בוקר טוב

dafgol

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

שבוע חדש ונטול חגים.....תחזיקו מעמד
אתמול התאפקתי והשתדלתי להתעלם מהגרון הכואב, אבל בערב עלה לי החום, גרון שורף וחלושס נוראי. הבנים כבר בגנים ואני אשתדל לנוח קצת היום סוף סוף..... מקווה שכולם מרגישים טוב
השבוע שרית תלד
אז יאללה להתחיל הימורים
שבוע נפלא
דפי

S r 35

New member
בוקר טוב

דפנה תרגישי טוב. גם אני מרגישה ממש נאכס הבוקר. בקושי נגררתי עם ניר לגן וזחלתי לי הביתה למיטה. נשארת בבית היום.

dafgol

New member
שרה איך את מרגישה עכשיו?

מקווה שיש שיפור
לקחת משהו? עדכני כשתוכלי, אני דואגת.... אני בטימטומי כי רב עוד סידרתי אירגנתי ניקיתי ושטפתי את הבית , עשיתי כביסות, במקום לנוח שמתי פול גז....ועכשיו אני תשושה. מזל שיש כבר צהרון היום בגן של ברי, יש לי עוד קצת זמן לנוח לפני שנוסעת לאסוף את הבנים מהגנים. בריאות לכולנו

S r 35

New member
על הפנים

אני צריכה להוציא את רון מהגן ואני לא יודעת איך אני אעשה את זה. את ניר מוציאה חברה טובה שלי, הוא יהיה אצלם וישחק עם הילדים שלה עד הערב כשהזוגי יחזיר אותו הביתה. מזל שיש חברותטובות ונאמנות, לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיהן.
בקיצור, אני מרגישה נאכס. מקווה שאת מתאוששת.

dafgol

New member
אוייש אוייש

מכירה את ההרגשה הזו יותר מידי טוב. מקווה שהערב כבר יש שיפור
תשתי המוןןןןןןןןן שלא תתיבשי לנו. איזה כיף שיש לך בסביבה חברות שיכולות לעזור
נראה לי שמחר אני הולכת לרופאה.... תרגישי טוב אחותי

שבוע טוב לכולם

איזה באסה שנגמרו כל החגים לתקופה הקרובה וקרובה פחות
דפנה ושרה תרגישו טוב. דפנה אני בסוף שבוע גם קיבלתי פתאום כאב גרון והפעם מייד השתמשתי בספריי מיוחד לגרון משהו טוב וטבעי שהמליצו לי ונראה שעזר. אז תנסי אולי גם אם לא הפעם כי כבר בשלב מתקדם את, אז לפעם הבאה. זה נקרא "ACTIPLUS" אם אני לא טועה. אבדוק בבית. אם טעיתי אז אעדן. ממליצה מאוד לך ולכולם. החלמה מהירה

dafgol

New member
אלו'ש איפה קנית את הספריי?

בקופ"ח ? צריך מרשם? איך את מרגישה עכשיו? לגביי התבנית - אני יכולה להשאיל לך אותה

בסופר פארם. בלי מרשם. זה טבעי עם אלכוהול ../images/Emo13.gif

רוצי מהר לפני שיגמר
שם נתתי לך נכון. גם אם זה לא יעזור לך לצאת מהמחלה לפחות זה יקל עליך בטוח אני טפו טפו בסדר אשמח להשאיל ממך. תגידי אבל למה לא הוצאת את העוגה מהתבנית?נראה לי זה היה יוצא יותר פיצוצי ככה. אבל בכל אופן
ונשיקות לבנים שלך במיוחד לילד מומולדת

לשרה ולדפנה............../images/Emo24.gif

החלמה מהירה.....
תרגישו טוב........
שולחת חיבוק ענקיייייייייייי
דניייי

dafgol

New member
../images/Emo51.gif דניייי ../images/Emo25.gif

לא היה לי כח לזוז היום אחה"צ , סורי.... הראית להורים את התמונות? מחכה לדעת אם מותר לי להעלות תמונות של הפרינססה

S r 35

New member
תודה ../images/Emo39.gif

מרגישה קצת יותר טוב בעיקר בזכות מנוחה רבה והרבה עזרה מידידי: חברה שלי שהוציאה את ניר מהגן ולקחה אותו אליהם ואחותי המקסימה שיצאה מוקדם מהעבודה אספה את רון והעסיקה אותו כאן בבית כדי לתת לי לנוח. פורשת לישון עכשיו
מחר עבודה - אין לי ברירה, הולכת בכל מקרה. גם היום הם התקשרו לנגז' לי... דפנה תרגישי טוב

dafgol

New member
אלכוהול......./images/Emo2.gif איזה אוקטן ? ../images/Emo6.gif

מתי שאת רוצה ה
יעמוד לרשותך
( לא הוצאתי כי ככה ישר שמים את הרוטב כשהעוגה עוד רותחת, ואז הרוטב (גאנאש) מחלחל בעוגה )

למעלה