בוקר משובח ראסטות

mimamooo

New member
בוקר משובח ראסטות ../images/Emo120.gif../images/Emo203.gif

(שערוריה שאין בתפוז אייקון של עלה ירוק שאיננו תלתן...) אז ככה : חמישי האחרון ,חוף מציצים ת"א ,מסיבה -הופעה של חיים לרוז הענק +כמה M.C's מעולים ואני שואלת
איך אני משיגה את הסט שהיה בשעה האחרונה ,ששיאו היה לדעתי קטע רגאיי בניחוח חוואייג' שמילותיו הן משהו כמו : "כאן אצלינו בשכונה התגלגלה המנגינה..." ? (הקטע לא יוצא לי מהראש ,ואני מתחילה לגלות סימנים מטרידים של טרום-טורט בהתנהלותי היומיומית - דהיינו פתאום ללא יכולת שליטה אני חייבת לשיר את במילים הנ"ל באיזה לופ או שניים...) למותר לציין שהתנהגות זו מהווה מטרד לא פשוט לסביבתי הקרובה . אנא חבריי פורום נכבדים ,אל תפנו אותי לפורום תמיכה בהפרעות טורט ( אני מסוגלת להאמין שבמציאות הפורומים ההזוייה קיים פורום כזה) ונסו לעזור לסיסטר במצוקה קשה . שכן ,מין הידועות היא שהראסטות - רחמנים בני רחמנים המה ובכל אח ואחות פועם לו לב ראסטאפרי חם . תודה על שיתוף הפעולה ! ואם כבר כתבתי פוסט אז נצל"ש בעניין אחר : הבנתי שהמסיבות הבאות ב"מציצים" עוברות לימי רביעי .כידוע בימי רביעי מתקיימות גם מסיבות ב"לימה לימה" שבלילינבלום . לא חאראם על כל האומללים שיאלצו לקחת החלטות קשות כל יום רביעי או לחילופין לבזבז אנרגיית ריקודים על מעברים ממסיבה למסיבה ???? פיתרון מישהו ?

mimamooo

New member
../images/Emo51.gif רבה !

...אז איך אני מוצאת ? אם יש לך לינק אני אשמח לקבל

Lagzieli

New member
שם השיר הוא "קומבינה"

ואם את תמצאי אותו הודיעי לי...כי ממה שאני יודע הוא לא שוחרר עדיין

mimamooo

New member
תודה ,בכייף אם אמצא אודיע

הייתי שמחה למצוא את כל הסט של השעה האחרונה .

למעלה