בוקר טוב

בוקר טוב ../images/Emo183.gif

כל הלילה קיימו במרפסתי הרוחות קונצרט של שריקות , דפיקות , וגיוונו עם צלצולי פעמוני רוח .......הייתי בטוחה שכל העציצים עפו בסופה.......בררררררר איזה קור....... הרגליים קפואות .... אנו בראשיתו של חודש שבט, החודש המסמל את ראשית האביב , הטבע מתעורר , והודעה כמו ההודעה של נציבות המים שפורסמה היום " מפלס הכנרת עלה ב 3 ס"מ נוספים" מנחמת וגורמת לי נחת ...... אז שיהיה חודש טוב מלא בגשם בפריחה עשירה . אז מה שלומכם? ומה עשיתם בסוף השבוע? ספרו...שתפו.... אפשר למנות תורן בוקר שידליק כאן את האורות מדי יום? מי מתנדב? בסוף השבוע קראתי על מבצע חשוב ....רשת הום סנטר מציעה מחזיקי מפתחות לעגלות קנייה ברשתות המזון בעלות של 5 שקלים (כתחליף למטבע 5 שקלים שמכניסים עבור עגלה), עם לוגו "אנוש". כל ההכנסות יועברו לעמותה לבריאות הנפש בישראל. המבצע בין ה-21 ל-28 בינואר. גם שימושי וגם תרומה . המשך יום נעים

בוקר מעפן, אחרי כמעט לילה ללא שינה.

הרוח יללה, דפקה ונקשה בכל חלקה טובה. הרגשתי שאני נמצאת בסרט של היצ'קוק ברררררררררררר. לא עשינו משהו מיוחד אתמול. היה נורא קר, אפור ומגעיל. אכלנו אצל חמותי ומשם נסענו לבקר את אבא שלי בבית החולים. נשבר לי לראות את המקום הזה. אנחנו מבלים בו מ- 4 בדצמבר
במהלך היום יעבור טיפול בהרדמה מלאה. אין דרך אחרת !! אני כמו גל בים. פעם גאות פעם שפל, אבל מאמינה שיהיה בסדר. חברים בריאות לכולם
שאלת מה נשמע, הא?? לפעמים עדיף לא לשאול
לפתוח את הבוקר? אין לי בעיה לחדש ימינו כקדם. יום נפלא

תחזיקי מעמד !../images/Emo24.gif

גם הימים האלה יעברו ..... קבלי את המנוי להדלקת ה
החלמה מהירה לאביך

שבת כלבבי - מלאה גשם ורוחות.

חגגנו יום הולדת לבעלי - ארחנו כ20 אורחים לארוחה חלבית - כמעט הכל הכנתי לבד (חוץ מלחם וגבינות...) היה טעים ונעים . חוץ מזה הבן שלי חולה כבר שבוע....

למעלה