בוקר טוב

dafgol

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

השעה 8:00 בבוקר , הבנים בגנים
, מרגישים טוב
(רזי שילשל כי כנראה אכל משהו חומצי בגן שעשה לו בלאגן, ברי בסדר קצת משתעל אבל כבר בסדר וכמובן מקבל בבוקר ובערב תרופה). הבית נקי ומאורגן כבר , נשאר לי רק עוד לשטוף את הבית להתקלח ו....לנשום עמוק
עד שסופות הטורנדו יחזרו בצהריים
. מקווה שכולם בסדר אצלכם
יום נעים ורגוע לכולם
דפי

frige

New member
בוקר טוב

אחרי 3 ימים בבית, היום הראל התחיל את הקייטנה בגן. 3 ימים בהם עשינו חיים משוגעים ומשגעים. כל יום טיילנו והשתוללנו במקום אחר. אתמול בבוקר לקחתי את שלושתם ונסעתי למוסך לסדר משהו קטן ברכב, המשהו הקטן הזה במקום 20 דקות התעכב לשעתיים כי לא מצאו את החלק המתאים ועד שהלכו וחזרו ושוב הלכו ושוב חזרו ומצאו. הילדים שלושתם ישבו דווקא מאוד יפה במוסך ושיחקו עד שאחרי שעה וחצי פקעה סבלנותם והם התחילו להתרוצץ מה שהיה כבר סכנת חיים, ישר הזעקתי את אלי שלקח אותם לחצי שעה לאמא שלו. אח"כ נסענו לחיפה (הילדים ואני) ללב המפרץ למישחקייה שם ועשינו חיים משוגעים, אכלנו, שתינו, גלידה, משחקייה, כיף, כיף, כיף. חזרתי איתם בשעה 20:15 בערב, למקלחות ולישוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן. מותשת אך מאושרת. היה כיף לבלות איתם. מקסימים שלי. אתמול היתה פה מנקה, כך שלפחות ל-5 דקות הקרובות עדיין יהיה קצת מסודר. כביסות יש מפה עד להודעה חדשה, הולכת להתחיל.... היום ב-18:00 יש פה הצגה של פו הדב, אקח את הראל. שיהיה לכולם יום נפלא. שרית

frige

New member
יקירתי, תרגישו טוב כבר../images/Emo88.gif../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

S r 35

New member
דפנה - אני שמחה לשמוע שאתם במגמת התאוששות

מקווה שכך זה גם ימשיך. כי, באמת, היה לך די והותר מכל המחלות האלה
מה שלום אביך? אני מקווה שגם הוא מרגיש יותר טוב. כל "הקונצים" האלה עם הלב מבהילים מאוד - אני יודעת את זה, לצערי, מניסיון. תרגישו טוב טוב טוב טוב טוב
נשיבוקים לנסי
ים שלך

בוקר טוב לכולםםם ../images/Emo24.gif

חזרתי אתמול מקרית גת היה הכי מצחיק בעולםםםםם ועוד מעט יש לי משמרת צהריים-ערב במשטרה ומה זה אין לי כח לזה

למעלה