בוקר טוב

frige

New member
בוקר טוב../images/Emo24.gif../images/Emo53.gif

כמו שכתבתי לפני כמה ימים, אח שלי מתחתן בעוד כחודשיים והוא ביקש ממני לשיר לו בחתונה. כהרגלי רשמתי לו שיר לפי המנגינה של "בדרך אל האושר" של דני רובס. רושמת כאן את מילות השיר ושואלת לדעתכן, לפני כן אספר מה שכתוב בבית השני, כשאח שלי נולד אני הייתי בת 6.5 ואחותי בת 4, היינו בבית סבתי וסבי ז"ל כשאימי ואבי היו בבית חולים, סבא וסבתא שלי שיחקו עם החברים שלהם ברידג' כשצלצל הטלפון, מהקו השני אבי בישר לסבתי שאחי נולד, סבתא שלי באותו הרגע סיפרה לי ולאחותי כששכבנו במיטתה, שתינו קפצנו בשימחה על המיטה והתחלנו לצרוח: "יש לנו אח, יש לנו אח" ולא הפסקנו כעשר דקות, סיפור שסופר שנים על גבי שנים במשפחה שלנו. אז הנה השיר: אתם שניכם צעירים, אוהבים ואהובים מתחתנים כאן היום נהנים מהחיים ועכשיו למסע קצת פחות מוכר החיים מובילים ומה שנשאר לאחל לכם אושר ושמחה העיניים זורחות, החיוך לא מש רואים אהבה של אמת ממש נרגשים ושמחים, לשניכם בהצלחה פזמון: וממחר, תתעוררו בבוקר ליום חדש, יפה יותר ועם שמחה וחיוך רק התקווה תוביל אתכם לאושר גם אהבה וסבלנות, אתם בדרך לשם בדרך אל האושר כן, אחי הקטן מתחתן לו היום, ההתרגשות בשיאה, זה נראה כמו חלום איך עברו השנים, כאילו אך אתמול, הגעת לעולם והשתנה הכל יש לנו אח צעקנו בקולי קולות כל הבית רעד מצרחות שמחה כמעט שברנו לסבתא את המיטה והנה אתה מתחת לחופה פזמון: וממחר, תתעוררו בבוקר ליום חדש, יפה יותר ועם שמחה וחיוך רק התקווה תוביל אתכם לאושר גם אהבה וסבלנות, אתם בדרך לשם בדרך אל האושר אז אור ולי יקרים, צאו לדרך בגאון, קחו לכם לחיים את שנצבר מניסיון אהבה, הקשבה וסבלנות אין קץ, לפעמים תרגישו צורך גם להתפוצץ אבל אחרי הכל תמצאו את הדרכים לגשר, להתפייס ושוב לאהבה, בשביל לסלול את הדרך לעוד מריבה כנראה זה הסוד לבנות פה קן של אוהבים פזמון: וממחר, תתעוררו בבוקר ליום חדש, יפה יותר ועם שמחה וחיוך רק התקווה תוביל אתכם לאושר גם אהבה וסבלנות, אתם בדרך לשם בדרך אל האושר

לולי72

New member
שרית - את משהו את יודעת?

אני מחזיקה ממך, על האומץ ועל הכשרונות הברוכים שלך. כל הכבוד, השיר מקסים לדעתי, ומתאים לבני הזוג שאני מכירה אותם.

צהריים טובים, שרית

מה שלומך? איך את שם מסתדרת? יש לך כישרון, כל הכבוד לך. בטוחה שזוג טרי יהנה מהשירה שלך ומהתוכן. כתבת יפה מאוד. אז שיהיה לך בהצלחה בהופעה. ואנחנו פה, תספרי אח"כ איך זה היה
ומזל טוב לאח שלך ולכל המשפחה.

dafgol

New member
גם פה מאחלת ../images/Emo49.gif ענקי לזוג המאושר

ולכל המשפחה
שרית, כהרגלך כתבת נפלא ומרגש, מקווה שהם יקשיבו למילים ולא רק ישמעו אותן.... את כשרונית ....כבר אמרתי לך ?

frige

New member
../images/Emo51.gifלכולכם על הביקורת והמחמאות../images/Emo24.gif

S r 35

New member
אין עלייך ../images/Emo106.gif

ושוב, מזל טוב לאחיך ולאשתו לעתיד.

למעלה