בוקר טוב
וספירת מלא

dafgol

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif וספירת מלא ../images/Emo6.gif

שרה איך את מרגישה היום ? שרית אוטוטוטו
אניטה מה קורה איתך ? שוקילידה הכל בסדר ? אלו'ש איך החזרה לשיגרה ? עדן תודה ללירון על העיתונים. דנייי איך את ? אורנה לאיפה נעלמת לך ? אודי איך בביצפר ? rby מחכה לעידכון למה גבס ? ולא קיבלתי תמונות.... יוסי איך בעבודה החדשה ? איגור איפה נעלמת ? יוליה מה קורה ? מתחילה לך שנת הלימודים בסוף או שאין בכלל קשר לשביתה ? אורית זה שאת בצבא זה לא אומר שאסור לעדכן אותנו.... אופיר מקווה שהגיוס היה קל ... ronanit מה קורה עם החיפושים אחרי
? נורית איפה את? איך הבנות? איך חגגתם לאבי? שינון השמיע קול, נעלמת.... וסליחה מראש אם שכחתי מישהו ולכל הסמויים והסמויות בוקר טוב לכם גם
שיהיה לכולנו יום נפלא,בריא ורגוע
דפי

dafgol

New member
הלו ? טוק טוק טוק

אפשר קצת יחס
התעדכנתי ע"י שרה באופן אישי
ו
< משום מה לא מצליחה לשלוח מסרים > שרית ילדה לפני שעה אז יש לה "תרוץ" טוב לא לענות לי עכשיו
מחכה לקצת יחס פה......

לצערי חדשות לא כל כך שמחות

האדם שיהיה אמור לעזור לי להתקבל לעבודה קיבל אירוע מוחי ,ועל כן כרגע אני ממשיך לחפש עבודה כי התייצבתי במקום אבל הם נראו מבולבלים וגם אמרו שכרגע הם לא מחפשים עובדים חבל שיש אנשים כאלה שמבטיחים ולא מקיימים חבל שהוליכו אותי שולל

dafgol

New member
מצטערת לשמוע ../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

אבל אומרים שכל עכבה לטובה, אולי זה לא היה אמור לקרות ומשרת חייך בדרך אליך אוטוטוטו...
ומצטערת שאתה מבואס

תודה גם אני מאמין שאני ימצא בסוף ..

אני ימשיך לחפש גם פניתי לאנשים שמתעסקים בדברים האלה שיעזור לי לחפש ודפנה תגידי מה הייתי עושה אם היו מצאים לך משרה ל-4 שעות עבודה ונותנים לך נסיון בעבודה אבל אתה חייבת לחתום על חוזה ל-5 שנים איך הייתי נוהגת נשמיע מפתה אני מוכרח לציין וגם למדת את המקצוע אבל לא הצלחת להשיג את התעודה של זה

dafgol

New member
האמת.....הייתי הולכת על זה, אם השכר טוב

לי , במצבי הנוכחי כאמא לשני קטנטנים הייתי מוכנה לחתום על משרה קבועה ובטוחה ל4-5 שעות ביום, כמובן אם השכר והתנאים רציונליים. תראה למדתי מנהל עסקים ומנהל בתי מלון, עסקתי בתחומים הללו, מאז שהפכתי לאמא - התפשרתי ועסקתי ביצוא ואדמיניסטרציה. עכשיו אני כבר מס' חודשים בבית ומשוועת למשרה חלקית ובטוחה. וביניינו בשורה התחתונה עם כל הכבוד לתעודות ולתארים שלי....הם לא ממש עוזרים לי כרגע..... אוקצור אם המשרה מעניינת ומאתגרת קצת, שכר ותנאים טובים - הייתי חותמת כבר אתמול על חוזה
יש לך משרה כזו להציע לי גם ?

לולי72

New member
אני כאן, כואב לי בצד שמאל ../images/Emo10.gif

אז אני הולכת לישון קצת, מקווה להתעורר בלי כאבים, לירון ויובל לא בבית, נסעו לקריות לסבא וסבתא, כנראה יחזרו מחר, אז יש לי קצת שקט, כיף לי
אולי אח"כ אכנס שוב. היום יש את התוכנית של מיקי חיימוביץ בערוץ 10, אז כדאי לראות אותה.

O n y X

New member
כן..אנחנו נלמד כנראה

חסר להם שישבתו עם כל השכר לימוד שאני משלמת
ואגב, שוב חזרתי להצמיח שיניים, הפעם בצד השני...אייייייי

dafgol

New member
לא רוצה לבאס אותך אבל לפי מה שאומרים

גם במוסדות להשכלה גבוהה כנראה תהיה שביתה והשנה האקדמית לא תתחיל במועדה..... שתהיי לי בריאה את והשיניים
ראיתי הבוקר שאתמול בלילה קראת לי במסנג'ר....סורי כבר הייתי במצב מאוזנח אז.....

LANIT1

New member
הנני כאן כל הזמן איתכם הכל בסדר..

אספר לך יותר מאוחר...... סוף שבוע נפלללללללללללללאאאאא אוהבת LANIT

למעלה