בוקר טוב!

בוקר טוב!

מה שלומכם ? סוף סוף , סוף שבוע........ שמחה לראות כאן עוד ועוד מצטרפים חדשים , חשבתי שרק אני נגועה בחיידק הזה של שטוטים וטיולים , חיפוש אחרי מציאות וקניות מענינות........( אייקון של קריצה בהעדר לוח האייקונים) מה התכניות שלכם בסוף שבוע ? ........ספרו שתפו......... פתחתי בסרגל שם למעלה תחת "לוחות" אפשרות למפרסמים למינהם להכנס ולשתול הודעות. עם הקפה של הבוקר תוציאו בבקשה דפים ועטים והנה בוחן פתע...... 1. היכן אתם עורכים את הקניות שלכם בדרך כלל ? מרכולים שווקים חנויות קבועות ? 2. האם אתם מתכננים את הקניות שלכם או קונים ללא תכנון ? 3. האם אתם ממתינים למבצעים וסופי עונה ? 4. מהו השוק/ הקניון/ החנות המעודפים עליכם ? המשך יום נעים וקסום

היוצרת

New member
../images/Emo42.gifבוקר טוב וסופ"ש נפלא../images/Emo96.gif

אני אוהבת מאוד להסתובב בשווקים, למרות שלא תמיד יש זמן.... ולשמחתי גם בעלי אוהב, כך שהרבה פעמים זה הבילוי שלנו!!! מוצרי מזון לרוב אני עושה הזמנה מהמכולת לפי רשימה שהכנתי מראש וכך גם אני לא מתפתה לקנות לפי העין... מזמינה רק מה שצריך!!! בדרך כלל הקניות מתוכננות, אבל כמובן שכשאנחנו משוטטים בשווקים, אז קונים ומתפנקים עם דברים שלא בתכנון!!! עם הביגוד בדרך כלל אני ממתינה לסוף עונה, בעיקר עם הביגוד לילדים, כי ממילא אצלהם מה שאני קונה לעונה הזו בשנה הבאה זה כבר יהיה קטן, אז חבל על הכסף!!! השווקים המועדפים עלינו הם שוק הכרמל, שוק בצלאל ושוק הפשפשים שהם השווקים הקרובים אלינו.... כשאנחנו מטיילים אנחנו מחפשים את השוק המקומי!!! שיהיה לכולם אחלה סופ"ש

את מסקרנת ../images/Emo152.gif

ברוכה הבאה.......... פתאום הגעתי למסקנה שבעיקר אנשים יצירתיים , מלאי דמיון, אוהבי אסטטיקה אמנות חפצים יפים אוהבים את הטיולים בשווקים ואת החפוש אחר חנויות מענינות. מעבר לספוק שבנבירה , ברכישה , במציאה הכספית הזולה , יש את תחושת הספוק .... קראתי קצת עליך ועל עבודתך האמנותית האם תוכלי לספר ולהרחיב ? שבוע נפלא לך

בסוף השבוע הזה אני במרתון חזרות

לקראת ההצגות שאני עומדת להופיע בהן. ולגבי השאלות - אני אוהבת מאוד את שוק בצלאל בתל אביב ואת שוק בכרמל. את הקניות הגדולות אני קונה בסופר (בלי שם כדי לא לפרסם) מתכננת את הקניות. לא ממתינה למבצעים כי בחנויות הגדולות כשיש מבצעים יש תמיג הגבלות והסתיגויות ולכן השווקים הם מקום לקנות בו גם בעונה.נכון שלא תמיד יש מה שרוצים וזה עניים של מציאות אבל בתור אלופת החיפושים והמציאות אני תמיד קונה גם בעונה עצמה יפה ובזול.

וואהו! עכשיו סקרנת אותי

את שחקנית? ספרי גלי באיזה הצגה ותפקיד את משתתפת...... לגבי שווקי ת"א תוכלי להרחיב על הדוכנים או החנויות בהם את קונה מה זו מציאה לדעתך?

