בוקר טוב
ו
לי וללירון

לולי72

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif ו../images/Emo49.gif לי וללירון

לכל אלה שלא שמו לב, היום יום שישי, יום הנישואים שלי, יום הנישואים ה - 6 שלי ושל לירון, אני מאחלת לעצמנו עוד המון שנות נישואים מאושרות ומהנות ביחד. היום יש לנו חתונה של בן דוד של לירון בצהריים בחיפה ואנחנו כאן בבית, בסתלבט, נהנים מהבוקר הזה. אז שיהיה לכולכם סוף שבוע נעים ומהנה

dafgol

New member
../images/Emo49.gif ענקי חברים יקרים ../images/Emo23.gif

מאחלים לכם מכל הלב, המון אהבה בריאות שמחה אושר ונחת אחד מהשניה, אחת מהשני
שתמשיכו להיות צמד חמד פולני
, מצחיקים רציניים ותמיד חברים
שתגשימו את כל רצונותיכם, ביחד כזוג וכל אחד כפרט. יום נישואין שמח חברים יקרים, או יותר נכון כבר בני משפחה יקרים
אוהבים מחבקים ומנשקים אתכם ביום חגכם
דפנה גולן בר ורז ומצטרפים גם ההורים שלי.

../images/Emo48.gif../images/Emo23.gif../images/Emo49.gif../images/Emo23.gif../images/Emo48.gif

..........מזל טוב לעדן לרלירון......
מאחלים מזל לכל אורך הדרך
, בריאות
, אושר
, שמחת חיים
, ש
תמיד יהיה
, שתזכו מ
נחת. וכל מה שתבקשו לו יהי....אמן. אוהבים דניי, דניאלה ובן זוגי.

frige

New member
עדן - המון../images/Emo49.gifליום הנישואים שלך ושל לירון

שתמשיכו להיות זוג מקסים ומשפחה נפלאה. לעוד המון המון שנים יפות ומאושרות יחד. המון בריאות ואהבה. כל שתבקשו לו יהי. זכיתם אחד בשניה ולהיפך. מאחלת לכם את כל האושר שבעולם. שתצליחו בכל. בריאות, בריאות ושוב פעם בריאות.
שרית והגברים בחיי.

לולי72

New member
רוצה להודות לכולם על הברכות אתמול

היה לנו מוי כיף
היינו בחתונה של בן דוד של לירון ב"בית אורן" והיינו בטוחים שזו תהיה חתונה של מעט מוזמנים, להפתעתנו התברר לנו שהיו שם בערך 750 אנשים. הדודה של לירון (אחות של חמי) היא שופטת בבית משפט מחוזי בחיפה (מיכל מכירה אותה) והבן שהתחתן הוא תובע משטרתי, ככה שראיתי את כל התובעים המשטרתיים של נצרת והייתי מרוצה כי השופט שלי תורן ולכן לא הגיעו שום עררים ביום שישי
ראיתי גם עורכי דין שאני מכירה ואת הדוברת של מחוז הצפון שאחראית על הקשרים בין בתי המשפט לעיתונות, השווצתי ביובל וברותם, וחצי מהאירוע הסתובבתי עם האחיין שלנו הקטן, שביט, בן חודשיים שלא ישן והיה מרוצה ושקט להיות על הידיים. האוכל היה מעולה, לא פלצני, הכלה מקסימה, אה, והתברר שאני גם מכירה את אחות של הכלה שהיא גם עו"ד (גם הכלה היא עו"ד), יובל שלי והבן של אחותה של הכלה היו ביחד במעון בכפר תבור וגם יצא לנו לדבר מידי פעם, שמחנו לראות האחת את השניה, לא היו ריקודים וזה כיוון שאבא של הכלה נפטר לא מזמן, אבל הייתה מוזיקה טובה שמתאימה לאווירה של יום שישי בצהריים, הכלה היתה יפה, עם שמלה צמודה, איפור עדין מאוד ואפילו לא תסרוקת יוקרתית, נהננו מאוד מאוד והעברנו את יום הנישואים שלנו בחגיגה הזו היפה הדבר היחיד שעצבן אותנו היה שהשכרנו אתמול רכב ומישהו שחנה לידנו, כשהוא יצא דפק לנו את האוטו (מזל ששילמנו ביטוח של 40 ש"ח ליום כדי שאנחנו לא נחוייב על נזקים) ואפילו לא טרח להשאיר פרטים
חזרנו עייפים ומותשים ב - 16:30, הלכנו לישון ועלינו להורים שלי לאכול ארוחת ערב. היום אולי נסע קצת לקיבוץ יפעת, נראה, מסתלבטים ונחים בבית. שבת שלום

למעלה