בוקר טוב

dafgol

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

לקחתי את בר לגן , נכנסנו , הוא רץ לגננת חיבק ונישק אותה ....לא הסתובב אפילו לרגע לאחור....נעלבתי
אני כל כך שמחה ומאושרת שטוב לו בגן והמעבר חלק ונעים לו
היום הוא עד 13:20 בגן, אז יש לי קצת זמן לארגן את הבית לבשל , אח"כ אסע להביא את בר מהגן ויותר מאוחר את רז, אולי אחה"צ ניסע לבקר את סבתא שלי < במגדל > מזמן לא ראינו אותה. נו נו....שיהיה יום נעים שקט ורגוע אוהבת אJי

frige

New member
בוקר טוב

טוב נו, יכול היה להיות הרבה יותר טוב. אני בקושי זזה. הגב שלי גמר אותי. כל הגוף כואב לי ואני בקושי עומדת על הרגליים. אלי רצה להישאר היום בכדי לעזור לי עם הילדים בבית אבל בעבודה לא כל כך הסכימו כי אין הרבה אנשים שהגיעו היום לעבוד. מקווה להחזיק מעמד כי אתמול נפלתי שדודה. אפילו הנורופן שלקחתי לא עזר. הקטע הוא שעכשיו אני מפחדת לקחת איזה כדור חזק כי זה יכול להרדים ועם 2 ילדים בבית ובצהריים גם הראל מגיע אסור לי להירדם. טוב, נקווה לטוב. יום מקסים לכולם, המון המון בריאות. שרית דפנה - גם לי כיף שהכרתי חברה חדשה. חברות חדשות. יש לך בן דוד שקוראים לו הדר אולי? נראה לי תקראי לפורום, מדור לחיפוש קרובים. חחחח.

dafgol

New member
שריתו'ש תרגישי טוב ../images/Emo57.gif

הלוואי ויכולתי לעזור לך , תשתדלי להחזיק מעמד
אין לי בן דוד שקוראים לו הדר....לפחות לא שידוע לי
באמת עולם קטן מה שקורה פה.......אניטה גרה מולי , אלה גרה מולי , עדן גרה מולי ( מהצד השני) ובטח נגלה פה עוד כמה מהצ'כונה. יש גם את אבנר שלצערי לא כותב הרבה ..... קטעים איתנו.... אה וגם בעלולי הצטרף הבוקר ...הוא גם גר מולי

frige

New member
תודה דפנה

באמת אחלה מקום למצוא ולהכיר אנשים חדשים וישנים. ובעלך, בעלך, ראיתי שנכנס, קטעים איתו. שיישאר.

למעלה