אני שחקנית תאטרון

מופיעה בתאטרון רחובות שיחקתי בהצגות רבות למשל- החתונה של ברכט בתפקיד הכלה חמץ של הספארי (לא זוכרת את שם הדמות.... היא הייתה אישתו של הגיבור , נשמה לי שקראו לה שרה'לה) כולם היו בני של ארתור מילר - בתפקיד השכנה לידיה אני עומדת לשחק תפקיד ראשי בהדה גאבלר של איבסן ואוטוטו עולה ההצגה הכתובה של קישון ושם אני בתפקיד איילה הבת. ועכשיו לענייני השוק- הדוכנים האהובים עלי בשוק בצלאל הם הבגדים, כלי הבית והתכשיטים ב1 ש"ח (כן, שקל אחד בלבד). מציאות בעיני הן מכנסי ג'ינס לילדים ב 15 ש"ח וחולצות החל מ 10 ש"ח, סריגי נשים עבים ויפהפיים ב 25 ש"ח וכלי הגשה גדולים מזכוכית ב 10 ש"ח, פירות וירקות בשוק הכרמל, תבלינים וחמוצים, גבינות והפתעות אהובים עלי מאוד.

נשמע שאת נהנת מכל רגע

בהצלחה בתפקידים החדשים. שוק בצלאל הוא אכן אחד השווקים האטרקטיביים בתל אביב , למחפשי מציאות כדאי להגיע אליו בתחילת השבוע יש חנויות המקבלות עודפי מעצבים במיוחד החנות הפינתית הקרובה למגרש החנייה. מי זוכר את התקופה בה היו בשוק דוכני פלאפל ?..... עשית לי חשק לנסוע לשם.

אני זוכרת!!!! וכן, אני מאוד מאוד

מאוד מאוד מאוד מאוד אוהבת ונהנית ממה שאני עושה. אפשר פעם ליקבוע פגישת פורום בשוק בצלאל.

אני גם זוכרת את ימי הקיץ

החמים שהיינו נוסעים בערב לנשום את אויר הים ובדרך עצרנו בשוק בצלאל לאכול פאלפל.

מיקושה

New member
אהלן..

. היכן אתם עורכים את הקניות שלכם בדרך כלל ? מרכולים שווקים חנויות קבועות ? פעם בשבוע בחנות גדולה.. אין לי ממש סנטימנטים למיוחדת.. באמצע השבוע אם נתקעים במכולת 2. האם אתם מתכננים את הקניות שלכם או קונים ללא תכנון ? מתכננת..
3. האם אתם ממתינים למבצעים וסופי עונה ?
עםהילדים זה קצת קשה כי
גדלים כל שנה אז צריך לפני כל עונה לחדש.. לעצמי..במבצעים ובאאוטלטים..חייבת מחירי מציאה..זה הכייף שלי.. לברמצווה של דור קניתי ברגע האחרוןארבעה ימים לפני אושפזתי פתאום..הכל בסדר..
) בקיצורץ... עברתי בכל החנויות של קריית שמונה..והמוכרות היו מקסימות..אבל המחירים היו מטורפים.והבגדים לא משו... בסוף..נכנסתי ל"טאג וומן"..וכמעט פרצתי בבכי..שתלביש אותי .. שנאתתי את העובדה שזה יקר מאוד..אבל קניתי כי זה היה הכי נכון לי.. רק עיצבן שאחרי שבועיים היה כבר 50% הנחה.. אגב..מגפיים..
קניתי באותו היום בשוק..חח(150 ש"ח..)יחסית לחנויות נעליים שכל מגף עלה 700+ זו מציאה
4. מהו השוק/ הקניון/ החנות המעודפים עליכם כל השווקים.. אין קניון מועדף..8 באמצע?
חחחחחחחחחחחחחח איזה כייף לראות אתכם שוב.. מי פה חוצמחופית?

לתושבי בצפון סדרו את הסמיילים?

