בוקר
בוקר
בוקר
לכולם

dafgol

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

מה שלום כולם? איך עבר היום הראשון? ברי אצל ההורים שלי מאתמול (עד מחר), היום הוא ישרוץ בבריכה, אתמול נסע איתם למשתלה , הוא רוצה להכין שם בגינה - פינת ירק משלו....שיחק בבריכה בגינה, התבטל והתפנק....פייר אני רוצה גם...
רזי עדיין במעון,עד 8.8 ככה שבנתיים אני מדחיקה את אוגוסט....גרר.... תכף מתארגנת ויוצאת לעמלי. מקווה שכולם בסדר פה....תנו סימן חיים, עבר רק יום מס' 1...החופש עוד ארוךךךךךךךךך
שיהיה יום נפלא

דפנה ../images/Emo23.gif , מה שלומך ?

מה שלום הגברים ? מה דעתך, אולי נפגש בצ'כונה שלנו? כמובן שלא יהיה חם. שולחות
ענקייייייי אוהבות דנייייינ ודניאלה

dafgol

New member
הי יקירה מה ניש?

ברי כבר יומיים אצל ההורים שלי, רזי עם אנרגיות שחבל על לוח הזמנים, האיש עובד קשה.... אני שמחה ומאושרת שכבר יום חמישי
היום ברי חוזר לפנות ערב, אולי נצא קצת לאחו השכונתי באמת....טוב נדבר במהלך היום ... איך דני? איך את? נדברוס

frige

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

הראל בחופש מיום שלישי עד יום ראשון, ביום ראשון מתחילה לו קייטנה של 3 שבועות. שלושתינו (ינון, הראל ואני) עושים כל יום משהו אחר, בקיצור, עושים חיים. רשמתי את הראל לקורס שחייה, כל יום בשעה 16:00. אלעד ואיתי נשארים עם אלי (או אבא שלי) בבית ואני הולכת עם הראל וינון לבריכה. אתמול בערב אלי ואני היינו בהצגה בתיאטרון הצפון - איש הגשם. הצגה ממש יפה ומרגשת (כמו הסרט), ששון גבאי משחק מעולה את התפקיד של ריימונד האח האוטיסט (בסרט, דסטין הופמן). ממש הצגה טובה. רק מה? איזה באסה, אלי ואני ישבנו בשורה לפני האחרונה, הכי למעלה שאפשר, לא שמעו משם הכי טוב ואלי נרדם לחלקים, הוא בכלל, השמיעה שלו על הפנים. אבל מה הכי מבאס? שליאור אשכנזי שיחק שם ובקושי ראיתי אותו ממקום מושבי, אוף. היתה שם גם אישה אחת חוצפנית שבלי להגזים הטלפון שלה צלצל לפחות 6 פעמים בהפרשים של רבע שעה מצלצול אחד לשני וכבר חטפו עליה קריזה שם, ח-ו-צ-פ-ה. אבל היה כיף להיות בהצגה, היה כיף לצאת לבילוי, לצאת מהבית, להיות רק אלי ואני. הצגה ממולצת
. עוד מעט נצא לטייל, אקח את הראל וינון לעשות חיים. שמחה שלכולם היו מסיבות סיום מוצלחות ומרגשות. שיהיה לכולם יום נפלא והמשך סוף שבוע טוב.
שרית

לולי72

New member
../images/Emo13.gif שלום לכולם

יובל חוזרת תיכף עם חמי וחמותי אחרי שבילתה שם מיום שני בערב, אמרה לי היום בטלפון שהיא מתגעגעת אלי, זה לקח לה 3 ימים להגיד את זה, אבל זה עשה לי טוב ב
, האמת גם אני התגעגעתי לקטנטוש שלי. קניתי לה מדבקות ועטים צבעונים, שטפתי את הבית, ואני מחכה להם שיגיעו. מיום ראשון יש לה קייטנה עד סוף החודש ואח"כ שבוע איתי, שבוע עם לירון, כמה ימים עם חמי וחמותי, כמה ימים עם אבא שלי כנראה, ככה נעביר לנו את חודש אוגוסט, כבר קניתי לה כמה חוברות יצירה כמו קו נקודה, ומספרים שצריך לצבוע לפי צבעים ואני רוצה לקנות לה צבעי ידיים וכמובן יש לנו את הבריכה במרפסת וביום שישי הבא נוסעים לפארק נחשונית מטעם העבודה שלי, לא יהיה לנו משעמם. שרית - איפה מתקיים הקורס שרשמת אליו את הראל?

למעלה