בורג תקוע בצמיג אחורי

• פותח הנושא ccm
  • פורסם בתאריך

ccm

New member
בורג תקוע בצמיג אחורי

מג'סטי 400 חדש, קיבלתי רק לפני שבוע! היום במקרה אני רואה כי בצמיג האחורי תקוע בורג. בינתיים לא ירד אוויר, הקטנוע נמצא בחניה בבית. הבית נמצא 60 ק"מ דרומית מת"א. מה לעשות? האם מוסך אופנועים יודע לטפל בפנצ'ר מסוג זה (לדוגמא: מוסך אווירון באשדוד)? האם במקרה כזה חייבים להחליף צמיג? אם כן, מה מחירו המשוער (דנלופ)? אודה לכם על התשובות.

noel1

New member
מסמר, לא בורג

לי פעמיים נכנס מספר ובשתי הפעמים החליפו לי את הצמיג (אמרו שאי אפשר לתקן), כל מוסך אופנועים יכול לטפל בפנצר, הצמיג עלה לי 350 לגרנד דינק,

xfwind

New member
../images/Emo11.gifדוקא כן בורג*

איסכורית הוא בורג קצר עם מבנה של מקדח בקצהו וראש רחב יחסית. בגלל המבנה המיוחד אלו ברגים ש מ-א-ו-ד אוהבים צמיגים. אם גילית כזה נעוץ בצמיג, אל חשש. (קל לזהותם עקב הראש הגדול והדיסקית/שייבה שכאילו צמודה לו). והכי חשוב: לא להוציא ולא לגעת. נסעתי עם כאלה הרבה זמן (בלי לדעת כמובן). בכל מקרה זו לא המלצה כמובן - ויש מיד לפנות למוסך לתיקון. * כמובן שאני לא יכול לנחש מה יש לכותב בגלגל - אבל זו אפשרות נפוצה.

omersi

New member
בורג בצמיג

חשוב להוציא אותו מהר ככל האפשר, במידת הצורך לתקן את הפנצ'ר. נסיעה עם בורג שכזה לאורך זמן עלולה לפגוע בפני הצמיג ולשחוק אותו באופן לא שווה, מה שיפגע בבטיחות הנסיעה העתידית. כל מוסכנית יוכל לומר לך האם אתה צריך להחליף את הצמיג או לתקן אותו. במג'סטי שלי (250) דבר דומה עלה 300 זוזים. עומר

Titanium

New member
להוציא רק במוסך

אלא אם כן אתה חובב הליכה + דחיפת קטנוע.

omersi

New member
צודק, התכוונתי להוציא במוסך../images/Emo93.gif

התכוונתי להוציא את המסמר כמה שיותר מהר במוסך!!! תודה על התיקון....

למעלה