בזמן שבג"ץ והיועמשית החליטו לפגוע ביהדות מה עשו לוחמינו האמיצים בעזה?

The Real Big Joe

Well-known member
טרול.
אין לך תשובה אז עברת לקשקש
הדיון הוא לא בשביל מה הם נכנסו לעזה
הדיון הוא מה הם עשו בזמן שבג"ץ החליטו לפגוע ביהדות
הם עשו משהו שאינו רלוונטי לשהותם שם.
בדיוק כמו שדברי הבלע שלך על בגץ אינם רלוונטיים למלחמה בעזה.

marabo

Well-known member
מטומטם! חיילי צהל נלחמים. לא הפנסיונרים.
אני מבין את המצוקה שנקלעת אליה שגורמת לך לקלל אותי כקבצנית רחוב אולם בכך אופן אענה לך שמדובר בתמונה במי שהיה באותו זמן שר חשוב בממשלה שתפקידו לטפל בענייני המלחמה, לא לחגוג במסיבות ולהתחבק ולהצתלם עם שחקניות מהוליווד

The Real Big Joe

Well-known member
אני מבין את המצוקה שנקלעת אליה שגורמת לך לקלל אותי כקבצנית רחוב אולם בכך אופן אענה לך שמדובר בתמונה במי שהיה באותו זמן שר חשוב בממשלה שתפקידו לטפל בענייני המלחמה, לא לחגוג במסיבות ולהתחבק ולהצתלם עם שחקניות מהוליווד
בולשיט. הוא שימש כשר חשוב בקבלת החלטות. לא בשום עשייה שוטפת. הההשוואה ללוחמים בפועל בתוך שטח האויב היא כל כך נואלת, שאפילו מוח הציפור שלך מבין זאת, וזה נסיון נואש ליצור הקבלה בין דברים שונים.
ועל עצם ביקורו של גנץ במסיבה לכבוד נועה תשבי כבר דיברנו. אני לא אוהב להעלות גירה

רוב הזמן נח

Well-known member
אני משתגע מהיציאות המטופשות האלה. מה לא רלוונטי בדיוני בגץ והכרעותיו? למה הוא לא רלוונטי. למי הוא לא רלוונטי?
יש למשל את הדוגמה שההתערבות שלו שאיפשרה לעזתים להתקרב עד החומה, הסתיימה ברצח של חייל צהל

The Real Big Joe

Well-known member
השקרן והטיפש הוא אתה. אני הצגתי עובדות על מה אמר הרמטכל לאמא שהבן שלה נרצח.
אתה באמת כזה מטומטם או שאתה רוצה לאכול את הראש?
מה שהצגת זה לא עובדה. זאת לא ראיה. זה קישקוש בלבוש. להורים שכולים אנחנו מרשים לומר הכל. אבל דבריהם אינם הוכחה לאמת, ובוודאי לא לאמת משפטית

רוב הזמן נח

Well-known member
אתה באמת כזה מטומטם או שאתה רוצה לאכול את הראש?
מה שהצגת זה לא עובדה. זאת לא ראיה. זה קישקוש בלבוש. להורים שכולים אנחנו מרשים לומר הכל. אבל דבריהם אינם הוכחה לאמת, ובוודאי לא לאמת משפטית
לא. אתה זה שמתעקש להיות מטומטם.

אתה מרשה להם לומר הכול ואז מתיחס לדברים שלהם בזלזול |פנים|

למעלה