בזכות ההפגנות באשקלון. העיר הפכה לאדומה

Harrington

Well-known member
מנהל
בזכות ההפגנות באשקלון. העיר הפכה לאדומה
למרות שאהבתי את כותרת השרשור ואת העקיצה (המוצדקת) שבה, האמת צריכה להיאמר;
על-פניו לפחות הנשים המפגינות עוטות מסכה כמתחייב ואף שומרות מרחק.

שמלת תחרה1

Well-known member
זה נראנ מרחק של 2 מ'?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
זה נראנ מרחק של 2 מ'?
עזבי 2 מטר.. האישה מחזיקה שלט "לא תרצח את הדמוקרטיה" כשבעצם היא מנסה לרצוח את הדמוקרטיה
בהפגנה נגד ראש ממשלה שנבחר בצורה הכי דמוקרטית.
הווווווווו הצביעות. :-D
אבל יש לי הרגשה שהיא לא אשמה, מישהו כנראה תקע לה את השלט ביד יחד עם שטר של 100 שקל ושלח אותה להפגין.

משתפרת1

Well-known member
עזבי 2 מטר.. האישה מחזיקה שלט "לא תרצח את הדמוקרטיה" כשבעצם היא מנסה לרצוח את הדמוקרטיה
בהפגנה נגד ראש ממשלה שנבחר בצורה הכי דמוקרטית.
הווווווווו הצביעות. :-D
אבל יש לי הרגשה שהיא לא אשמה, מישהו כנראה תקע לה את השלט ביד יחד עם שטר של 100 שקל ושלח אותה להפגין.
סבא, הפגנות הן סמל לדמוקרטיה. כפי שהיו ההפגנות נגד רבין, בהן השתתף נתניהו.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
סבא, הפגנות הן סמל לדמוקרטיה. כפי שהיו ההפגנות נגד רבין, בהן השתתף נתניהו.
יש הבדל בין ההפגנות נגד רבין שניסה להחזיר שטחים וסיפק להם רובים.
לבין נתניהו ש"השוחד" שלו מדובר בסיקור אוהד בתקשורת
וסיפקו לו קופסא של סיגרים וכמה חמגשיות.

משתפרת1

Well-known member
יש הבדל בין ההפגנות נגד רבין שניסה להחזיר שטחים וסיפק להם רובים.
לבין נתניהו ש"השוחד" שלו מדובר בסיקור אוהד בתקשורת
וסיפקו לו קופסא של סיגרים וכמה חמגשיות.
בכל מקרה הבעת ההתנגדות בדרך של הפגנה היא דמוקרטית.
גם הפגנה נגד גילוח שפמו של פרץ היא דרך לגיטימית ודמוקרטית להביע דעה.

משתפרת1

Well-known member
ממש בזכות ההפגנות o_O. התמונות מדברות.
ראית את המשתתפים בהפגנות? תסתכלי טוב בתמונות. רואים שם 3 נשים שנראות חילוניות (לפי הלבוש והשיער), סביר שהיו עוד כמה. ראית שם חרדי אחד? 40% מהנדבקים בקורונה בימים האחרונים הם חרדים!
בישוב שלי מפרסמים היכן היו המאומתים האחרונים. בכמה ימים האחרונים חוזרים שוב ושוב וממש מככבים סופרמרקט שהדתיים מעדיפים (המוצרים בהכשר מהודר), חנות ירקות בשכונה שלהם, כולל, בית כנסת ספציפי. להשוואה- הסופרפארם מופיע רק פעם בשלושה-ארבעה שבועות. הסופרמרקט בו קונים רוב התושבים הופיע עד כה (מתחילת המגיפה) רק 3 פעמים.
אז אולי המפגינות הללו שלשיטתך אשמות בהפצת המגיפה הן בעצם חרדים בתחפושת...

שמלת תחרה1

Well-known member
ממש בזכות ההפגנות o_O. התמונות מדברות.
ראית את המשתתפים בהפגנות? תסתכלי טוב בתמונות. רואים שם 3 נשים שנראות חילוניות (לפי הלבוש והשיער), סביר שהיו עוד כמה. ראית שם חרדי אחד? 40% מהנדבקים בקורונה בימים האחרונים הם חרדים!
בישוב שלי מפרסמים היכן היו המאומתים האחרונים. בכמה ימים האחרונים חוזרים שוב ושוב וממש מככבים סופרמרקט שהדתיים מעדיפים (המוצרים בהכשר מהודר), חנות ירקות בשכונה שלהם, כולל, בית כנסת ספציפי. להשוואה- הסופרפארם מופיע רק פעם בשלושה-ארבעה שבועות. הסופרמרקט בו קונים רוב התושבים הופיע עד כה (מתחילת המגיפה) רק 3 פעמים.
אז אולי המפגינות הללו שלשיטתך אשמות בהפצת המגיפה הן בעצם חרדים בתחפושת...
אולי. בקיצר מי שמפיץ תחילה פוגע בעצמו ובמשפחתו.

Harrington

Well-known member
מנהל
ראית שם חרדי אחד? 40% מהנדבקים בקורונה בימים האחרונים הם חרדים!
אהה... כפי שניתן ללמוד מתגובתי למעלה, גם אני לא רואה בהפגנה הזאת (לפחות במה שראינו ממנה כאן) מדגרת קורונה מיוחדת. אבל העובדה ש40% מהנדבקים הם חרדים (ככל שהנתון מדויק), מלמדת בין השאר ש60% מהנדבקים הם לא.
אילו היה נוחת כעת חייזר וקורא רק את תגובתך, היה נדמה לו שכל המדביקים במדינה הם חרדים. זה לא המצב. אפילו לא קרוב לכך.

שמלת תחרה1

Well-known member
אהה... כפי שניתן ללמוד מתגובתי למעלה, גם אני לא רואה בהפגנה הזאת (לפחות במה שראינו ממנה כאן) מדגרת קורונה מיוחדת. אבל העובדה ש40% מהנדבקים הם חרדים (ככל שהנתון מדויק), מלמדת בין השאר ש60% מהנדבקים הם לא.
אילו היה נוחת כעת חייזר וקורא רק את תגובתך, היה נדמה לו שכל המדביקים במדינה הם חרדים. זה לא המצב. אפילו לא קרוב לכך.
חייבים םהאשים מישהו. אם זה פותר את הבעיה שיאשימו את החרדים.

Harrington

Well-known member
מנהל
חייבים םהאשים מישהו.
אכן. מאז ומתמיד האדם נזקק להפנות אצבע מאשימה כלפי מישהו כאשר נוחתים עליו גזירות. ובכל זאת. הייתי מצפה ואולי נכון יותר לומר הייתי רוצה, שלפחות האנשים הקצת יותר אינטליגנטים בינינו יימנעו מכך. אם זה היה קורה בחו"ל כלפי היהודים, היינו מכנים את זה אנטישמיות.

אם זה פותר את הבעיה שיאשימו את החרדים.
מכירה את מסך הבערות של רולס (אם אני זוכר נכון)?
האמירה הזאת נוחה להיאמר, אם את לא משתייכת למגזר החרדי. אולם אם את שייכת לקבוצה המותקפת, פעמים רבות על לא עוול בכפה, זה קצת פחות נעים.

משתפרת1

Well-known member
כש 10% מהאוכלוסיה מייצרים 40% מהחולים זה אומר משהו אפילו לחייזר הכי זר

למעלה