בוקר ....

S r 35

New member
בוקר ....

אנחנו על הפנים
הבעלול באמת מרגיש זוועה. סתם צחקתי עליו, מסכן. הילדים מרגישים טוב
ואני תכף מפזרת אותם לגנים והולכת לעבודה, למרות שגם אני מרגישה איכסי לגמרי. לירון - התינוק של החברה שלי עדיין מאושפז. כל מי שאני מדברת איתו חולה בצורה זו או אחרת. נמאאאאאאאאססססססססססס לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תרגישו כולכם טוב

שלום לכולםםם

שרה מה שלומכם היום? מה שלום תינוק של חברה שלך?דרך אגב קוראים לו אלירן אם אני לא טועה לא? לירון זה המתוקי שלי
דפנה מה שלומכם? איך מתקדם עם עוגה ?ראיתי שקיבלת כבר מתכונים. שרית התאוששת מאתמול? נהנת הבנתי.איזה כייף לכם!! אניטוש איפה נעלמת יקירתי?

LANIT1

New member
אלה אני כאן יקירתי.. התגעגעת..

מה שלומכם ... אורון מוסר לכם דש... רוצה שאכתוב את השם שלו אז הינה כתבתי... א ו ר ו ן.. החמודון!!!!!!! מה קורה מה לגבי סוף שבוע.. מה חדש.. ? תהיי בקשר אוהבת LANIT

אניטוש..איזה מתקפת תשובות

מזמן לא היית פה. אז ברצף עונה לכולם? מה עם סיוי ?לא לא רואים אותה במסנג'? לגבי שישי אני בכייף..רק אמא שלי מתחננת שנבוא אליהם השבת. אז נראה.מקסימום סוף שבוע הבא?

LANIT1

New member
הי שרה תרגישו טוב אין מה לעשות...

זה יעבור.. תתחזקו .. ובלי שתרגישו כבר נהיה בקיץ...

S r 35

New member
תודה ../images/Emo140.gif אנחנו עדיין לא במיטבנו

מרגישים די נאכס. הבעלול בחופש מחלה. אני הולכת לעבודה ומתפקדת שם בקושי. אתמול אחה"צ גיליתי שהנעליים של רון-פצפון מתפוררות. החלטנו לעשות גיחת בזק ל"גרנד קניון" לקנות לו נעליים חדשות במיידי. אני לא יודעת מה היה אתמול בגרנד, אבל כל העולם אחותו ודודה שלו היו שם. צפיפות, רעש, בלאגן. הלכנו לחנות. קנינו. עברנו חוויה אנתרופולוגית במעלית - עם המוני ילדים צועקים ומצטופפים. חזרתי הביתה והרגשתי כמו סמרטוט. פשוט נכנסתי למיטה וזהו! הילדים התעקשו לישון איתי כך שקמתי בבוקר בהרגשה שהלכתי מכות כל הלילה - כל הגוף שלי מכווץ, כואב ומנוזל. יאללה ... מתארגנת ללכת לעבודה ... איזה מזל שמחר מתחיל הסופ"ש בו אני מתכוונת לעשות כ ל ו ם פשוט לנוחחחחחחחחחחחחחח. תרגישו טוב, כולכם

למעלה