בחורות ערומים זה חולרה

Gilliana

New member
בחורות ערומים זה חולרה

אפילו דיויד כבר יודע.
http://www.youtube.com/watch?v=bHDM4Ls5eJ4

הוא כזה חמוד שם

פרסומת חמודה אבל קצת מאולצת. רואים שדיוויד בעיקר בקטע של בוא נגמור ונלך אבל הוא כזה שובה לב

אין מצב

בטח היה נבהל... כישראלים אנחנו רגילים, זה התרבות שלנו אבל אם אמריקאי היה רואה את זה היה חוטף חום.

קליפורנקשיין אולי גסה

אבל היא כתובה יפה, יש בה משהו מעט טרגי, עצוב אבל בצורה טובה. והתקציב שלה עובר את השקל עשרים.

Gilliana

New member
תעשי לי טובה...

לא נעים להגיד - אבל מבחינתי לפחות, קליפורניקיישן זו תת רמה שאפילו "אסקימו לימון" לא הגיעה אליה. ב-"אלכס חולה אהבה" אין שום דבר שמתקרב לזה, אפילו עירום אין שם. קליפורניקיישן לא "גסה" - היא וולגרית ובהמית. יש הבדל גדול גדול בין השניים.

Gilliana

New member
את מבלבלת בין סרטים יקירתי

ואסקימו לימון בהחלט תת רמה - אבל קליפורניקיישן עוד יותר גרועה.

אני לא מבלבלת בכלל

זה אסקימו לימון. את טענת ש "לא נעים להגיד - אבל מבחינתי לפחות, קליפורניקיישן זו תת רמה שאפילו "אסקימו לימון" לא הגיעה אליה." ואני טענתי אחרת.

Gilliana

New member
הא, OK

אני עדיין טוענת כך - באסקימו לימון לא ירדו לרמת ניבולי פה ותאורים מילוליים מפורטים וולגריים כפי שיש בקליפורניקיישן, ובכל משפט שני. לא יודעת מה איתך, אבל אותי זה ממש דוחה ולכן הפסקתי גם לצפות בסדרה אחרי שני פרקים.

יש גם הבדל בשנים שצולמו

אסקימו לימון צולם בשנות השבעים? שמונים? קליפורנקשיין מצולמת בהוליווד של 2010-2011 . אני לא אומרת שזאת סדרת העשור, אני צפיתי בה בכמה פרקים בודדים וזהו. אני רק חושבת שרמת הכתיבה שם (גם אם נחשיב את הקללות) היא מקצועית וגבוה יותר מסרטי הבורקס הישראלים.

Gilliana

New member
לא כ"כ רואה קשר לתקופה

כשמשהו הוא וולגרי וגס - אז הוא וולגרי וגס ולא משנה מאיזו שנה הוא. אני לא מוצאת בקליפורניקיישן שום רמת כתיבה - גם לא באסקימו לימון כמובן.

1Shir

New member
וואו, חשבתי שזאת סדרה יותר טובה

אם כל מה שיש להגיד עליה זה "מקצועית וגבוהה יותר מסרטי הבורקס הישראלים" כנראה שהיא באמת גרועה.

למעלה