בוקר טוב!

בוקר טוב!

רק רציתי להתנצל על התקופה האחרונה שלא כ"כ נכנסתי לפורום. בהתחלה זה היה בגלל אובר לימודים של סופשנה [אני לא באמת הולכת לביתספר או לומדת אם אין מבחנים, ופתאום נדחסו הרבה... אז די נבהלתי מהעניין..] ואח"כ התחיל מצב שמשהו במחשב שלי נדפק אז לא יכולתי להתחבר לשם המשתמש שלי. בקיצור, אני פה עכשיו וכפרעליעל
.

Efrat K

New member
היי,זה החיים הטובים!

לי יש בגרות בהיסטוריה ביום שני ובגרות בספרות בשבוע שאחרי זה ב26 ליוני. בכלל שמעתי שאתן לא עושות כלום ואני בקושי נמצאת בבי"ס,אתמול היו לי שתי מתכונות בספרות
.

חח אנחנו לא עושות כלום!

[כאילו, נראה לי. אני כבר לא הולכת לביתספר
] שתי מתכונות??? ולחשוב שאני לוקחת את המגמה הזו:|

Efrat K

New member
את לוקחת אותה

כי וילנר שיכנעה אותך ועשתה לך שטיפת מוח כמוני
וזה לא כל כך קשה כמו שהיא מתארת את זה,היא אוהבת להלחיץ ולהגזים כדי שתלמדי טוב אבל זה יחסית קל. וזה 2 מתכונות כי עושים בכיתה י"א שתי יחידות כלומר 2 בגרויות באותו היום.

לא,

אני לוקחת אותה כי אין מגמת תאטרון והסיכוי שאקח משהו ריאלי הוא אפסי כי זה משעמם
וילנר עוד שנייה רוצחת אותי אחרי שלא הגשתי לה עבודהXD נהנה, לנו יהיה ספרות-קלנוע.

Efrat K

New member
לכו לעזעזאל!

לי היה השנה ספרות מעצבן ומשעמם!!!!! את יודעת מי מלמד אתכן את המגמה שנה הבאה?כי שנה שעברה וילנר לימדה את י"ב מגמת ספרות-קולנוע. ועזבי אם לא היגשת לה את העבודה יש לה 60 מתכונות לבדוק(30 כפול 2 כי כל אחת עושה 2 מתכונות). עשיתן עבודה על קריקטורות או משהו?

כן../images/Emo5.gif

ממש היה לי כח לעשות את זה O.ם אם וילנר לא מלמדת אני אקח אמנות מצידי.. רק וילנר תלמד אותי ספרות!

Efrat K

New member
יש לכם גם אומנות שנה הבאה?../images/Emo12.gif../images/Emo2.gif

אני גם צריכה את וילנר בספרות,כיתה י' זה לא כזה משנה כי היא לא מגישה אותך לבגרות אבל בכיתה י"ב זה 3 יחידות ואני אשתעמם עד מוות.

Efrat K

New member
אה וגם בקשר לקריקטורות

זאת דווקא הייתה עבודה נחמדה,לא כמו השנה העבודה שהיא ביקשה שנגיש לה בהיסטוריה על מלחמת עצמאות ומלחמת העולם השנייה ועוד כל מיני נושאים מעצבנים שבסוף גם ירדו לך במיקוד. רק שתדעי לך שבעבודה שלנו אז בכיתה ט' הייתה קריקטורה שהיינו צריכים לעשות לבד(אולי גם ממכם היא ביקשה לעשות את זה)אז ציירתי קריקטורה ממש חמודה על כדורגל ונתתי לו אופי אנושי וכתבתי שם "תנו לכדורים לחיות". וגם הייתה מישהי בכיתה שלנו שציירה קריקטורה על וילנר בעצמה בכל מיני מצבים שהיא מדברת וזה קרע אותי חחחחחח.

למעלה