בוקר

S r 35

New member
בוקר ../images/Emo4.gif

התעוררנו לבוקר מעצבן ומסריח: כל העיר מלאה ערימות זבל בגלל איזהשהו סכסוך של עובדי התברואה אצלנו עם העירייה. אתם כבר בטח מבינים לבד מה קורה לערימת שקיות זבל שעומדות כמה ימים בחום הזה של הקיץ
להגיע לגן של ניר, הבוקר, דרש מאיתנו לפלס ממש דרך בין השקיות
ואם כל זה לא מספיק - כל העיר חפורה והפוכה. הפקקים בדרך לעיר התחתית הבוקר היו מחרידים והגעתי לעבודה באיחור קליל של שעה
כל זה גורם לי לשאול את עצמי על מה ולמה אני משלמת לראש העיר היקר שלי ארנונה גבוהה כל-כך בכל חודש.
מקווה שעליכם עובר בוקר מוצלח יותר ומאחלת לכולנו יום מקסים ונעים

W a r r i 0 r

New member
בוקר אור יקירתי!

אני מקווה שימים הבאים יהיו יותר טובים בשבילך נשמה, פחות זבל ופקקים..

dafgol

New member
בעאאאאאאא ../images/Emo5.gif

מקווה שהסכסוך יפתר מהר.... שיהיה יום נפלא

S r 35

New member
מצפה לי שבוע "נפלא" כנראה

הזבל נכון לעכשיו עדיין יושב ברחובות ובאשר לפקקים זוהי רק ההתחלה-לה לה. ברדיו חיפה הגדירו את מה שקרה הבוקר כ"שואה תחבורתית" לא פחות ולא יותר. יהב מקים רכבת קלה. רחוב העצמאות נסגר לתנועה. בהדר ובשאר הכבישים המובילים לעיר התחתית אי אפשר לזוז וככה זה צפוי להיות בעשרת הימים הקרובים, לפחות. ש-מ-ח !!!!!

dafgol

New member
וואו.....נפלא זו לא מילה ../images/Emo67.gif

את יודעת, שנים גרתי בחיפה...בתקופה הסטודנטיאלית וההוללת שלי.....מאז שעזבתי את העיר ( לקראת סוף 2001 ) היינו שם אולי 4 פעמים, פעם אחת אצלך,פעם אצל מיכי ופעם נוספת בברית של הבן של מיכי ועוד פעם במסעדה לפני שנה. ממש לא חסר לי להגיע לשם שוב.....וכנראה לא אגיע בשבועיים שלושה הקרובים
( בעצם היינו כמה פעמים בכאמל אבל זה לא נחשב
)

S r 35

New member
אפשר לנשום לרווחה ../images/Emo39.gif

פינו לנו את הזבל!
ועכשיו אפשר ללכת בשקט ברחובות. ובאשר לפקקים ... יצאתי הבוקר עם התרנגולים כך שהגעתי לעבודה בזמן. בוקר נפלא לכולם

למעלה