בוקר טוב

frige

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

כמו שכתבתי בשירשור של המסיבות, אתמול היתה מסיבה מוצלחת מאוד בגן של הראל. אחרי המסיבה הראל אמר לי ולאלי (הלכנו איתו לבד, היה ממש ממש כיף): "אמא ואבא אני אוהב אתכם על שבאתם למסיבה שלי", רק זה כשלעצמו היה פשוט שווה את הכל. ממיס אותי כל פעם מחדש הילד הזה. אתמול ישבנו בחדר הוא חיבק אותי ושר לי: "תודה ליפה שלי, לנסיכה שלי, למהממת תודה, על שאהבת אותי כל השנים האלה ואין עוד אחת כמוך שתאהב אחד כמוני, את בשבילי את כל העולם, כל העולם". אחחחחחחחחחחח, פשוט ליפול ממנו. מאוהבתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת X 5. יום נפלא וחג שמח לכולם. שרית

לולי72

New member
שרית, גם יובלי שרה את השיר הזה

למות פשוט, חמודים הילדים האלה ואכן בשביל המשפטים האלה כדאי לחבק אותם חזק חזק
אצלנו התחלנו את נר ראשון של חנוכה עם חום גבוה של יובל אתמול בערב וגם היום בבוקר ולכן היא נשארה איתנו בבית לעזור לנו לסדר את הבאלגן, גם לירון מקורר ותיכף צריכים לבוא לסיים לנו את הבאלגן ואני מקווה שעד הערב הבית יחזור לצורתו המקורית. שיהיה לכולם יום טוב.

dafgol

New member
רז נדבק מיובל

עם חום וקרחצאן.....למסיבת חנוכה כבר לא הלכנו היום ....הנה החוויה המתקנת שלי... הגננת שלו צלצלה בערב לאחל חג שמח ולדרוש בשלומו, זו אשה כל כך מיוחדת ומדהימה
איך יובלי הערב ?

מאחלה רפואה../images/Emo101.gif שלמה ובמהירה../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

דפנה , איך רזי נדבק מיובלי? דניי

לולי72

New member
דנייי - דפנה צחקה, רז לא באמת נדבק מיובל

אלא אם כן הם היו אחד ליד השני השבוע, מה שלא זכור לי, אבל אני סנילית, אז מי יודע
אוף, מרגיז כשהם חולים, איך הוא מרגיש היום? אני מקווה שיותר טוב, יובלי מרגישה טוב יותר, תיכף נצלם סוף סוף את החנוכיה ונשלח אותו אליך דפנה כדי שתעלי אותו לאתר. תודה. החלמה מהירה ורפואה שלמה

S r 35

New member
אין לי מושג על איזה שיר אתן מדברות ../images/Emo79.gif

אני נמסה כשניר שר לי את השיר של "הופ": כי אמא שלי, את אמא שלי, אותך לא אחליף באחרת."
וכשרון "סתם" מחבק ומנשק - כי הוא עוד לא כל-כך יודע לשיר.... שרית ועדן - שמחה מאוד שנהנתן במסיבות.

בוקר טוב לכולם../images/Emo24.gif

אני צריכה את ה
שלכם....... הגיע יום חמישי ואיתו ..... ניתוח לשן בינה..... אוף דניייי

dafgol

New member
../images/Emo50.gif יקירתי ../images/Emo45.gif

יהיה בסדר
עדכני כשתוכלי..... אוהבתותך

המון הצלחה לך היום!

שיעבור לך היום עם כמה שפחות כאבים.שנס חנוכה יעשה את שלו. ותרגישי טוב

לאלה, כניראה שיש ניסים....../images/Emo138.gif

כי חשבתי שאצטרך ניתוח...... ולבסוף לא היה דניי

dafgol

New member
אוף....כרגיל תמיד יש "משהו"

רזי קודח מחום, נדבק וירטואלית מגיסתו כנראה..... אין מצב שנלך למסיבת גן שלו היום, גולן יגיע בלילה רק הביתה....מזל שחמותי פה
גררררררררררררררררררררר תמיד בסוף יש משהו .....

תודה לדפנה, לעדן, לאלה וליוסי../images/Emo24.gif

דפנה- החלמה
מהירה ל
יך שלנו, שירגיש טוב
. עדן- מה שלום יובלי? איך היא מרגישה?האם החום ירד?
. היום בבוקר נסעתי
לחיפה. והאמת
שטיפל בי היה ממש אנושי ומקצועי ובנוסף עם חוש הומור.
שאל אותי: " מי מה את מפחדת? " כאילו דאהההה
. ואז רציתי לענות או לישאול אותו ו.... הוא מראה לי את השן בינה. כעת אני עם
נורופנים נוזליים כדי שאצליח
בלילה
. אבל, הבשורה הלא טובה היא שאצטרך לעשות זאת שנית. מכיוון, שיש לי אותה בעיה בשן בינה מצד שני....אוף
אין מה לעשות, זה המזל שלי עם שיניים. שיהיה לכולנו לילה
טוב.
ענקיייייי לכוללללללם

לולי72

New member
דנייייי - איך את מרגישה הבוקר?

למה את נוסעת עד חיפה? אין כאן באיזור רופאי שיניים טובים?

עדן, ../images/Emo13.gif שיובלי מרגישה יותר טוב../images/Emo57.gif

נסעתי לחיפה מכיוון, שאימי עשתה אצלו בעבר עקירה והוא ממש מקצועי.... לכן, החלטתי לעשות זאת שם ואינני מצטערת על כך.... אפילו לא הבנתי שהוא הוציא את השן. (רק מה שכן, יש לעשות שוב אותה פרוצידורה בצד שני). חג שמח

בוקר ../images/Emo42.gif בוקר ../images/Emo79.gif בוקר של חג |סביבון לכולם

פוקדת
על כולם ועל עצמי כמובן, להרגיש
טוב
..... !!! ומגרשת את כל מיני וירוסים, כאבים לכל הסוגים ועודדדד ......
החוצההההה לתוך הפח
! זהו, סימתי חחחח את המשימה
! וכעת, איך אתם מרגישים? שולחת
ענקיייי וחם
. אוהבת דנייייי

לולי72

New member
בוקר טוב ../images/Emo188.gif../images/Emo182.gif../images/Emo183.gif../images/Emo137.gif../images/Emo138.gif

אצלנו מרגישים קצת יותר טוב, גם יובל וגם לירון, אתמול אירחתי את המשפחה שלי לארוחת ערב, היה כיף גדול, כמובן שיובל קיבלה כל מיני מתנות כי כבר יומיים שהיא לא קיבלה כלום, היא קיבלה המון בגדים חדשים ומתנות יצירה.

למעלה