בוקר טוב, שמתי לב

בוקר טוב, שמתי לב

לכך שלפחות אתמול, היו יותר צופים בהודעות שנכתבו כאן מאשר בארץ הישנה.
אני לא יודע אם זה רק בגלל שזה היה היום הראשון, או שאולי נחפשנו לקהל יותר גדול.
כן חסרה לי החשיפה של הפורום באתר של ביזפורטל, ואני מקוה שזה יקרה בימים הקרובים.
אני מאוד מקוה שגם בעתיד תהיה לנו חשיפה גדולה יותר ושנמשיך לגדול ולכתוב הרבה דברי טעם.

להגיד שאני שלם עם המעבר, או להגיד שאני מרוצה מהממשק אני לא יכול (כלומר, אני יכול, אבל אז זה יהיה לשקר), אבל אני כן חושב ששווה לכולנו לנסות, ויחד עם פתיחות מצד תפוז ומצד ביזפורטל (וגם מצידנו) יש מצב שנרגיש כאן בבית בסופו של התהליך.

אייל2822

New member
יש תקלה בדף הזה

בפורומים אחרים בתפוז אין שטח לבן ללא תוכן בתחתית הדף עד הפרסומת של האפלקציה,לכן כאן הודעות מהר מאד עוברות לעמוד השני בניגוד לפורומים אחרים בתפוז,ברגע שזה יתוקן יהיה הרבה יותר נוח.
אני חושב שבסופו של דבר זו שאלה של הרגל,סך הכל לפורומים של תפוז יש הרבה משתמשים,אם ממש לא היה נוח זה לא היה קורה.

זאת לא תקלה

פניתי בעניין הזה אל תפוז.
לדבריהם, בכל דף יש מקום ל- 15 שרשורים בלבד - לא משנה מה האורך שלהם.
כלומר, אם 15 אנשים שונים יפתחו כ"א שרשור של בוקר טוב, אנו נראה בפורום רק את השרשורים האלו, ולא את מה שנכתב כאן קודם.
ע"מ שדבר כזה לא יקרה, הם מצפים ממנהלי הפורום לאחד שרשורים דומים - דבר אשר לע"ד ייפגע במרקם של הפורום, ומי שפתח שרשור חדש, ירצה שהשרשור שלו יישאר כשרשור נפרד.

אני ביקשתי מתפוז להגדיל את מספר השרשורים בכל דף בתור התחלה ל- 30, ואם נראה שזה לא מספיק, אבקש להגדיל את זה יותר.
נכון לעכשיו, לא קיבלתי כל מענה לפניה שלי, אם זה אפשרי או לא. מה שבטוח זה שזה מאוד לא נח שהשרשורים עוברים לדפים הבאים כה מהר.

זה אולי היה מתאים לפורום שוק ההון שהיה בתפוז לפני הגעתינו לכאן, אך כעת זה בהחלט לא מספיק טוב.

למעלה