בוקר ....

S r 35

New member
בוקר ....../images/Emo14.gif

מצטערת שאני מדכאת אתכם בפתחם של בוקר ושבוע חדש ... אבל קוראת לכם להצטרף לתפילה עבור רותם: ילד קטן ומתוק, אוטוטו בן שש, שנלחם עכשיו על חייו בבית החולים שניידר. רותם סובל מקשיים בדרכי הנשימה (דלקות ראות חוזרות ונשנות) ועוד בעיות שונות ומשונות, איתן הוא מתמודד בגבורה כבר כמעט שש שנים. בשבוע האחרון חלה הדרדרות קשה במצבו והוא במצב קריטי: עבר אתמול בלילה ניתוח לניקוז נוזלים והסרת בצקות במוח. התוודעתי אל רותם והמשפחה המופלאה שלו בפורום "הורים לילדים עם מחלות" בו אני מציצה מדי פעם. ליבי עם אמא של רותם, דנהלב-ש|, ועם אביו שמכונה בפורומים "סופר אבא"לב-ש|. בפורום השכן פתחו שרשור תפילה עבור רותם. אני לא דתיה. אבל אולי זה יעזור. קוראת לכם להצטרף ... ושבאמת היום הזה יביא איתו בשורות טובות.

S r 35

New member
המצב של רותם השתפר במקצת אבל הוא

עדיין במצב קריטי. נשבר הלב לקרוא את המילים של דנה, אמא שלו - הגיבורה והמופלאה
. פורום שלם (הורים לילדים עם מחלות) עוצר את נשימתו ומתפלל שרותם יתעורר. מבקשת את החזקת האצבעות שלכם ואת האמונה שזה יעזור.

S r 35

New member
לבכות איתם ../images/Emo7.gif רותם עדיין במצב קריט

הנה מה שאבא שלו כתב הלילה כל כך לא פייר שילד קטן עובר את כל זה ... אולי בכל זאת יהיה טוב
ו ורותם הגיבור יעשה את זה ויצא מזה

LANIT1

New member
שרה פשוט קורע את הלב ../images/Emo14.gif

הדמעות בעיניים, הלוואי וידעו רק טוב.. אמן.. ובריאות ורפואה שלמה לאפרוח הזה.. הקטן הזה.. פשוט מלאך .. אמן שאלוהים יעזור.. ותבריא במהרה אמן..

S r 35

New member
נכון באמת שובר את הלב../images/Emo14.gif

במיוחד שהמצב רק הולך ומחמיר. אבחנו אצל רותם פגיעה מוחית קשה כתוצאה מהבצקת במוח.
ולחשוב שהכל התחיל מדלקת ראות ... אין לי כבר מילים.
ליבי עם רותם הקטן והמתוק והוריו המדהימים.
כל כך עצוב.
כל כך לא הוגן

נורא קשה לקרוא מה שקורה שם../images/Emo10.gif

מה באמת זה התחיל מדלקת ראות???? איך זה?למה הדרדר ככה?כמה זמן זה נמשך? הלוואי שמצבו היה משתפר, למרות שלפי מצבו האחרון זה ממש לא אופטימי

S r 35

New member
זה נורא ../images/Emo7.gif

בדיוק הגבתי בפורום השכן לדברים שאבא של רותם כתב שם הבוקר.
אין מילים לתאר את המצב הזה. פשוט קורע את הלב
זו, אכן, הדרדרות של דלקת ראות קשה אבל לרותם יש עבר של דלקות ראות ובעיות בדרכי הנשימה פלוס בעיות אחרות. הוא ילד חולני, אבל ילד מתוק ושורד כבר כמעט שש שנים. באחד השרשורים ההורים שלו כתבו שייתכן שזוהי התפרצות של מחלה שהייתה ברקע ואולי הם לא יידעו את הסיבה האמיתית למה שקרה לעולם .... בשורה התחתונה יש ילד קטן, סובל כל-כך - שבאמת אין כבר מילים לתאר את זה. ובמצב כזה, הכל מתגמד. הכל נכנס לפרופורציה. אני בוכה עם דנה ועודד ומחבקת חזק חזק את שני האוצרות הפרטיים שלי. מודה על חלקת האלוהים הקטנה שלי.
כל כך עצוב

dafgol

New member
הלב נשבר והראש לא מבין - למה ?

עוקבת אחריהם ומתפללת כל הזמן.

למעלה