בוקר טוב

בוקר טוב ../images/Emo42.gif

מה שלומכם? הבטיחו שינוי במזג האויר ........בנתיים מסתמן לו עוד יום שמשי. מה דעתכם על הכתבה המצורפת ועל תוצאות המשפט? אני די אמביוולנטית לגביה , שואלת עצמי האם הוא היה ניתן אלמלא היינו מדינה הנתונה במלחמות כל העת מה עלול להיות עכשיו בעקבות פסק הדין הזה........ האם יש זכות לסבים ולסבתות להתערב בנושא דור ההמשך של הבן המת? איך מגדלים ילד/נכד שכזה ? אכן דילמה...... שיהיה לכם יום נפלא

לואיזה5

New member
תיקון : זה לא זכותם של הסבים

והסבתות, אלא הורי החייל השכולים, שעתידים להיות סבא וסבתא. שמענו כבר על אמהות שכולות שנכנסו להריון בגיל מאד מבוגר, בו רובנו כבר מתכננים את הסבאות והסבתאות. אומרים כי אין לשפוט אדם עד שלא עומדים במקומו, וחס וחלילה שלא נעמוד אף פעם. ובכל זאת נראה לי שפיתחנו כאן בארץ מין אובססיה ופולחן המוות , מבלי לתת את הדעת מה יקרה לילד כזה שנולד להורים מאד מאד מבוגרים, על כל ההשלכות . במקרה של פסה"ד אולי באמת יש שם איזו נחמה , והסבא והסבתא יכולים לדאוג לעתידו של הילד ולאמו. השאלה העתידית תהיה, מה על הורים שילדיהם חלו במחלה ממארת סופנית חס ושלום, והם רוצים נכדים והמשך שושלת? האם תהיה איפה ואיפה?

אני מניחה שהמקרה הזה ישמש תקדים

באמת היכן עובר הגבול? הרי אי אפשר לעשות אפליות זרע מחייל שנהרג לעומת ילד שמאבדים בתאונת דרכים או ממחלה ממארת ומי יגדל אותו ? האם תהיה לסב ולסבתא זכות להתערב בגידול במידה ויחיה עם האם הביולוגית? ומי ערב שהזרע לא ינתן לאם פונדקאית אפילו בחו"ל , מבלי לעבור ערכאות האם זכותנו המוסרית להיות שיפוטיים במקרים שכאלה קיימת בכלל הרי אל תדון אדם עד שלא תגיע למקומו ......ומי חלילה רוצה לעמוד במקום שכזה המון תהיות........

למעלה