בוקר טוב

dafgol

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

הילדים במעון ובגן , הבעל יצא לעמל יומו , אני אחרי מקלחת ואוטוטו יוצאת לעמל יומי גם כן. אלו'ש - לא ללדת בלי להודיע לי
שריתו'ש - מקווה שהיום כבר יותר טוב
יאללה שיהיה יום נעים וכייפי
אJי

frige

New member
בוקר טוב ../images/Emo140.gif

אלעד עדיין עם דלקת עיניים, קצת יותר טוב אחרי משחה וטיפות. עדיין משתעלים, עדיין מנוזלים ועדיין משתוללים שזה כבר טוב. החדר מתחיל להתמלא בריח נעים של
שאלעד הכין לי
. אז לפני שהולכת להחליף לו אאחל לכולכם יום נפלא ונעים. המון בריאות ואושר. שמחה ואהבה. המנקה עוד מעט מגיעה ואני הולכת עם הילדים לטייל ולסידורים. אחרי שאקח את הראל מהגן אסע לקריון לקנות סוף סוף סוף בגד ים. מקווה שאמצא משהו. הבגדי ים של השנה מאוד נמוכים וזה מעצבן. המוכרת: "אבל זה נראה עלייך כל כך טוב, הלוואי עליי בטן שטוחה כזו אחרי לידות ובגיל שלי" ואני: "זה לא אומר שכל עם ישראל ואישתו צריכים את ים המלח ומטה, אני מזמן לא בת 16". המוכרת: "אבל את גם לא נראית בגיל שלך עם ילדים בכלל" ואני: "ובכל זאת" המוכרת: "תבואי מחר הבגד ים הזה כבר לא יהיה פה" ואני: "וטוב שכך, לפחות לא אצטרך למדוד אותו שוב ולהתמלא בהיסוסים, כן טוב, לא טוב" והמוכרת: "טוב, מה שאת רוצה". אז באמת: למה הבגדי ים היום יותר נמוכים מים המלח, אה? אי אפשר עוד טיפת בד, פס קטן, עוד אחד, נו, קצת יותר למעלה, אה? ואני, אני עוד גר אצל האמא, מה קורה? אתה לא יכול לסדר לי משהו, אה? (גידי גוב בצעקה). אז בבקשה, גידעון, פלפל, סמש וכו'... עוד פס, נו קטן, במחיר שאתם לוקחים אתם יכולים להרשות לעצמכם לשים פס. (וזה מה שהם עושים, לא?). אז יאללה ביי. חייבת להחליף את ה
. שיהיה יום נפלא ובהצלחה לי בקנייה.
שרית

למעלה