בזמן שאתם רדומים לכם הכנתי

frige

New member
בזמן שאתם רדומים לכם הכנתי

פשטידת פתיתים ועוד דברים. זה התחיל בהכנת שניצלים ופתיתים לארוחת צהריים לילדים. הכנתי שניצלים עם פירורי לחם. התחלתי בהכנת הפתיתים. בסיר טיגנתי חצי בצל חתוך לרצועות דקות דקות עד להזהבה, כוס וחצי פתיתי קוסקוס, טיגנתי 2 דקות, הוספתי עגבניה חתוכה לקוביות, בטטה חתוכה לקוביות, 2 כפות אבקת מרק פיטריות ו-2.5 כוסות מים רתוחים, לאחר רבע שעה על אש נמוכה, הוספתי 1 כף קטשופ, 1 כף רסק עגבניות, 1 כף מיונז, פלפל שחור גרוס, 2 שיני שום כתושות, 1 קוביית תיבולית של קנור שום פטרוזיליה ו-1 קובייה של קנור של רוטב פיטריות (כבר בדרך התחלתי לחשוב בסוף על פשטידה), בישלתי עוד כ-10 דקות. חתכתי 3 שניצלים לקוביות והוספתי לתערובת. אחרי שהתקרר הוספתי 2 ביצים. בתבנית משומנת עם מרגרינה לתנור ל-180 מעלות כשעה +. יצאה פשטידה מאוד מאוד טעימה. והנה התמונה

dafgol

New member
בזמן שאת הכנת פשטידת פתיתים , אנחנו

היינו עם עדן ויובלי במגרש משחקים ואח"כ הזמנו
לכולנו על טפינו ועל בעלינו
יצא טעים
אבל לא צלימנו כי לא היו
יות במצלמה ..... המשך יבוא.... שריתוש זה נראה שווה וטעים , אני אנסה להכין גם פשטידה כזו בקרוב

LANIT1

New member
בזמן שאתם בישלתם הלכתי ללמוד אנגלית

מה אתם אורים , פה במגדל העמק להעשיר את השפה, למען ימים יגידו, להגדיל את האפשרויות במציאת מקומות עבודה ובכלל לנפש שלי ולרענון המוח.. טוב FRIGE יצא לך נפלא כל הכבוד לך ועוד שכולם רדומים כאן יפה לך... ודפגול כיף לכם שטיילתם בגן משחקים , הייתם בגן המשחקים החדש חדש אני הייתי בו פעמיים יש משחקים לילדים קדימה ומאחור יש ליותר גדולים אחלה פארק עשו... והיה היום שמש... תהנו לכם.

dafgol

New member
מכננים ללכת לשם עם הילדודס

אולי נקבע איזה אחה"צ וניפגש שם ? היינו שם - זה מדהים

LANIT1

New member
מקום מקסים צריך ללכת ב4.30 בצהרים

אחכ מחשיך בסביבות חמש וחצי. כדי שהם באמת יהנו.. בכל מקרה היית שם , ראית? אין בעיה מבחינתי נקבע ונלך ... יום חמישי תפוסה.. יש לנו חתונה... ננסה שבוע הבא איזה יום.. ביי ומקלחת נעימה לכםםםםםםםםםם

S r 35

New member
ערב טוב ../images/Emo29.gif../images/Emo140.gif

שרית, שמחה שאתם מרגישים יותר טוב. איזה יופי של פשטידה הכנת נראה טעים מאוד אני אנסה אותה על הצאצאים שלי, אם הם יסכימו לקבל פתיתים ושניצלים (שני מאכלים מאוד אהובים עליהם) גם כשהם נראים בצצורה אחרת, כלומר בתוך פשטידה ... אניטה ודפנה - מה שלומכן, יקירותי? ... על איזה גן משחקים אתן מדברות? ...

dafgol

New member
בנו פה בקצה הרחוב

כשיוצאים מאצלינו לכיוון היציאה מהרחוב לכיוון הכביש הראשי , יש פניה ימינה , בקצה בנו מגרש משחקים מהמם סוף הדרך... אשכרה לונה פארק לקטנטנים < חבל רק שעכשיו מחשיך מוקדם ויתחיל להיות קריר בערב > יש משחקים לקטנים יותר וגדולים פחות או יותר....בשתי מילים - שיחקו אותה
שווה ביקור.....
אז מתי אתם פה במגדל שוב ?

