בוקר שלישי כבר פה

dafgol

New member
בוקר שלישי כבר פה ../images/Emo70.gif

איזה רוח , איזה קור, איזה
אולי נראה היום קצת
...? כולי מנוזלת , נטולת קול כמעט לחלוטין ....איכסה פיכסה....לפחות יהיה קצת שקט בבית
תכף יוצאת לפזר את הבנים בגנים ואת גולן בתחנת אוטובוס, נראה לי שאחזור למיטה אח"כ... שיהיה יום נפלא
וחמים

אייך השבוע טס לו,,,קררר,חבל שאין שלג../images/Emo186.gif../images/Emo186.gif

כל הזמן תכננתי עם ניתאי שיגדל,,,,,נלך לחרמון,,, עכשיו אני ממתינה שליאם המדהים הזה יגדל,,,,,ונלך לחרמון,, האמת,קור כלבים שם אבל חוויה,,, מי היה בתקופה האחרונה?? דפנה מה קורה עם הצינון/הנזלת,אני מבינה שאת סוחבת את זה כל החורף,,

dafgol

New member
רוצה לשמוע משהו מגעיל ? ../images/Emo6.gif

לו הייתי מקבלת חצי שקל על כל טישיו שקינחתי בו את האף
בימים האחרונים....הייתי מסודרת בחיים
אתמול הסתובבתי בגשם וברוח כשהייתי בצ'ק פוסט...אחה"צ כבר הייתי מנוזלת, הבוקר לא הצלחתי לדבר כבר

../images/Emo3.gifאת מזכירה לי את ליאם,רק יוצא החוצה

כבר נוזלת,,משתעל,,כנראה רגישות יתר, לא תנחשי מה אני עושה עכשיו??? ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, תנסי שוב.....לאאאאאאאאאאאאאאאא מטגנת חצילים,,ומבשלת מרק,,,, אני מקווה לבשורות טובות השבוע ואם לא,,עבודה אחרת,בסוף תמצאי,

לולי72

New member
גם אצלי הגרון מדגדג וזה סימן לא טוב

לא טוב בכלל. איזה מזג אויר בחוץ, כיף לכן שאתן בבית במזג אויר כזה, בא לי לחזור הביתה, אבל יש אחה"צ שעת סיפור בספריה, העלו את המחיר ל - 15 ש"ח והסיפור הוא "דירה להשכיר" אני באה עם יובל, מי מצטרפת? ואני בלי רכב, אז אל תהיו פחדניות.

היי עדן,תתפלאי,,אוהבת את החורף ומעדיפה לעבוד,

לא להיות בבית,,,,מרותקים לבית עם תינוק,,, ואני אקח אותו לספריה כשיתחיל האביב,,,נראה,,,, ויש לי בבית את הספר - אגב.

עוד דבר בנוגע לעבודה בעיריה שאמרת

הם מזמנים את הנשים המתאימות לתפקיד,,,החל מ 1 לחודש. אני דווקא כן בונה על זה קצת,,אינטואיציה אישית וגם חברה שמכירה שם,,מי יודע?? אם תשמעי על משהו רלוונטי אשמח מאד אם תיידעי אותי, אני אף פעם לא מוצאת את המקומונים,,,

dafgol

New member
המסנג'ר דולק אצלי במחשב אחר ../images/Emo51.gif ענקית ../images/Emo140.gif

למעלה