האייקונים לא עובדים אצלנו משום מה ........ מה שלומך? תתחדשי לך יפות לך המגפיים משו משו....... ומזל טוב לבר המצווה , צ'טערת לשמוע שהרגשת לא טוב העיקר שהכל מאחוריך ונשארו בוודאי רק זכרונות טובים לגבי המציאות שאנחנו מוצאות ומשלמות 1/2 מחיר , לעיתים אני חושבת שזו אשלייה פה קניתי בזול במקום אחר שלמתי כפליים בשל צורך מיידי . כתושבת הצפון הרחוק בואי ספרי על השוק שלכם, מתי פתוח , מה כדאי לקנות אצלכם... שאר התושבים יגיעו אני מאמינה אחרי שיגמרו להכין את החמין לשבת ....חחחחחחח ( בהעדר איקון של חיוך) שבת שלום וחיבוק גדול

מיקושה

New member
../images/Emo13.gif

יום שני אחרהצהריים שוק קריית שמונה יום רביעי במסעדה יום חמישי בוקר שוק קריית שמונה.. יש בעכו שוק מקסייים וליד חוצות המפרץ ביום שישי.. יש כמובן את מעלות תרשיחא
זהו.. אגבאצלינו המחירים בשוק יותר יקרים מהשווקים במרכז.. אתמול קניתי מכתש ועלי מגולפים מעץ.. ב20 ש"ח..הוריד..עד ל20.. לא היה לי נעים לא לקנות..
מציאה שווה.. עכשיו פיניתי לו מדף של כבוד במטבח..

הצחקת אותי.......חחחחחח

מה זה לא היה נעים לך לא לקנות....חחחחחחחחח כאילו עשית טובה למוכר , לא להעליב...... אני צוחקת אבל את צודקת יש מצבים כאלה אחרי שמבלבלים את המוח מרגישים לא נעים כזה..... חחחחחח שיחזירו כבר את האייקונים........

צביקוש23

New member
תשובות

אז כך הקניות שלי מתרכזים במקומות נורא ספציפים. פירות וירקות רק ואך ורק בשוק של פ"ת (פתוח כל השנה כל יום משעה 6:30 בבוקר עד 17:00 בערב) בגדים בדרך כלל בהאנגר מחסני אופנה בצומת סגולה בפ"ת. מוצרים לרכב באוטו דיפוט על שלל סניפיו מציאות? רק אבל רק בשוק הפשפשים הידוע ביפו.

היי צביקוש ,

איפוא בדיוק נמצא ההאנגר הזה שספרת עליו? לגבי שוק הפשפשים , אני מאוכזבת ממנו והפסקתי כמעט ללכת אליו המחירים שם בשמיים ונראה לי שהסוחרים הגזימו אולי הוא מתאים יותר כאטרקציה תירותית

צביקוש23

New member
הסבר

לבאים מכיוון כפר סבא\הוד השרון ובכלל ..מגיעים לצומת סגולה .. פונים ימינה.. ואז ברמזור הראשון שמאלה ואז בצד שמאל האנגר מחסני אופנה

בוחן בוחן

לצערי לא יכולה לתכנן סוף שבוע קניות אוכל סופרים גדולים וזולים וירקן קונה ממש לא מתוכן מה שמוצא לי כשיש זמן מתה על שווקים וכשאינו בקניון מתה על שוק בצלאל

היי נוני

ברוכה הבאה את מוזמנת להצטרף אלינו חוץ משוק בצלאל יש עוד מקומות מענינים שאת מכירה ומוכנה לשתף בהם?

מכירה מכירה המון מקומות במרכז

אז ככה כרגע מה שעולה לי בראש קניון עודפים בהרצליה פיתוח . לילדים גרין מחסנים באור יהודה בצד השני של אור יהודה תמנון עודפים רפקאטה (מקוה שרושמים כך) במתחם יכין סנטר בפתח תקוה באותו מתחם גלי עודפים חנות ענקית מחירי ריצפה לצערי לא מצאתי שם כלום אף פעם.למי שאוהב גלי ימצא הרבה מחסני ביגוד רחוב בן גוריון רמת גן צמוד לאוטו דיפו לבנתים זה מה שעולה לי

למעלה