בוקר טוב
עולם

dafgol

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif עולם

יום עמוס מחכה לי היום. טיפול שיאצו ראשון היום בעפולה, נוסעת בתחבורה ציבורית....שנים לא עשיתי את זה.... פורום חדש שלי עולה היום "רשמית" לאוויר (פורום הורים וילדים מבלים) הבית נראה כמו אחרי טורנדו....למרות שאתמול היה מדוגם, מאז שאי אפשר לרדת אחה"צ למטה....הבנים פשוט מחרבים לי את הבית.... ימבה דברים שצריכה לעשות ב
....אין מצב שאספיק ....מזל שמחר יום שישי כבר
חיפושים אחרי שלט ה
שרזי העלים לנו שלשום....שיהיה בריא....חצי בית הוא מחביא לנו....שלטים,מפתחות,משקפי שמש, טלפונים....יה וואראדי
אוקצור יום עמוס וגדוש. מקווה שכולם בסדר פה
שיהיה יום נעים וחמישי שמח
דפנה

S r 35

New member
שמחה שהיה מעולה ../images/Emo13.gif

מקווה שתפיקי מהטיפול הנאה, תועלת ובעיקר שיפור

מזל טוב על הפורום החדש (מקווה שאת לא מתכוונת

פרישה מהפורום הזה ) קחי הכול בקלות ונעימות ויעבור היום בכיף , תוציאי את המקסימום ממנו

dafgol

New member
../images/Emo51.gif ואני לא הולכת לשומקום, נתקעתם איתי ../images/Emo6.gif

בכיייייייף איתך.... ../images/Emo24.gif

שמחתי לראות ולפגוש אותך וגםםםםםםםם את הנסיכים המתוקים !!!
דניייי

לולי72

New member
דפנה - השבוע בעבודה אצלנו היו חילופים

זה הספיק לי לשבוע שלם - אחת הבנות אצלנו (קלדנית הנשיא שאמור במקרה לפרוש) הפכה להיות אחראית קלדניות (בלי מכרז) ואחראית הקלדניות תהיה אחראית הדרכה, בקיצור רוב הבנות (חוץ ממני) הוציאו את הקוצים שלהן כי הן לא כל כך מסתדרות איתה, אני כן ואנחנו גם שכנות למבואה כך שזה בסדר, אז יופי שאת נשארת כאן וכמובן, המון, המון, המון מזל טוב לפתיחת הפורום החדש שלך וסחטיין על הרעיון המבריק לפתיחת פורום שכזה
את מלכה, פשוט מאוד. איך היה בשיאצו? למה נסעת בתחבורה ציבורית ואיך הייתה החוויה, ספרי, ספרי?

dafgol

New member
לא רציתי להיתקע עם האוטו שוב....

בטח לא בעפולה כשאני צריכה להספיק לארגן ת'בית וכאלה ולהוציא את הילדים בזמן.
על המחמאות, מקווה לראות אתכן שם הרבה . השיאצו היה נפלא, מתיש, מעייף....אספר בהרחבה כשניפגש. גולן ביום רביעי ברמב"ם לאקו לב, אח"כ לפי האקו יקבעו לו היפוך חשמלי....ב 70% זה עוזר ועובר....נקווה שנהיה באחוזים האלה.

S r 35

New member
בהצלחה לגולן ../images/Emo57.gif

מקווה שהסטטיסטיקה תהיה לטובתכם. והעיקר - בריאות

לדפנה ../images/Emo24.gif

ראשית דרישת שלום לך ולכל המשפחה מהוריי, שנית מחזיקה לגולן את ה
שהכל יעבור בשלום.
מדנייי והוריה

למעלה