בזמן שאנו מחכים,דרוכים לעונה הבאה...

בזמן שאנו מחכים,דרוכים לעונה הבאה...

מהו הציטוט האהוב עליכם מהסדרה? וכולנו יודעים שיש לסדרה את האמרות האלופות ביותר..!!!

אני אתחיל !

הציטוט הוא מפרק 18(הפרק האחרון לעונה ) "and don’t you forget. I'm the crazy bitch around here!" אחד המשפטים היותר חזקים של בלייר... שנייה אחרי שדאגה לבעוט בתחת הצנום של ג'ורג'ינה למוסד גמילה!

ליאור XX

New member
גם אני רוצה D:

הציטוטים של צ'אק הכי טובים אין
"Poor little Humphrey Dumpty" חחחח Blair: Isn't there someone else you can torture? Chuck: Probably, but I choose you זה גם ענק
ושל דן וסרינה
Dan: How are you always so right? Serena: Its easy when you're always wrong. Dan: (as Serena covers his eyes and kisses him) Oh, Chuck, I had no idea you felt that way about me. Dan: You'll really go out with some guy you don't know? Serena: Well, you can't be worse than the guys I do know

מור8718

New member
אחלה ציטוטים ,באחרון יש לך כמה טעויות

הוא לא הלך בדיוק ככה וזה איט לא יו בהתחלה את שאר התיקונים אחד לאחד אני לא זוכרת אבל זה לא ככה בקיצור באחרון

Robin Sparkles

New member
מה שבחתימה שלי

"Poor little Humphrey-Dumpty" וגם בפרק 14 כשג'ני הזמינה את בלייר למסעדה וסרינה התחילה להתלהב מזה חח אני לא מוצאת את הקטע ביוטיוב אבל תראו זה מצחיק

MeItOsH

New member
משפט שבמהרה הפך לאחד המוטואים שלי

There is a place for only one crazy bitch around here.

MeItOsH

New member
*תיקון קל*

And who I am? That's one secret i'll never tell you know you love me XOXO Gossip Girl

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifעוד תיקון קל (נראלי שזה ככה../images/Emo12.gif)

And who am I? That's a secret i'll never tell you know you love me XOXO Gossip Girl

PrincesSnoWhite

New member
וואי יש כל כך הרבה../images/Emo9.gif

קודם כל את קריסטן בל בתור גוסיפ גירל חחח היא ענקית. תמיד אני נקרעת ממנה. בעיקר אהבתי את "בי קרפול בי, יו דונט בט וויט אה בס..יו מי לוס יור שירט..אנד יור פנס." [איןלי כוח לכתוב באנגלית חחח] ואת הקטע שכל אחד אומר משהו רע.. "אני שכבתי עם החבר הכי טוב של החבר שלי.." "אני שכבתי עם החברה הכי טובה של החברה שלי.." "אני צ'אק בס"

למעלה