית ולכולם!

איזה גבר גודל לך בבית.מקסים ביותר..איזה כייף זה וחוץ מזה גם פה -המון מזל טוב לתאומים שלך. המון בריאות ואושר לכולכם.
עוגות יפות עשית להם. כל הכבוד!

לולי72

New member
אז מה, גם הבת שלי אמרה לי בבוקר שהיא מתה עלי

כפרה עליה
היא אומרת לי: "אמא, אני לא אחליף אותך בשום אמא אחרת" - באמת מזל גדול יש לי

למעלה