בוקר טוב

frige

New member
בוקר טוב

היום אנחנו נוסעים עם הילדים לחי-פארק בקריית מוצקין. בהתחלה היה בתיכנון לנסוע לירושלים לגן התנכ"י, אבל מצטערת בשביל לראות חיות אין לי כח היום (במצבי) לנסוע עד ירושלים, אז התפשרנו על קרית מוצקין, שם גם היינו כמה פעמים והיה ממש נחמד. שבוע גדוש מחכה לנו. מתוכנן יום בלונה גרנד, יום בריכה, יום כיף מהעבודה של אמא שלי ועוד... שיהיה לכולם יום נפלא ושבוע טוב.
שרית

תודה שריתוש..... בוקר אור ../images/Emo42.gifלכולם ../images/Emo65.gif

.......שריתוש'........ היי, בוקר טוב לך יקירתי......... מה שלומך? איך את מרגישה? ומה שלום המתוקים? מאחלת לכם שתהנו ,,,,, תעשו חיים...... שתו הרבה.......
כי חםםםםםםםםם מאד !!! שבוע טוב לכולם

לולי72

New member
הי בוקר טוב

גם לי מחכה שבוע גדוש וביום שישי כנראה נוסעת עם יובלי לבלאגן ביגור, אז מי שרוצה להצטרף אלי, אני ארכוש את הכרטיסים ביום רביעי.

S r 35

New member
קפצתי לרגע

החופש הגדול בעיצומו.
אני בחופש. מתארח אצלנו חבר של ניר שנשאר אצלנו במהלך כל השבת, כולל שינה כמובן. הוא עדיין כאן והם משחקים
לארוחת הצהריים - מוזמנות אלי שתי חברות עם ילדודוס. בקיצור השמחה רבה ואין לי רגע דל. שרית מתי אתם בלונה-גראנד? אנחנו שם מחר. תהיי איתי בקשר (שולחת לך את מס' הנייד שלי במסר). לכולם כאן, חופש נעים

frige

New member
כן, שרה, מחר אנחנו בלונה גרנד

היום היינו בחי-פארק ומאוד נהנינו. חזרתי הביתה עם רגליים נפוחות, גב כואב ובכלל כל הגוף, אבל האושר והזיק בעיניים של הילדים שלט שווה הכללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל. אתקשר אלייך בכיף וניפגש.
שרית

S r 35

New member
ישששששששששששששששש ../images/Emo13.gif

אנחנו נהיה שם בסביבות הבוקר - יש לי "טיפשת חלב" עם רון ואח"כ אני יורדת לגראנד. אני כבר אזהה אותך לפי הבטן
סתתתתם, אבל אני אהיה עם
זמין. יהיה כייף להיפגש
עכשיו חותכת לסדר את הבית אחרי הפוגרום שעשו לי כאן.....

למעלה