בוקר טוב

dafgol

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

מקווה שכולם בסדר פה
אניטו'ש שמחה שאורון ב
ומאחלת לו בריאות מקיר לקיר. אני נעלמתי אתמול , הייתי אצל מומחה גסטרו....לשמחתי הדבר שהכי חששתי ממנו נשלל, עם השאר אצטרך להתמודד ולהשתפר. היום מצפה לי יום ארוךךךךךךךךךך , (ניחום אבלים, לארגן ת'בית, יום קצק בגן של ברי ושאר שמחות) אנסה לאט לאט במשך היום להיכנס ולקרוא מה שפיספסתי.
תהיו טובים דפנה

frige

New member
בוקר טוב../images/Emo24.gif

דפנה - שמחה שהבדיקה היתה בסדר. תרגישי טוב. שיהיה יום מקסים לכולם. שרית

לולי72

New member
בוקר טוב../images/Emo140.gif

דפנה מה שלומך? את מצטרפת אלי ואל דורית היום? אתמול עשינו סיבוב הליכה מהיר של 45 דקות, קשה אבל המטרה היא לרדת במשקל (מטרה טובה) ויאללה צריך להתחיל מתי שהוא, מחכות לך. קניתי אתמול קינואה ולירון הכין בזמן שהלכתי, טיגן עם בצל ופלפל אדום בלי תיבוליות, רק קצת מלח, יצא ממש טעים, קניתי אגוזים ולקחתי איתי לעבודה סוף סוף בקבוק מים כדי שאני אראה אותו ואתחיל לשתות. היו לנו סוכריות טופי בבית, חבילה וחצי, נתתי אותה בבוקר לגן שהילדים יהנו ושאנחנו לא נשמין. קנינו סוכר חום ואנחנו ניתן את הסוכר הלבן להורים שלי, לירון ואני עוברים למאכלים בריאים. הוא מאז שהתחיל לעבוד בטאוור, הכרס תפחה ואני.....גם לא חסר לי....יש לי מטרה לרדת 10 ק"ג, אני מקווה להצליח בה. טוב, יאללה ביי בינתיים. תעשו חיים.

S r 35

New member
רק עכשיו הבחנתי בהודעה הזו

דפנה אני כל-כך שמחה שהבדיקה יצאה בסך הכל בסדר. אני בכ"ז אתקשר אלייך היום. עדן - קבלי
על הדיאטה ועל ההתעמלות = גם אני צריכה להתחיל ... שיהיה לכולנו המשך שבוע טוב ובריא

בוקר יום רביעי טוב לכולנו../images/Emo70.gif

איך שהזמן טס.כבר יום רביעי. אני מציצה פה מידי פעם ומתעדכנת ומתגעגעת. עדן - כל הכבוד על התחלטת דיאטה ותזונה בריאה. היית אצל דיאטנית? כייף לכן שאתן הולכות אולי איזה יום אצטרף.זה נחמד.כמה פעמים בשבוע מתוכנן לכן? אניטוש- איתך אני מדברת לא מעט. ובכל זאת אומר ששמחה מאוד מאוד שזה כמעט נמגר ומאחוריכם. שרית- מה שלומך?ולאן נוסעים לנופש? שרה - איך רון?יש אבעבועות?אנחנו עברנו את לא מזמן את יודעת.שבוע לא נעים אבל זהו נגמר. לא אגיד סתם מה לעשות וטיפים , כי מקווה שזה לא זה. דפנה- יקירתי מה אמר הרופא? שמחה שזה לא הגרוע מכל מה לגבי ל"ג בעומר? מי עושה מה ואיפה?אולי נעשה מדורה לחברי החורום?וכך נפגש סוף סוף? אה איך הראיון?
לכולם

לולי72

New member
היי אלה

אתמול לא הלכנו, אני מקווה שהיום נלך, ואם לא, אז בשישי ובשבת. אבל בכל זאת אני משתדלת לשתות כמה שיותר מים ולבדוק מה נכנס לי לפה. איך בעבודה? נעלמת לנו, מתגעגעים.

S r 35

New member
אלה - אחר צהריים טובים

לרונקי אין אבעבועות רוח למרבה המזל. הוא בסדר גמור והפריחה נעלמה לחלוטין. אני חושבת שמשהו עקץ אותו או שזו תגובה לדשא ו/או לאיזשהו צמח. שלשום היינו אצל חברים אחה"ץ והילדודס השתוללו שם בגינה הרעיון של מדורת ל"ג בעומר מעולה. אשמח לשמוע פרטים.

S r 35

New member
דפנה את לא כאן - הכל בסדר? ...

אני אתקשר אלייך מאוחר יותר. באשר אלינו - יצאתי מוקדם יותר מהעבודה ואני בבית עם רון = חשד לאבעבועות רוח

בוקר טוב../images/Emo39.gif

בוקר טוב ויום טוב לכולנו הבוקר מחייך אלינו בואו נחייך אליו חזרה

למעלה