S r 35

New member
../images/Emo140.gif

את מתכוונת ליציאה לכיוון בית הקברות או ליציאה לכיוון "מרכז פרץ"? באמת הגיע הזמן שיבנו גן משחקים ראוי במגדל העמק. אני זוכרת שבכל פעם שהגענו להורי עשינו סיבוב בכל העיר כדי לחפש איזהשהו גן נורמאלי ובסוף תמיד מצאנו את עצמנו בחוצות אלונים או ביקנעם (שם יש את הגן המדהים ביותר שראיתי עד היום - ניר קורא לו "גן הארמון"). בכל אופן - בהחלט שווה ביקור. אין לי מושג מתי נהיה במגדל שוב. יש דיבור על כך שמ. והבנים יגיעו בשבת לבדם - אני אשאר בבית לסדר סוף סוף את הארון של הילדים (רק המחשבה על זה גורמת לי ל
- לסדר את הארון שלהם זו מכה, שתיקח לי כמה שעות טובות ועדיף שהם לא יהיו בסביבה כשאני עושה את זה) אני כבר אדבר איתך ואעדכן. חוץ מזה, מקווה שאתם מרגישים טוב ושניפגש מתישהו ... חייבים (נשיבוקים לחבר'ה שלך
)

dafgol

New member
אל תזכירי לי...ארון בגדים

אני דוחה את הקץ
עד שלא יהיה להם כבר מה ללבוש
, לרזי אלביש בגדים של בר לחורף, לברי הכל קטן משנה שעברה....חתיכת תיק.... המגרש נמצא לכיוון בית העלמין, ומ' מוזמן עם הבנים בכייף
נשיבוקימים בחזרה
קיבלת את כל המיילים ששלחתי לך ?

S r 35

New member
אין ברירה - חייבים לסדר ארונות

ומודה זו אחת העבודות השנואות עלי ביותר. גם אצלנו אותו מצב - לניר אין כבר שום בגד לחורף. לרון יש יותר מדי - הבגדים של ניר ועוד שלושה שקים מלאי בגדים שקיבלתי מחברות טובות ועוד לא הגעתי למיין אותם. חמותי, שתחיה (האמא השניה שלי - אני פשוט מתה עליה
), הגיעה אלי היום ורצתה לקחת את ניר איתה למרכז חורב לקנות לו בגדים (יש שם חנות אהובה עלינו במיוחד), אבל חתן השמחה לא רצה לזוז מהבית אז היא השאירה לי 500 ש"ח למטרה הזו, וכנראה שנלך לשם מחר אחרי הגנים. בקיצור, הגעתי למצב שאני מגרדת לשניהם בגדים ארוכים כמו איזה מסכנה מהמדפים של הבויידם, וזה אומר שאי אפשר יותר לדחות את הקץ. אנחנו בהחלט נגיע מתישהו לגן המשחקים. אני אדבר עם הזוגי - ונראה, אולי גם אני אצליח להגיע איכשהו ... ביום שישי יש לנו יום שלם בסופרלנד, מטעם העבודה של "מ" - יום כייף לילדי סלכלום, אבל בשבת יש על מה לדבר ... ו ... כן, קיבלתי את המיילים. מקסימים כמו תמיד! ילדייך מדהימים, פשוט אין מילים
מצטערת שלא הספקתי להגיב,

אוי הארונות האלה

באמת דבר נוראי. התחלתי גם לבדוק מה קורה בארון של שירז. ונלחצתי שצריך לעשות סיבוב קניות. זה אומר לנסוע לאנשהו. כי פה לא ממש אפשר למצוא משהו זול ונורמלי לגן והכל ממש קטן על הילדה שלי כבר. שרה איזה כייף שיש לך חמה כל כך כזאת. ככה באה ודואגת לארון של הילד. אצלנו אנחנו דואגים לבד לדברים האלה. טוב אבל יש עזרה בדברים אחרים שצריך באמת. אז חורף קל וחמים לכולנו. ועבודה נעימה בהחלפת ארונות ושרית הזניחו את הפואנטה של השרשור שלך פה. אז אחלה פשטידה ואחלה ראיון לשדרוג האוכל. הולכת לבשל לי משהו מהראיונות שלך

אולי נקבע משהו ליום?

אתן יודעת שלשבוע הבא יש לי תוכניות אחרות. אז לא לשנות לי אותם. גם ככה קשה לי אם זה שסגרתם לי פגישה עם עוברון שלי לסוף שבוע רק. אז מה אתן אומרות יש מצב?

אלה יש לך מחר שוק -

בשוק את יכולה למצוא דברים יפים וזולים לגן ובלי כאבי לב וגם במרכז בחנות שקוראים לה "קשקוש" יש בגדים יפים במבצעים, למשל 5 חליפות ב - 100 ש"ח וכך גם ב"בן ג'וניור". אבל את צריכה לעשות את זה לפני יום שישי :)

תודה עדן

אני כבר מזמן חושבת על השוק. יש שם מישהו שהייתי קונה ממנו בגדים של אורגנזה ואני מאוד אוהבת אותם והם בזול. בעיה שאין לי רכב אז אין איך להגיע לשוק. לגבי קישקוש - הייתי שם אתמול. מאוד לא זול שם בגדי מעבר. חליפה ב 45 ש"ח לא נשמע לי ואני צריכה יותר מכנסיים שגם הם לבד של "דורה" עולים 40 ומשהו...

LANIT1

New member
הייתי בשוק יום שני ולא מצאתי בגדי מ

מעבר איפה יש בגדים לגן ולמעון בזול? גוניור בקניון אולי? זרקי רעיונות ביי יום טוב לכולם

למעלה