בוקר נפלא

frige

New member
בוקר נפלא ../images/Emo42.gif../images/Emo178.gif

היום לאמא שלי יש יום הולדת, לאמא הנפלאה שלי, לזו שבזכותה אני כאן ובזכותה יש לי את האושר הזה. אז, מזל טוב אמא
יקרה שלי. המון אושר ובריאות. אריכות ימים ושמחת חיים. אוהבת עד אין קץ שרית

dafgol

New member
../images/Emo49.gif לאמא של שרית ../images/Emo65.gif

ועד 120
המון בריאות אהבה שמחה אושר ונחת , עם הנכדים המדהימים שלך
ועם כל המשפחה
ענקי

שרית המון המון מזל טוב לאמא שלך

שתדע רק אושר מהמשפחה היפה שלה. איזה מזל היא ?זה עדיין אריה? ומזמן לא שמעתי ממך..לאן ברחתם בזמן המלחמה?

frige

New member
אלה, מה העיניינים?

בזמן המלחמה היינו אצל אחותי בבורגתא. אחרי איזה 15 שנה בערך 3 האחים היו ביחד בבית אחד, אחותי עם הילדים שלה, אנחנו עם שלנו ואח שלי וחברה שלו. היה מעניין ונחמד. אירחו אותנו ממש בכיף, היה כיף. וטוב שחזרנו, הכי חשוב זה להיות בבית. מה איתך? איך את מרגישה? איל את בכלל? סוחבת? מקווה שעובר עלייך בכיף עם החום הזה. ומחכה כבר לשמוע בשורות טובות באוקטובר (בע"ה). כל הזמן שואלת עליכם. שלשום היו אצלי בני הדודים של הבת המדהימה שלך. ד"ש ונשיקות לשירז ולאושרי. תודה על הברכות. אמא שלי במזל בתולה (כבר שנים ממש ממש לא
).
ואתם יכולים לבוא לבקר בכיף. הילדים יהנו וגם אנחנו. ביי שרית

dafgol

New member
גמני מאותו מזל

ואם אני לא טועה גם אלה..... בתולות עאלק
באוזן......

חםםם חם מאוד!!../images/Emo13.gif

וואלה אני רואה את בעיניינים.כל הכבוד לך! אני רוב הזמן בבית עם הילדה.אין ברירה -עוד שבוע לגן. חבל שלא ידעתי שהם באים אליך אולי הייתי תופסת איתם טרמפ,מממשת את ההזמנה שלך. אולי משהו לשבוע הבא נקווה?הם לא באים שוב? חגגתם לאמא יום הולדת? שאתם אצם תבואו אלינו בכייף. אני מזל אריה.לא מזמן חגגנו יום הולדת..בין אזעקה לאזעקה המלחמה הזאת באמת גם עשתה טוב לחלק מהאנשים שיכלו לבלות עם משפחות כמו שצריך . נשיקות אלה

frige

New member
הי

לא נורא, בפעם הבאה. אתמול הלכתי עם אמא שלי לשבת לאכול פרוזן יוגורט במתחם במגדל העמק. היה נחמד. בשבת כל המשפוחה נמצאת אצלי לארוחת צהריים עשירה ביותר. נתראה. ביי שרית

rby74

New member
גם לאמא שלי יש יום הולדת ב23/8

מזל טוב אמא....

למעלה