בחירת לפטופ בעל מסך קטן במיוחד.

icedragon1

New member
בחירת לפטופ בעל מסך קטן במיוחד.

שלום רב, ברכות על הפורום החדש והמעניין. אני מעוניין לרכוש לפטופ אך הצרכים שלי מסויימים מאוד: 1.המסך הקטן ביותר האפשרי בהתחשב שאצטרך לעבוד בצורה נוחה עם תוכנות כמו אופיס,חשבשבת חלונות וכו'. משהו כמו "12 ומטה... אני מעוניין במסך קטן כדי לצמצם את גודל המחשב עצמו ואת משקלו למשקל מינימלי. 2. מעבד חזק ( סנטריניו. איך טרנסמטה ?) אשמח לקבל המלצות וחוות דעת לגבי גודל המסך. האם מישהו עובד עם flybook ? תודה על עזרתכם ! אורי

icedragon1

New member
נ.ב אין בעיה של מחיר.

המשקל הקל, תמיכה, והגודל המינימלי הם הקובעים . תודה !

לIBM יש

2 דגמים מעולים עם מסך "12: X32: P M 725(1.6GHz), 512MB RAM, 40GB 5400rpm HDD, 12.1in 1024x768 LCD, 16MB ATI Radeon, Intel 802.11bg wireless(MPCI), Bluetooth/Modem(CDC), 1Gb Ethernet(LOM), Secure Chip, IEEE 1394, 6 cell Li-Ion batt 1.65Kg X41: P M 758(1.5GHz)LV, 512MB RAM, 60GB 4200rpm HDD, 12.1in 1024x768 LCD, Intel 900, Intel 802.11bg wireless(MPCI), Modem(CDC), 1Gb Ethernet(LOM), Secure Chip, Fingerprint Reader, 4 cell Li-Ion bat 1.25Kg

SY9412

New member
ל-Fujitsu של SIEMENS יש מחשבים

ניידים שהם קטנים מאוד משהו כמו ספר סטנדרטי עם מסך TUCH. מאוד נחמד במשקל משהו כמו 1-0.5 ק"ג וכל הציוד ההקיפי מתחבר עם קונקטור מיוחד שמתלבש מאחורי המחשב ולזה אני קורא מחשב נייד.

weinnir

New member
כתבתי בהמלצות למחשבים מעל 10K

VAIO T, או TX, בעלי מסך של 10.9", שוקלים פחות מקילו. מאוד מומלץ

icedragon1

New member
תודה על התשובות המהירות.../images/Emo45.gif

אני אהבתי את הפוג'יצו והיבמ מנסיון מצויין קודם שלי איתם. אני שמח שהמלצתם עליו. לגבי הסוני, אני לא פוסל.. פשוט אין לי נסיון עבר איתו. אקפוץ השבוע לראות את המכשירים. אשמח לדווח לכם על בחירתי. שוב תודה חבר'ה

AYELET1

New member
לגבי IBM:

ה-X41 זו סדרת מחשבים, ויש בינהם הבדלים קטנים: עפם/בלי BT כניסה SD או CF 30/40/60 ג'יגה וכן הלאה הבדל משמעותי נראית לי תקופת האחריות: חלקם עם שנה אחת וחלקם עם 3 שניןם. בררי גם בקשר לDELL X1 שהוא למעשה תוצרת סאמסונג, מגיע כבר עם כונן CD/DVD קומבו. המחשב שוקל 1.1, הכונן חצי ק"ג, המסך מדהים וכאמור למעשה הוא תוצרת סאמסונג.

למעלה