בוקר טוב =]

ohali

New member
בוקר טוב =]

קיבלתי הזמנה להופעת השקה שלכם דרך חבר שלי וכבר אמרתי נעשה לכם איזה צילום מקצועי על הדרך קודם כל חשוב לי להגיד שבתור אחד שחורש כל היום על מוזיקה ישראלית ודי בקטע של להקות חדשות ולא מוכרות , הכרתי רק את אחמד עד עכשיו , אבל גיליתי ששאר השירים מצוינים (למרות דמיון מסוים בחלק מהשירים לסינרגיה שהיא הלהקה הכי שנואה עליי בעולם ) , אז הנה הרווחתם מעריץ חדש באמת הייתה הופעה מצוינת, אחלה שואו הפספוס היחיד מהיום הזה חוץ משרון הולצמן זה שלא היה גולדסטאר מהחבית שזה בזיון בפני עצמו בכל מקרה בקשר לתמונות יש לי קליפ מלא ואיכותי של "אחמד" ועוד הרבה תמונות שצילמתי ממצלמה של 8 מגה פיקסל כל תמונה שוקלת הרבה מאוד ולכן אין לי אפשרות להעלות לפה אבל אני אנסה לצמצם איכויות בחלק מהתמונות ולשים פה כמה שאפשר בכל מקרה אם מישהו פה יירצה להפגש איתי ולקחת את החומרים על דיסק דיוידי הוא יותר ממוזמן (גר ברמת גן ) ואם אהבתם ותרצו שאני אבוא לעוד הופעות, מספר הפלאפון שלי 0502024915 אם אני לא זמין המסנגר והאימייל [email protected] שבוע טוב ובהצלחה לכם

ohali

New member
אחרונה להיום +הבהרה

התמונות הנ"ל וכל הבערך 30 האחרות עוד לא עברו עריכה בפוטושופ ובגלל זה חלקן מטושטשות שיהיה אחלה שבוע לכולם =] לירן

idanap

New member
הי לירן אחלה תמונות

אם אפשר תעלה עוד כמה פליז.... בכל מקרה הייתה הופעה פיגוז ואיך הגעת לסינרגיה עם שירים כמו אחמד ובלדה לנאיבית ופאזל איך נראה לך שזה מזכיר את סינרגיה??? אולי בורח קצת מזכיר אבל עדיין לדעתי אין הרבה דמיון אחלה תמונות אני מחכה לעוד... תהיה בקשר עידן

למעלה