בוקר טוב

dafgol

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

אז מה ניש הבוקר
אצלינו....סוף סוף היום ברי כבר הלך לגן (למרות שגם הלילה לא נתן לנו לישון כל כך) , היום יש לו הצגה בגן "מיץ פטל"
רזי בגן , גולן בעבודה, הבית כבר מאורגן ונשאר לי רק לשטוף ולעשות כביסה ואח"כ כמה סידורים במרכז. אני תשושה מהלילות והימים האחרונים, מחכה כבר למחר בערב שיגמר השבוע
מקווה שכולם בסדר ואשמח לקצת עידכונישן
תהיו טובים ותשתו הרבה מים ביו'ש
אJי

frige

New member
בוקר טוב../images/Emo140.gif

שלשום אחרי שהיינו 3 שעות בבריכה פה, לא הספיק להם להוציא את המרץ, חזרנו הביתה בערב והילדודס החליטו לשחק מחבואים, פתאום אלעד נפל ושבר חתיכה מהשן הקידמית העליונה שלו, לוקחת אותו היום לרופאת שיניים שתבדוק שלא קרה נזק רציני (מקווה מאוד שלא
). להראל היתה בגן אתמול ההצגה של מיץ פטל, הוא היה מבסוט, אמר שהיה יפה ואפילו לימד אותי איך מכינים קרטיב
. שיהיה לכולם יום נפלא. שרית

S r 35

New member
אני עצ../images/Emo46.gifית

הסידורים התחבורתיים הנפלאים בחיפה שוב גרמו לי להגיע באיחור ניכר לעבודה. כאילו, בשביל מה לקום מוקדם ולזרז את ניר לגן אם בסוף אני נתקעת בפקקים. נמאסססס לייייייייי
ניר התלונן הבוקר שוב על כאב בטן. אני מקווה שזה שום דבר
כי כל פעם שלא מוצא חן בעיניו משהו או שהוא לא רוצה לעשות משהו הוא ממציא תירוצים על כאבי בטן. אבל אנחנו כבר ביום רביעי ... עברנו את מחצית השבוע, וזו כבר סיבה לחייך, לא
שרית, אני מקווה שאלעד יהיה בסדר. יום נפלא לכולכם

dafgol

New member
אוף מעצבן ../images/Emo46.gif

לפחות פה במגדל אין פקקים , אין גם הרבה דברים אחרים
אבל זה כבר סיפור אחר.....
מקווה שנירצ'ו בסדר וזה סתם בגלל מצב רוח .... אחותי שיהיה לך יום נפלא, היום מחר וזהו....

S r 35

New member
אני שוכחת הכל ברגע שאני מגיעה לעבודה

ורואה את הכחול הכחול המהפנט הזה מהחלון. אנחנו יושבים ממש על הים - נראה לי שזה היתרון היחידי של העבודה שלי - ובכל פעם שאני מרגישה קצת עצבנית, קצת ב DOWN או סתם חסרת אנרגיות, אני רק צריכה להרים את הראש להביט מהחלון שמולי ולראות את הים התיכון במלוא הדרו.

dafgol

New member
לא שזה מנחם כל כך

אבל זו "רק" שן חלב.... זה שבר רציני? בכל מקרה באמת רצוי וכדאי שהרופאה תבדוק. תחזיקי מעמד

frige

New member
אז זהו, שלא תמיד זה מנחם, ולא תמיד נכון

לפעמים יש פגיעה מאוד חמורה, או חלילה עששת וכאלה שגם בשיניים אח"כ זה פוגע. תודה לאל, הכל בסדר אצל אלעד, היא רוצה לראות אותו לביקורת בעוד שבועיים. עשיתי כבר בדיקת שיניים גם לאלעד וגם לאיתי, הכי קטע חמודים, עמדו בשקט, הרופאה פתחה לאלעד את הפה ובדקה והוא היה ממש נחמד אליה. איתי לעומת זאת איך שהרופאה הכניסה את היד סגר את שיניו ונשך אותה. היא בכוחותיה האחרונים הצליחה להוציא היד מהפה סוף סוף ויותר לא הצליחה לפתוח לו את השיניים. זה אומר שהשיניים שלו חזקות
. זהו, הכל טוב.

S r 35

New member
טוב שהכל בסדר

גם אני צריכה לקחת את הילדים שלי לבדיקת שיניים. אני חוששת שימצאו אצלם ניסים ונפלאות.

למעלה