בוקר טוב
בוקר
קסום לכולם

בוקר טוב ../images/Emo42.gif בוקר ../images/Emo79.gif קסום לכולם ../images/Emo24.gif

מתחילה לתפקד .....אומנם לאט לאט ....... דפנוש, היי מה שלומכם? מה שלום הנסיכים ? מה שלום גולן? איך הוא מרגיש? דניאלה הסתכלה על התמונה ושם היה רז והיא אמרה: "שם אז אז אז ", בשמחה כזאת
!!! מוסרת לכם נשיבוקים
ומקווה שנפגש בקרוב .... בעוד מס' ימים חנוכה
עדן, מה שלומכם ? איך אתם מרגישים?איך הנסיכה? את עובדת בחנוכה ? מקווה שבחג
נפגש
שריתוש, מה שלומך? איך את מרגישה? ואיך הנסיכים
? ומה שלום ה
? מקווה שהפעם אין דוחות ואין פנצ' בגלגלים .....אלה רק דברים משמחים
!!! הרבה כוחות ובריאות
שרה, מה שלומכם? איך ה
? ואיך ניר מרגיש בגן? מקווה שאצלכם הל בסדר
מוסרת לכם נשיבוקים
ולכולם אלה, יוסי, אניטה .... וסליחה את מי ששכחתי .... אלפי סליחות שולחת לכם חיבוק חם חם , בריאות
דניייי

dafgol

New member
אולי עוד מעט נצא עם הבנים

אני אעדכן אותך. גולן לא במיטבו.....ברי עם סטרידו מעכשיו. כל התכנונים על טיול היום התבטלו לפני חצי שעה לצערי, תכננו לנסוע להר הקפיצה בנצרת.... אני אדבר איתך יותר מאוחר

לולי72

New member
דפנה - חבל שלא ידענו, לקחנו את יובלי

קצת לפארק, דווקא היא לא השתוללה, וגם איתי היה שם. היינו לוקחים את בר איתנו. מה המצב איתו? זה שוב התקף קשה? או שיחסית לניתוח זה יותר קל? בכל אופן, זה לא נעים ומרגיז. ד"ש והחלמה מהירה לגולן.

לולי72

New member
הי דניי, מה שלומך היום? אני מקווה שיותר טוב

קראתי אתמול את ההודעה שלך והמחשב שלי לא רצה לשתף פעולה, רציתי לשלוח לך
, השבוע באים להתקין לנו מזגן בבית ביום שלישי, אז אני בחופש רביעי וחמישי גם כדי לנקות וגם בחמישי באים אלי ההורים שלי, אחותי וסבתא שלי לארוחת ערב. במהלך השבוע שאחרי זה אני עובדת ויומיים לירון יהיה איתה, ויומיים אבא שלי יהיה איתה.

S r 35

New member
ערב טוב ../images/Emo29.gif

מקווה שעברה על כולכם שבת נעימה ושנהניתם ממזג-האויר המקסים: עכשיו כבר יורד גשם
דפנה - מה קורה אתכם? עצוב לי לשמוע שאתם לא בקו הבריאות. לגבי הסטרידו: זה כנראה מזג-האויר, בן של חברה טובה שלי בילה את היומיים האחרונים ברמב"ם בגלל התקף אסטמה קשה. ומה עם גולן? .... מקווה שאתם מרגישים יותר טוב עכשיו. מאחלת לכם רק בריאות.
אני אתעדכן איתך מחר ב
. אנחנו בסדר: ניר פורח בגן
מקווה שרק ימשיך כך (אם כי אנחנו נתחיל טיפול רגשי כלשהו... עדיין מחפשים). הבוקר לקחנו את הבנים להצגה במוזיאון הכט בחיפה: לניר יש שם מנוי והחלטנו לנסות לקחת גם את רון לאור ההצלחה בתיאטרון הצפון לפני שבועיים. שניהם נהנו מאוד מההצגה ובילינו בוקר נחמד. שאר היום עבר בהתנחלות שהקמנו אצל הסבא והסבתא בקריות: מנוחה והתפדלעות מושלמת. בסופ"ש הבא אנחנו מקימים התנחלות במגדל-העמק ומתאחרים אצל ההורים שלי להדלקת
: איך אני אוהבת את החג הזה
שבוע טוב, נעים, חמים וכייפי לכולם

frige

New member
../images/Emo51.gifדנייייאלה,

אנחנו בסדר. אני עדיין קצת עם הגרון ועוד כל מיני בדרך, אבל שורדים. יום נפלא.
שרית

למעלה