בוקר טוב

dafgol

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

יום חמישי כבר כאן. אני קודחת מחום ומרגישה חלושס
נראה לי שהיום אני נשארת בבית .... - יוסי, לא הבנתי כלום ממה שכתבת לי...שלח לי מסר - יום טוב לכולם וחמישי שמח.

frige

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif../images/Emo24.gif

מזמן לא היה כאן בוקר טוב. דפנה - תרגישי טוב. גם אלי היום בבית עם כאבי בטן. אוף, היום יום הסטודנט, קנינו כרטיסים, מקווה שירגיש טוב אחרת לא נוכל ללכת. שנה שעברה גם לא הלכנו, בדיוק נקעתי את הרגל ונתנו את הכרטיסים לאלה ואושרי. מקווה שהיום נלך. אני כל הזמן בהכנות לחג שבועות ביום ראשון. כולם מוזמנים אלינו. המשפחה שלי והמשפחה של אלי, ההורים של שני הצדדים והאחים עם משפחותיהם משני הצדדים. כמה אוכל הולך להיות והכל אני מכינה, לבד. הכנתי כבר לבד ניוקי תפוחי אדמה עם בטטות, הכנתי את הבצק, הכנתי את הניוקי והוא כרגע במקפיא מחכה לבישול ביום ראשון. זה יהיה ברוטב פיטריות ושמנת, וברוטב עגבניות. הכנתי גם רוגלך עם שוקולד, מוכנים כבר במקפיא לפני אפייה. אכין פיצות טעימותתתתתתתתתת. לזניה מדהימה. פשטידה טעימה. סלטים טעימים. עוגת גבינה מדהימההה עם כדורי שוקולד (פררו רושה) בפנים כהפתעה. מי בא? אצלי תמיד יש מספיק לכולםםםםםםםםםםם. ביום ראשון גם עושים אצלנו במושב את כל השמחה וששון. ביכורים וכיף. זוכרת בילדותי, כל שנה היינו הולכים לבית שערים שם סבי וסבתי ז"ל היו גרים והיה ממש כיף. עכשיו כשאנחנו גרים במושב שוב אני זוכה לטכסים הללו וזה כיף. השנה גם אנחנו מביאים ביכורים (טוב, אצלנו זו לא חוכמה, כל שנתיים ביכורים
)... את ינון המתוקון כמובן
. שיהיה לכולם סוף שבוע שקט ונפלא. בריאות לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם. אוהבת שרית

ע ו מ ר 4

New member
בוקר אור........./images/Emo171.gif../images/Emo171.gif../images/Emo171.gif../images/Emo171.gif

דפנה ...בריאות....שבת וחג בפתח
כאן אצלנו יהיו כל הילדודים והכי הכי שני ה
שלי. כל בוקר כשעוברת אצלכם ברחוב ....מציץ לו ראש קטן מבין לגדר...נובח ונעלם. אתמול נשאר משום מה לרגע...וזכה לתמונה. יום נעים ובריא באשר הנכם.

שבת שלום

דפנה מה שלומך? מקווה שהבראת כבר
שרית מה שלום אלי? הצלחתם להגיע ליום הסטודנט? אושרי בדיוק הזכיר לי ששנה שעברה קנינו כרטיסים ממך. רצה שאבדוק אם השנה גם יש אפשרות להשיג כרטיסים. לגבי החג והמאכלים שלך - לא צריכה להסיף "טעימה ומדהימה" זה ברור גם ככה שזה יצא לך טעים ביותר :) ומי בא?- אני. מה זאת אומרת :D אנחנו עוד צריכים לראות אותכם אצלנו, זוכרת? אולי היום?
לכולם פה..מצטערת שאין זמן לכתוב בכלל. אבל מציצה לפעמים ומתעדכנת.מזל טוב לכל מי שחגג אירועים בימים אחרונים ולא איחלתי עוד.

frige

New member
הי אלה,

פותחת עוד רגע הודעה, תקראי. בכיף אתם מוזמנים אלינו בחג, את לא מאיימת, אוכל בטוח שיהיה. כן, היינו ביום הסטודנט, היה ממש נחמד. ראיתי גם את יוליה ואת שירה שם. יצאתי אחרי ההופעה של ריטה הביתה, הנקתי את ינון וחזרתי להופעה של משינה. היה אחלה. אלי ואני נהנינו. חזרנו הביתה מותשים ומרוצים.
שרית

O n y X

New member
בוקר טוב

(בעצם צהריים טובים) הרבה זמן לא כתבתי פה...היום יש לי יום חופש בקיצור החלמה מהירה לכל מי שחולה. ושרית-גם אני הולכת ליום הסטודנט (כמובן) אז אם את כן הולכת תגידי

דבר ראשון

המון בריאות שתחזרי מהר לעצמך דבר נוסף שלחתי לך עצומה על מפעל שבונים לנו מתחת לאף , והוא מפעל מזיק לסביבתנו והדרך היחידה להילחם בזה הוא דרך חתימות על מנת לעצור את המהלך זה היה מסמך שמסביר את הכול ואם קישורים לאתרים שדברו על המפעל השותף שלי לעסק קיבל לידיו את המסמך ואת דף החתימות והוא התחיל להחתים אז פשוט ראיתי לנכון לשלוח לך לאחר שלא הצלחתי לעלות את המסמך לפורום ובקשתי הייתי לשלוח לאיימלים שלי או שלו את הפרטים כגון שם , איימל, גיל , וכן מקום מגורים נניח מגדל העמק כמו שהיה בדף החתימות ששלחתי לך על מנת שנוכל להעביר לגורם הנכון את החתימות בזמן הקרוב מקווה שעכשיו קבלת את ההסברים,בצייר אפשר לפתוח את המסמך ולהגדיל אותו או בכל תוכנה של ציור לשאלות נוספות תפיני עלי

dafgol

New member
את הקובץ עם שמות ופרטים אישיים על תעלה לפורום

את הקובץ השני אתה מוזמן להעלות לפורום

למעלה