בוקר טוב

dafgol

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

מקווה שעברה עליכם שבת נעימה ורגועה
אצלינו רזי עדיין עם וירוס, כבר בלי חום אבל משלשל ועם טוסיק אדום..... מאחלת לכולנו שבוע נפלא בריא שקט ורגוע
לא לשכוח לשתות מים......הולך להיות חםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם יוחזר הסתיו לאלתר ומייד
תהיו טובים
דפנה

dafgol

New member
דניייי מה קורה?

סבתא שלך הגיעה כבר? איך דניאלה מרגישה ? נדבר אחה"צ, רזי נרדם לא מזמן ( סוף סוף....הוא ער מהבוקר, מקווה שיתעורר בזמן כדי שאוכל ללכתלהביא את ברי מהגן) הולכת לקפל כביסות.....ולא בחשק רב.... יאללה ביי

כן 5 ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif כבר אצלי ב ../images/Emo82.gif וזה...

מממש כייף! הייתי עם דניאלה בויצו, התרשמתי ממש לטובה חמסה !!!! היא תיהיה עם רזי בשנה הבאה! חמסה !!! שלא ישתבש, שום דבר!!! לקחתי את הצ'ק, החוצפנים האלה אמרו שחצי אני אשמה וחצי הם!!! ממש נחמה! חוץ מזה, אמרו שאולי כדאי לי לחשוב!!! מממש! מעניין למה?! ןכן טענו שיש ביקוש רב ועוד 7 נימצאים בהמתנה! עניתי להן שאני לא רוצה להיות בהמתנה!!! ושלא צריך לדאוג שאני לא אשים שם אף ילד שלי!!! טוב, בקיצור לקחתי את הצ'ק. ומקווה שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר.

dafgol

New member
כל עכבה לטובה

יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי יופי

O n y X

New member
כנראה הוירוס הזה

מסתובב בכל מגדל העמק. החלמה מהירה

frige

New member
HUNNY I AM HOME...

אוף, כמה התגעגעתי. עדיין כואבת אבל סוף סוף יכולה קצת לשבת במחשב. היום הייתי עם הילדים לבד בבית וככה זה יהיה כמו תמיד מעכשיו. אז את מה שהיה לי להגיד בכל מיני שירשורים פה דפנה רשמה בשמי
. בקשר לדניאל בן חיים כל הכבוד לו
. יש כבוד לאיזור. כמו איתי פרי בנולד לרקוד. חסר לו היה רק את ה- ג' בסוף השם בשביל להיות מקום ראשון
(והמבין יבין ומי שלא אשמח להסביר). גם כשהיה נולד לרקוד 2. איך שראיתי את הראל סקעת באודישנים אמרתי שהוא יזכה ולו גם בגלל השם שלו. בסוף כשנשארו רק כמה אמרתי לאמא שלי: "עם כל הכבוד לכל השאר, הראל יזכה, הראל מלך, לא?" אמא שלי חייכה. ובסוף באמת הראל זכה, לא חשוב שזה מויאל (למרות שהייתי מאוד בעד סקעת, הוא מאלף). אז חזרתי בגדול, כמו שאתם רואים, ואני כאן בכדי להישאר
. אז אוהבת, התגעגעתי והמון המון
ות
ים. היום יש לי סקירה שנייה
. ברוכים הבאים לכל החדשים/חדשות, קראתי אתכם דרך הפלאפון, יודעת הכל.
שרית

dafgol

New member
ברוכה השבה והשווה ה../images/Emo82.gifה

תגעגעתי
שמחה שחזרת אלינו
לא ראיתי בשישבת כוכב נולד.....רק אתמול חיכיתי לראות את הנציג שלנו
ועברתי לראות סרט טוב
מחכה לעידכון אחרי הסקירה
אוהבתותך המונתלפים
moi

לולי72

New member
אתמול בקשר להר ברוקבק

ללירון יש בעיה באופן כללי עם המשתתפים בסרטים האלה, ואני בכוונה להרגיז אותו, אמרתי לו: "תראה, סרט יפה, על אהבה, טהורה וזכה בין שני גברים" ולירון: "תכבי מהר את הטלויזיה"....
בצחוק כמובן, כן, אנחנו בעד שכל אחד יעשה מה בראש שלו, כל עוד הוא לא מפריע לאף אחד, או כמו שיובל אומרת: "תעשו חיים בכיף".

S r 35

New member
../images/Emo202.gif מקסים

וכמוהו גם "ללכת על המים" הישראלי. מה קרה? לירון סובל מהומופוביה?

frige

New member
ביום שישי

אחרי כוכב נולד העברתי לסרט בתול בן 40, סרט לא משהו, אבל העברתי בדיוק לקטע שמורידים לו שעווה מהחזה, בכיתי מרב צחוק. מסכנים השכנים. אפילו אלי מהחדר של הילדים התעורר מהצחוק שלי.

למעלה